X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nie za szybko na objawy?
Odpowiedz

Nie za szybko na objawy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mala27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 września 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo popadam w paranoję!
    Podejrzewam, że mogę byc w ciąży choć nie wiem czy nie za szybko żebym cos czuła.
    Okres miałam 04.09, a do ❤️ 15.09 bez zapezpieczenia.
    Od dwóch dni mniej więcej czuje lekki ból, skurcze w podbrzuszu jak przed @, trochę częściej czuje parcie na pęcherz i przez jeden dzień wczoraj było sporo białego śluzu.
    Za pierwszym razem jak zaszłam tez bardzo szybko to czułam i dodatkowo piersi bolały a teraz poki co nie.
    Pomijam rozstroje żołądka bo zazwyczaj mam to na codzień, ale sadzę że trochę sie to nasiliło.
    Myślicie ze jest jakaś szansa na ciąże?

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 września 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni jestes po owulacji??

    Ja czulam objawy od 3dpo - moj orgaznim totalnie zwariowal i wlasciwie bardzo szybko wiedzialam, ze w ciazy jestem.

    Sonia94 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mala27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 września 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli kalendarzyk sie nie myli to była 18tego

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 września 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala27 wrote:
    Jeśli kalendarzyk sie nie myli to była 18tego
    Czyli 4dpo. Myslę, ze mozesz miec objawy. Mnie piersi nie bolaly i nie bolą, za to mialam potoki bialego sluzu, ćmienie w macicy, 3 bezsenne noce (od 3 do 6dpo) i czulam sie jak chora. Test zrobilam 10dpo pomimo ze bylam pewna, i od razu 2 grube krechy. Zatestuj za 6 dni i daj znac.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 22 września 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 2 dpo ból piersi, kóry jest do teraz ;-) a 6dpo miałam już delikatne bole w podbrzuszu (głównie przy jakimś wysiłku)... i od razu po tym pojawiła się spora ilość białawego śluzu...

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 22 września 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak pisze Edwarda20 możesz już coś podejrzewać (bynajmniej ja mogłam, bo nigdy wcześniej takich objawów nie miałam)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • amc93 Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 22 września 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam dziwne uczucie ze jestem w ciąży dość szybko, nawet zaczęłam brać kwas foliowy. Zrobilam test domowy ale za wcześnie i wyszedł negatywny, wiec zrobilam bete pare dni pozniej i byl pozytywny.

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 22 września 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli znasz swoj organizm dobrze, to bedzie wysylal napewno sygnaly , mnie 3 dni po owulacjii bardzo bolaly piersi brzuch mnie dziwnie kul, 4 dni przed planowanym terminem miesiaczki dwie krechy, pozniej regularne powtarzanie bety, bo rzecz jasna za wczesnie na usg.

    monik84111
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 23 września 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam odczuwać objawy 3dpo. Do tego miałam przeczucie, że tym razem się udało :)

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 24 września 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala27 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie bo popadam w paranoję!
    Podejrzewam, że mogę byc w ciąży choć nie wiem czy nie za szybko żebym cos czuła.
    Okres miałam 04.09, a do ❤️ 15.09 bez zapezpieczenia.
    Od dwóch dni mniej więcej czuje lekki ból, skurcze w podbrzuszu jak przed @, trochę częściej czuje parcie na pęcherz i przez jeden dzień wczoraj było sporo białego śluzu.
    Za pierwszym razem jak zaszłam tez bardzo szybko to czułam i dodatkowo piersi bolały a teraz poki co nie.
    Pomijam rozstroje żołądka bo zazwyczaj mam to na codzień, ale sadzę że trochę sie to nasiliło.
    Myślicie ze jest jakaś szansa na ciąże?
    Ja właśnie też tak mam :) dziś robiłam drugi test i też pokazał mi pozytywny wynik :)

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ