X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pisze , bo moze wy mi coś podpowiecie :) cykle miałam regularne do 2 ostatnich @, które mi się spóźniły po kolo1-2 tygodnie. Byłam na usg i pokazywało, ze mam niepelniety pęcherzyk i na usg piersi miałam małego guza , ale lekarz kazał mi się tym nie przejmować. Po paru dniach od dostania ostatniej miesiączki tj 12marca byłam na kolejnym usg i nie było już pęcherzyka. Wg śluzu ustaliłam moje dni płodne i podjęliśmy działania :) Licząc wg cyklu 28dni @ powinnam dostać w niedziele i pojawił się tylko różowy śluz na papierze i wieczorem bolał mnie brzuch , ale nie tak jak zwykle na okres . W poniedziałek tj wczoraj zrobiłam wieczorem test i nic , ale spojrzałam po godzinie i był cień cienia. Rano powtórzyłam test i wyszedł negatywny . Myślicie , ze mogę robić sobie nadzieje ? Staramy się już 7msc. Dodam tylko , ze ten guzek miałam od jakiś 4 miesięcy i teraz czuje , ze nagle zniknął :)

    Blanka991 lubi tę wiadomość

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • HorseAddict Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje!! Zazdro. Ja tak jak przeczuwałam czyli klapa 3 dzien @ dzisiaj :(

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, myślałam że i u Ciebie się uda... no to teraz tRzeba się skupic na następnym cyklu i wziąć sie do roboty!! Powodzenia !!

  • Czaarnaaa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam małe zapytanie. 12 kwietnia dostałam brązowego śluzu, nie było go dużo ale miałam plamy na majtkach. Miałam tak przez 2 dni. W dzień który się pojawił byłam 9 dni przed miesiączką, nie miałam czegoś takiego nigdy przed @. Wychodziło na to, że był to 5 dzień po owu. Pytanie więc brzmi następująco. Czy któraś z was miała takie brązowe plamienie ponad tydzień przed planowaną @ ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. :)

  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czaarnaaa bardzo możliwe , ze była to implantacją zarodka.

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Czaarnaaa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda tylko ze testować mogę dopiero za kilka dni.. Nie znosze tego czekania. No, ale troche mnie to zdziwiło bo przed @ nigdy mi sie tak nie zdarzyło. Ehh..

  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czaarnass spróbuj testować za pare dni , a najlepiej w dniu spodziewanej @ i życzę powodzenia ;) Oby się udało ;)

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Czaarnaaa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. :) Mam nadzieje ze po 2 latach w koncu sie udalo :)

  • honda92 Przyjaciółka
    Postów: 97 66

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    podczytuje Was już od kilku dni i w końcu postanowiłam napisać,powodem jest spóźniająca się miesiączka. Powinnam ją dostać 12.04. Zawsze mam regularnie, czasami 1-2 dni wcześniej a czasami 1 max 2 dni później, ale jeszcze nigdy nie było aż 6 dni spóźnienia.
    Owszem,staramy się z mężem o dzidziusia więc nie byłby to cud ale to czym się martwię to fakt,że od 3 dni mam brunatne plamienie (podpaska czysta tylko na papierze brązowy śluz).
    Zrobiłam 2 testy i oba negatywne. Czy jechać jutro na betę czy jeszcze poczekać?

    Jeśli beta ma wyjść pozytywna a po 2 dniach ma przyjść @ to chyba wolę w ogóle nie wiedzieć niż później mieć świadomość że poroniłam..... i to jeszcze z mojej winy bo może powinnam wcześniej iść na betę i wtedy do ginekologa szybko po coś na podtrzymanie jak już zaczęło się plamienie?

    oar8vfxmyaw4sa27.png
  • Czaarnaaa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taka sytuacje w grudniu poprzedniego roku. Miałam identyczne plamienie, testy negatywne. Okazało się że poprostu to było zamiast miesiączki.

  • honda92 Przyjaciółka
    Postów: 97 66

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czaarnaaa wrote:
    Ja miałam taka sytuacje w grudniu poprzedniego roku. Miałam identyczne plamienie, testy negatywne. Okazało się że poprostu to było zamiast miesiączki.


    Czaarnaaa dziękuję za odpowiedź. Dostałam dziś @, rozkręciła się na dobre bo już na podpasce jest świeża czerwona krew.Także nie robię sobie już nadziei ale itak co chwile mam myśl że może jednak coś było i gdybym poszła do ginekologa i dostała coś na podtrzymanie to bym nie dostała @.....

    oar8vfxmyaw4sa27.png
  • Czaarnaaa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz. Mam za soba 2 lata rozczarowan. Ale zycze powodzenia w dalszych staraniach. :)

    Kadża lubi tę wiadomość

  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny to znowu ja! Jak już pisałam wcześniej testy dwa cień cienia , ale przyszła 13kwiwtnia bolesna przez pierwszy dzień , a obfita i to bardzo ciemno brązowa i gęsta przez 3dni @ i aż do dzisiaj plamie i to wcale nie tak mało, brzuch do tego mnie trochę pobolewa. Dla sprawdzenia zrobiłam dzisiaj test wieczorem, dosłownie przed chwila taki paskowy z rossmanna i wyszedł pozytywny. Jest bledsze ta druga kredka , ale zdecydowanie widoczna w porównaniu do tych wcześniejszych . Czy sądzicie , ze mogę być jednak w ciąży ? Myslalam, ze ta miesiączka to była samoistnym poronieniem.

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Czaarnaaa Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Na twoim miejscu zrobilabym bete. Bo jednak to cien cienia byl. Beta bedzie najpewniejsza. :)

  • kejt0192 Przyjaciółka
    Postów: 98 44

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Postanowiłam i ja opowiedzieć o swoim przypadku. Staramy się z mężem o dzidziusia od 9 miesięcy. Otóż, ostatnią miesiączkę dostałam w maju (21.05.)Był on bardzo obfity, do tego stopnia, że budziłam się w nocy trzy razy cała zakrwawiona. Zakładałam ogromne podpaski, ale nawet one na nic się nie zdały. Pojechałam do gina, który mnie zbadał. Przestraszyłam się, że to może być poronienie. Stwierdził, że to zwykła miesiączka, po prostu taka obfita. Kazał rano zrobić test ciążowy. Wyszedł negatywnie.
    Dzisiaj miesiączka spóźnia mi się już 6 dzień. Po 3 dniach spóźnienia, wykonałam dwa testy ciążowe wieczorem i rano, ale oba wyszły negatywnie. Jestem pełna nadziei. Czy ktoś miał podobną sytuację? Postanowiłam, że jeszcze ten ostatni tydzień poczekam, może pojawi się okres, a jeśli nie to jadę do ginekologa.
    Proszę o odpowiedzi ;)

    ug37io4pr3i41gg4.png
  • Mili90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 lipca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt0192 i co???

    Starania - mam dość czekania!
  • Ivona8704 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt0192 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Postanowiłam i ja opowiedzieć o swoim przypadku. Staramy się z mężem o dzidziusia od 9 miesięcy. Otóż, ostatnią miesiączkę dostałam w maju (21.05.)Był on bardzo obfity, do tego stopnia, że budziłam się w nocy trzy razy cała zakrwawiona. Zakładałam ogromne podpaski, ale nawet one na nic się nie zdały. Pojechałam do gina, który mnie zbadał. Przestraszyłam się, że to może być poronienie. Stwierdził, że to zwykła miesiączka, po prostu taka obfita. Kazał rano zrobić test ciążowy. Wyszedł negatywnie.
    Dzisiaj miesiączka spóźnia mi się już 6 dzień. Po 3 dniach spóźnienia, wykonałam dwa testy ciążowe wieczorem i rano, ale oba wyszły negatywnie. Jestem pełna nadziei. Czy ktoś miał podobną sytuację? Postanowiłam, że jeszcze ten ostatni tydzień poczekam, może pojawi się okres, a jeśli nie to jadę do ginekologa.
    Proszę o odpowiedzi ;)
    Może moja sytuacja do końca podobna nie była ale 4 dni po spodziewanej @ zrobiłam test i nic... nie pojawiała się jednak dalej, za to pojawił się ból piersi i mdłości, tydzien później powtorzylam test i tak wlasnie zaczynamy dzis trzeci miesiac ciazy

    Ivona8704
  • Anita22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki.
    Muszę z kims pogadac bo zaraz zwaroiuje.
    Zacznijmy od początku.
    Ostatnia miesiączka zakończyła mi sie 4 września. Cykle regularne 29-30 dni.
    Żadnych tabletek antykoncepcyjnych nigdy nie brałam,miesiączka tez sie nie spozniała.dzis jest 40 DC i miesiączki nadal brak. Test ciążowy robiłam pierwszy 34DC a drugi 38DC ona negatywne, drugi robiony rano Ale ale bardzo krótko spałam bo tylko 3 godziny i też myślę że ten mocz był rozcieczony. Od tygodnia mam wzdęcia i często biegam do kibelka..
    Do lekarza ide w środę dopiero. A beta możliwa dopiero w piątek. Zadnych płomień nie miałam. Malo tego.. dzis obudzil mnie okropny ból brzucha.. zwijalam sie z bolu byłam pewna ze idzie @ Ale nie. Fakt faktem sprawdzam ciągle bo mam uczucie ze mi 'mokro' a to tyle sluzu.. Czy możliwe ze jestem w ciąży mimo dwóch negatywnych testów?

    A.
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 8 października 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez długo testy były negatywne. Ostatni okres 3.07, 2.08 pierwszy test negatywny, pozytywny dopiero był 10.08.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Anita22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 października 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sama nie wiem co myslec;(

    A.
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ