X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr nietypowa kolejność informacji o ciąży
Odpowiedz

nietypowa kolejność informacji o ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M-ka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 września 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłe Mamusie, to moja druga ciąża, stąd niemałe zaskoczenie informacjami:)
    Otóż robiłam test po terminie miesiączki- negatywny, 2 dni później beta- 0,1, więc nic. A kilka dni później podczas rutynowej kontroli u ginekologa na USG okazało się, że jest pęcherzyk 4,2 mm :)
    Następny dzień- test, znowu negatywny. O co chodzi :)?? Czy któraś też tak miała ?:)
    Pierwsza ciąża to test z prawie niewidoczną drugą kreską, potem wysoka beta i na koniec potwierdzenie w USG- książkowo.

  • M-ka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 września 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień po USG byłam na becie i znowu wyszło 0,1 :( Rozmawiałam ze swoim ginekologiem i okazuje, się, że jestem jego drugą pacjentką z wczesną ciążą na USG, ale ujemną betą. Obie robiłyśmy badania w tym samym laboratorium. Jutro jadę do innego miejsca i zobaczymy, co wyjdzie.
    Rozumiem, że jestem pierwszą z Was, która ma takie zawiłości :)

  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 30 września 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka wrote:
    Dzień po USG byłam na becie i znowu wyszło 0,1 :( Rozmawiałam ze swoim ginekologiem i okazuje, się, że jestem jego drugą pacjentką z wczesną ciążą na USG, ale ujemną betą. Obie robiłyśmy badania w tym samym laboratorium. Jutro jadę do innego miejsca i zobaczymy, co wyjdzie.
    Rozumiem, że jestem pierwszą z Was, która ma takie zawiłości :)

    Daj znać czy się sprawa wyjaśniła :)

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 1 października 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam. W 22-24dc pojedynczo nitki krwi, starań jako takich nie było choć możliwość ciąży tak, stosunek przerywany.

    Multum testów i dwie bety negatywne w tym druga w dniu wizyty w 35dc gdzie na wizycie był pęcherzyk 5mm, ale Endo liche, jak przed @, jakieś 9-10mm. Pęcherzyk odpowiadałby wiekowi ciąży gdyby była. Testy dwa jeszcze później negatywne również. Miesiączka przyszła spóźniona równo dwa tygodnie co nigdy mi sie nie zdarzało, była normalna jak zawsze.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka wrote:
    Przyszłe Mamusie, to moja druga ciąża, stąd niemałe zaskoczenie informacjami:)
    Otóż robiłam test po terminie miesiączki- negatywny, 2 dni później beta- 0,1, więc nic. A kilka dni później podczas rutynowej kontroli u ginekologa na USG okazało się, że jest pęcherzyk 4,2 mm :)
    Następny dzień- test, znowu negatywny. O co chodzi :)?? Czy któraś też tak miała ?:)
    Pierwsza ciąża to test z prawie niewidoczną drugą kreską, potem wysoka beta i na koniec potwierdzenie w USG- książkowo.
    I co wyjasnilo sie ?mam podpbnie .pecherzyk jest ale beta ujemna co zabawne 1 test mam 2 krechy w 38dc a dzis 42 i negatywne .za tydz do gina

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7 tyg negatywna beta? :/ Wiesz, że nie brzmi to dobrze... U mnie w 5-6 tyg. beta wynosiła 30872,7. Niemniej czekaj. Trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 20:18

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justynaa02 wrote:
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien

    Już sama obecność pęcherzyka powinna wygenerować jakąkolwiek betę. U mnie nawet po niecałkowitym poronieniu pustego jaja płodowego, gdzie zostało w macicy 2 mm tkanki z usuniętego pęcherzyka ciążowego beta była na poziomie 20-25 mIU/ml.

    Dziwny ten Twój przypadek, nie wiem jak medycznie się to tłumaczy, ale ja, na Twoim miejscu, tak normalnie po ludzku poleciałabym do apteki i kupiła najczulszy dostępny test 10-25 mIU/ml i to pewnie ze dwie sztuki - jeden zrobiłabym od razu, bo bym pewnie nie wytrzymała, a drugi z rana jutro :D I powtórzyłabym betę, ale w innym laboratorium.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 08:40

    Natalia1984 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro beta a w poniedxialek ginekolog.testy negatywne .albo z bardzo blada kreska (ktora chyba sobie wmawiam) choc na tym tescie poerwotnym jest dobrze widoczna krecha czyli mi sie wtedy nie wydawala .w miedzyczasie mialam 1 dniowe plamienie (nawet nie caly dzien ) teraz bol plecow 3 dni i bol glowy od.czasu do czasu.mdlosci ze skorczami ale rzadko

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 1 lutego 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka wrote:
    Przyszłe Mamusie, to moja druga ciąża, stąd niemałe zaskoczenie informacjami:)
    Otóż robiłam test po terminie miesiączki- negatywny, 2 dni później beta- 0,1, więc nic. A kilka dni później podczas rutynowej kontroli u ginekologa na USG okazało się, że jest pęcherzyk 4,2 mm :)
    Następny dzień- test, znowu negatywny. O co chodzi :)?? Czy któraś też tak miała ?:)
    Pierwsza ciąża to test z prawie niewidoczną drugą kreską, potem wysoka beta i na koniec potwierdzenie w USG- książkowo.

    I co cos wiadomo ??

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ