X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niski przyrost beta
Odpowiedz

Niski przyrost beta

Oceń ten wątek:
  • Zaniepokojona22 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się żadne siniaki nie robią, a kończę pierwsze opakowanie. Z jednej strony mam tak jakby twardsza skórę i cholernie boli... No nic trzeba zacisnąć zęby i czekać na upragnione maleństwo :)

    E.
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masujesz przypadkiem miejsca po wkłuciu? Dobrze jest uciskać tylko przez chwile, ale nic nie rozmasowywać no i powoli wstrzykiwać.

    A wkłucie samo w sobie nie boli, jak czuć, że będzie boleć to wystarczy zmienić odrobine kąt wkłucia lub minimalnie z boku gdzieś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2017, 19:41

    Dabria lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Zaniepokojona22 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nic nie rozmasowuje. Po lewej stronie nie mam nigdy problemu a po prawej samo wkłucie boli i tak jakby igła ciężko wchodzi jakbym nie próbowała...

    E.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Trochę słaby przyrost Ale na początku może się to zdarzyć. Ważne żeby potem już dobrze rosło najlepiej zrób powtórkę hcg po 48h.
    Na usg można zobaczyć pecherzyk przy becie pow 1000.
    Powodzenia!


    Wynik z dzisiaj: 155,60 ... niestety dalej bardzo mało :( udało mi się wcisnąć jutro na wizytę, zobaczymy... .

  • Zaniepokojona22 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa mojemu lekarzowi wypadł jakiś pilny wyjazd i musiał przełożyć wizytę albo na koniec następnego tygodnia albo dzisiaj na 21:30. Idę dzisiaj... Ale mam stresa...

    E.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkk wrote:
    Wynik z dzisiaj: 155,60 ... niestety dalej bardzo mało :( udało mi się wcisnąć jutro na wizytę, zobaczymy... .

    Faktycznie mało :(
    Zobaczysz co powie lekarz.
    Powinien chyba przepisać luteinę
    U mnie niestety takie przyrosty nie przyniosły nic dobrego :(
    Daj znać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2017, 21:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Faktycznie mało :(
    Zobaczysz co powie lekarz.
    Powinien chyba przepisać luteinę
    U mnie niestety takie przyrosty nie przyniosły nic dobrego :(
    Daj znać.


    Dzisiaj zaczęlam plamić... ból brzucha jak podczas okresu i żywa czerwona krew choc w niewielkich ilościach :( . Dam znac po wizycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkk wrote:
    Dzisiaj zaczęlam plamić... ból brzucha jak podczas okresu i żywa czerwona krew choc w niewielkich ilościach :( . Dam znac po wizycie.

    Oj :(
    Napisz, albo wyślij zaproszenie na priv.
    Ja też mam dziś wizytę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Oj :(
    Napisz, albo wyślij zaproszenie na priv.
    Ja też mam dziś wizytę.


    No niestety nad ranem sie pogorszylo a na wizycie Lekarka potwierdziła najgorsze takze moj Aniołek był ze mną tylko 5tyg i 3 dni :( ale Wam dziewczynki życzę aby wszystko przebiegalo Wam zdrowo i spokojnie az do szczęśliwego rozwiązania !

    Otrząsne się i za jakiś czas będziemy startować ponownie :)

  • Fuksjaaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    czytam to wszystko i jest mi strasznie przykro...nie spodziewałam się że początek ciąży jest tak ciężki dla wielu z Was..
    To moje pierwsza ciąża i czytając Wasze komentarze podejrzewam jak się zakończy...:(

    Ostatni okres 9 lipca
    Owulacja najprawdopodobniej 24 lipca
    Cykle mam nieregularne (czasem 29 dni czasem nawet 37)

    Licząc od okresu byłabym właśnie w końcówce 6tyg, a od owulacji w końcówce 4ego.

    2 kreski ujrzałam 13.08

    14.08 rano hCG 169
    17.08 po południu hCG 237
    a więc przyrost totalnie niepokojący...

    16.08 byłam u ginekolog, która nic nie zobaczyła na usg. Jak usłyszała wynik hCG od razu wiedziała, że nic nie zobaczy i powiedziała że jak na 6sty tydzień to jest za mały wynik i mam sobie nie robić nadziei, nic z tego nie będzie.. i mam nawet nie powtarzać hCG, ponieważ najważniejsze jest usg a tutaj nic nie ma.

    Czytam teraz przeróżne forum i wnioskuję że chyba nie ma już nadziei.. Obawiam się wręcz ciąży pozamacicznej..
    Najgorsze jest to czekanie na krwawienie tudzież na kolejną wizytę (w przyszłym tyg).. Nie wiem jak dotrwam.. Stres ogromny..







    Fuksjaaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksja niestety ale nie rob sobie nadziei , nie chodzi o to ze masz za niska beta hcg tylko zły przyrost co świadczy o tym ze dobrze nie jest

  • Fuksjaaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie czuje, że dobrze nie jest... Bardzo obawiam się ciąży pozamacicznej...skoro nie było nic widać na usg...

    Fuksjaaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksjaaa wrote:
    No właśnie czuje, że dobrze nie jest... Bardzo obawiam się ciąży pozamacicznej...skoro nie było nic widać na usg...

    Na usg nic nie będzie widać dopóki beta nie będzie wyższa niż 1000. Wybacz ale każdy lekarz to powinien wiedzieć i niepotrzbnie stresować.
    Dokładnie nie chodzi o wysokość bety tylko przyrost i jeżeli faktycznie słaby przyrost utrzymuje się to małe szanse ze będzie ok. Sama obecnie jestem w takiej sytyacji. Ale może tez być tak tylko na początku a potem już poprawnie wzrastać. Ja bym to jeszcze kontrolowala i spr jeszcze progesteron
    Trzymam kciuki.
    Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2017, 18:45

  • Fuksjaaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Na usg nic nie będzie widać dopóki beta nie będzie wyższa niż 1000. Wybacz ale każdy lekarz to powinien wiedzieć i niepotrzbnie stresować.
    Dokładnie nie chodzi o wysokość bety tylko przyrost i jeżeli faktycznie słaby przyrost utrzymuje się to małe szanse ze będzie ok. Sama obecnie jestem w takiej sytyacji. Ale może tez być tak tylko na początku a potem już poprawnie wzrastać. Ja bym to jeszcze kontrolowala i spr jeszcze progesteron
    Trzymam kciuki.
    Powodzenia

    W poniedziałek jestem umówiona do ginekologa, ale w takim razie nie wiem czy jest sens skoro hCG na bank jeszcze nie przekroczy 1000.. i lekarz nadal nic nie zobaczy. Pozamacicznej w takim razie też nie..

    Może w pn lepiej zrobić kolejne hCG i progesteron jak sugerujesz, a z wizytą jeszcze się wstrzymać..

    Fuksjaaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksjaaa wrote:
    W poniedziałek jestem umówiona do ginekologa, ale w takim razie nie wiem czy jest sens skoro hCG na bank jeszcze nie przekroczy 1000.. i lekarz nadal nic nie zobaczy. Pozamacicznej w takim razie też nie..

    Może w pn lepiej zrobić kolejne hCG i progesteron jak sugerujesz, a z wizytą jeszcze się wstrzymać..

    Decyzja oczywiście należy do ciebie. Z betą jest bardzo różnie, może zacząć dobrze przyrastać. Nie wiadomo jaki wynik będzie w pon.
    Ja bym powtórzyła w pon bete i zrobiła progesteron. Najlepiej jeszcze przed wizytą skoro już ją masz, bo gdyby było coś nie tak z progesteronem to powinna dać luteinę, kolejno betę po 48h i wizyta w kolejny pon.

  • Fuksjaaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Decyzja oczywiście należy do ciebie. Z betą jest bardzo różnie, może zacząć dobrze przyrastać. Nie wiadomo jaki wynik będzie w pon.
    Ja bym powtórzyła w pon bete i zrobiła progesteron. Najlepiej jeszcze przed wizytą skoro już ją masz, bo gdyby było coś nie tak z progesteronem to powinna dać luteinę, kolejno betę po 48h i wizyta w kolejny pon.

    Tak zrobię. Dzięki wielkie za poradę i to tak szybką! Jest to dla mnie dużym wsparciem.

    Tobie życzę powodzenia i oby niebawem spotkał Cię ogrom szczęścia!

    Fuksjaaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksjaaa wrote:
    Tak zrobię. Dzięki wielkie za poradę i to tak szybką! Jest to dla mnie dużym wsparciem.

    Tobie życzę powodzenia i oby niebawem spotkał Cię ogrom szczęścia!

    Dziękuję :)
    Nie ma sprawy, doskonale rozumie w jakiej jesteś sytuacji.
    Daj znać w poniedziałek.

  • Fuksjaaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka84 wrote:
    Dziękuję :)
    Nie ma sprawy, doskonale rozumie w jakiej jesteś sytuacji.
    Daj znać w poniedziałek.

    W poniedziałek wieczorem dam znać. Obym wiedziała już coś więcej..

    Pozdrawiam

    Fuksjaaa
  • Fuksjaaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam ani na pobraniu krwi, ani u lekarza...
    Przed pracą dostałam ostrego krwawienia...
    Także już wszystko wiadomo.... :(

    Fuksjaaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksjaaa wrote:
    Nie byłam ani na pobraniu krwi, ani u lekarza...
    Przed pracą dostałam ostrego krwawienia...
    Także już wszystko wiadomo.... :(

    Bardzo bardzo mi przykro :(
    Trzymaj się

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ