X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niejasny wynnik usg
Odpowiedz

Niejasny wynnik usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 16 marca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Okres mialam 27.01.2017 przedwczoraj test zrobilam pozytywny. Wczoraj bylam u gina n usg i powiedzial ze nic nie widzi jesz czyż e w jamie macicy ale wyglada jakby po prostu bylo za wczesnie. I nierozumiem zbytnio wyniku bo pisze tak.
    " trzon macicy w przodozgieciu, o gladkim obrysie o wym.AP 35mm i prawidlowej echogenicznoscu. Endometrium grubosci 5mm niejednorodne.
    Jajnik prawy o wym. 32x18mm
    Jajnik lewy o wym. 24x13mm
    Przydatki obustronnie o echigenicznosci prawidłowej.
    Zatoka Douglada wolna."
    Kazal mi zrobic bete. A ja dzisiaj zaczelam plamic i bardzo brzuch mnie boli. I czytalam ze 5mm endometrium to wcale nie duzo... i juz nie wiem czy rzeczywiscie bylam w ciąży no bo test pozytywny ale nie moze sie nie wiem zagniezdzic ze plamic zaczelam i ten brzuch tak boli moze po prostu poronilam:( jak u was to jest?

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak zwykle długie masz cykle?

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 16 marca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26-28 dni

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka ale plamisz czy krwawisz ??? Bo to jest spora różnica u nie których kobiet na poczatku ciąży plemienia sie zdarzaja moim zdaniem zrób bete po 24 godzinach ja powtorz i sprawdź przyrost co do plamien moim zdaniem awaryjnie by było lepiej jak byś brała luteine albo duphaston ,
    A co do USG to mogło byc po prostu za wczesnie

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tera jest to niewielkie krwawienie,bo to taka zywa czerwona krew... no wlasnie dziwilam sie ze gin nic mi nie dal tylko wlasnie skierowanie na bete , bo przy badaniu juz bylo delikatne plamienie. A mogl wziasc pod uwage ze no juz troche czasu nie mam tego okresu i test pozytywny. Poczulam sie troche olana... i to prywatnie poszlam eh.. jutro pojde zrobic bete dla spokoju.

  • Tynka96 Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 16 marca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A luteine albo duphaston przepisuje lekarz prawda? To tylko na recepte?

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem zrób ta bete i wtedy zobaczysz co i jak a co do luteiny czy duphastonu to
    Tak są to leki na receptę

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli cykl ci się nie przesuną a w usg nic nie widać to tylko poziom bety powie na jakim etapie jesteś, niestety endo 5 mm niestey nie wskazuje żeby było to dobre miejsce na ciąże. Nie jestem lekarzem ale wszystko wskazuje na ciąże biochemiczną. czy lekarz oglądał jajowody?

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ