X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haszya wrote:
    Hej dziewczyny.
    To moj pierwszy post na tym forum, nie wiem czy wybralam dobry temat, ale postanowilam napisac.

    Wiec, tak.
    10 marca odstawilam tabletki anty (bralam je przez 3 miesiace).
    Kolo 4-5 dni po odstawieniu, zobaczylam sluz plodny. Z mezem sie nie zabezpieczamy, a w tym miesiacu, nie proznowalismy :)

    Nie dostalam krwawienia po odstawieniu tabletek, nie mialam zadnych objawow miesiaczki (zawsze bardzo cierpialam, bol brzucha byl nie do zniesienia, a w tym cyklu nic).
    25 marca zaczelam sie martwic zrobilam test. Wyszly dwie kreski, z tego jedna bladziutka. Powtorzylam test popoludniu nie wyszlo nic (test sie rozlal). Kolejnego dnia rano, znowu test - rozlany, nic nie wyszlo. 28 poszlam na badanie Beta HCG - wyszla dodatnia... Dzwonilam do lekarki, kazala potwierdzic druga beta tydzien pozniej. Powiedziala, ze wizyta nic tu nie da, bo i tak jest za wczesnie.

    I oto co sie wydarzylo dalej - 28.03 beta dodatnia.
    30.03 lekkie plamienie, az do 01.04 (3 dni, ale tylko lekkie, najbardziej przy podcieraniu, na wkladce bylo malo, na pewno nie byl to okres, bo nie bolalo mnie nic, a nic).Dzwonilam do gin, kazala sie uspokoic i czekac do wizyty (13.04).

    Dodam tylko, ze zrobilam test ciazowy jeszcze raz (dzisiaj rano zeby sprawdzic czy na pewno jest ok) i nie wyszlo nic. Teraz juz sama nie wiem, czy to ciaza, czy nie? Czy moze byc tak, ze testy nie beda mi wychodzic? Nie mam mozliwosci isc na bete w tym tygodniu, bo krew zbieraja u mnie miedzy od 7 do 9, a w tych godzinach jestem w pracy...

    I teraz pytanie za sto punktow - myslicie, ze mozna miec takie lekkie plamienia na poczatku ciazy? Wiem, ze ginekolog mi tak mowila, przeczytalam chyba caly internet na ten temat i sama juz nie wiem, czy to ciaza, czy nie... Nie wiem jak wytrzymam do 13.04.
    Hej.jezeli nie możesz się doczekać a wierzę że tak jest tylko beta rozjaśni sytuację.zadna z nas nie powie Ci czy się udało czy jednak nie. Ja mam z plamieniami tylko źle doświadczenia tak więc nie będę Ci pisać że na bank te Twoje nic złego nie znaczą. Pisałaś że robiłaś bete. A poziomy jakię miałaś bo to przyrosty są tu najistotniejsze. I gdybyś teraz zrobiła bad ponownie widzialabys czy i jak urosła a może po plamieniu spadła? No przepraszam nic innego nie pomoge. Jednak trzymam kciuki żeby się udało:-)

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SoniaK wrote:
    dziewczynki możecie pomóc, nie za dobrze się orientuję
    u mojej koleżanki beta hcg = 3 w 10dpt czy jest nadzieja na ciążę
    głupia nie chce bety powtarzać, jest załamana, @ brak a dziś jest 14dpt
    jakby było żle to była
    cykle ma regularne
    Oczywiście że musi zrobić ponowną betę. Chyba że nie chce wiedzieć co i jak się z nią dzieje. Pójdzie za parę tyg do lekarza to wtedy się dowie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, @ nadal nie ma.. ale rano sprawdziłam wczorajszy test i jest 2 kreseczka, cien cienia ale jest, narzeczony potwierdza ze nie mam zwidow. W czwartek lece na bete zeby sie upewnić

  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamuguśB dzięki, powiem jej, że ma iść i koniec kropka

    SoniaK
  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingaaaa1 wrote:
    Dziewczyny, @ nadal nie ma.. ale rano sprawdziłam wczorajszy test i jest 2 kreseczka, cien cienia ale jest, narzeczony potwierdza ze nie mam zwidow. W czwartek lece na bete zeby sie upewnić
    No miałam tak samo Ale miałam czuja żeby robić testy bo coś jest na rzeczy.zrób betę i pisz ile masz

  • Emma9889 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem dostałam @... :( Ale bardziej martwi mnie to dlaczego wystąpiło takie opóźnienie... :/

    Emma9889
  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Postanowiłam do Was dołączyć, bo zżera mnie niepewność...staramy się z mężem o druga dzidzdzidzia. Z pierwszą udało się odrazu. Tym razem to już drugi cykl starań. Okres powinnam dostać 12 kwietnia, ale głupia ja nie wytrzymałam i zrobiłam dziś rano test. Oczywiście negatywny... niby jeszcze 5 dni do okresu ale jakoś straciłam nadzieję.. . Może któraś z Was też jest taka niecierpliwa? ;)

  • HorseAddict Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mama_monique, ja też tak mam mimo iż zdrowy rozsądek za każdym razem podpowiada mi że nie warto robić tesrów przed terminem @ a ja w kółko to samo co miesiąc nie moge sie doczekać i co i bach test negatywny. Do @ mam jeszcze 3 dni i nie wytrzymalam i znowu to samo. Płakać mi sie chce bo to już 11 cykl starań i dalej nic. Najgorsze jest to ze okres mam regularny jak w zegarku wwzystko jest książkowe a dalej nie moge doczekać się upragnionego maleństwa :(

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HorseAdict mam nadzieję, ze mimo wszystko w dniu okresu wyjdzie Ci druga kreseczka, choćby bladziutka:) nie wyobrażam sobie czekać na dzidzie aż rok... chociaz w sumie nie wyobrazalam sobie nawet tego drugiego cyklu...ale tak naprawdę to co innego pozostaje? Robisz jeszcze test przed @? Czy już cierpliwie czekasz?

  • HorseAddict Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej poczekam. Ile kasy juz poszlo na te testy to nie zlicze i troche mi juz teraz szkoda. Z reszta co bedzie to będzie testem nic nie działam.Najgorsze jest to ze zawsze chcialam miec duża rodzine od kiedy pamietam już nawet w liceum gdzie moje koleżanki niektore do dziś nie chca slyszec o dzieciach. I nie moge pojąć dlaczego jakies przypadkowe dziewczyny zachodza w ciążę od jednego razu a ja dwoje sie i troje. Suplementy zdrowe obiadki kasy poszlo na to mase bo zdrowe jeezenie kosztuje i dalej nic. Tylko siąść i płakac z bezradnosci. Nigdy nie przypuszczalam ze to ja wlasnie znajde sie w tej grupie dziewczyn oczekujacych rok a moze nawet dłużej zawsze myslalam ze z moimi cyklami ksiazkowymi to bedzie pestka...

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz... na to nie ma reguły... ja przed pierwszą ciąż a miala m bardzo nieregularne cykle, raz na dwa a nawet 3 miesiące i po 30 dniach od ostatniego cyklu dwie piękne kreseczki. A teraz kiedy już jestem rok po porodzie i cykle regularne nie udaje się. Mnie korci żeby jeszcze zrobić jutro ale to chyba bez sensu

  • HorseAddict Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim wieku byliscie z mezem jak zaszlas w pierwsza ciążę jesli moge spytać. Nam ginekolog powiedział zebysmy sobie dali jeszcze z pol roku conajmniej bo jestesmy młodzi (łatwo sie mówi jak ja z miesiąca na miesiąc mam coraz wieksza depresję) zazdroszcze cierpliwym kobietom naprawdę ja do takoch nienaleze i to jest okropnie męcząca cecha :(

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 25, mąż 24, a u Was jak? Nie martw się, nie tylko Ty. Ja też chce mieć wszystko od razu i jestem zawiedziona kiedy nie wychodzi. A robiliście sobie juz jakies badania?

  • HorseAddict Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 24 a mąz 27. Tak robilismt no z mężem jest troche nie halo ale po dwuch badaniach i konsultacji lekwrz stwierdzil ze szalu nie ma ale ze sa ttlko lekko poniżej normy niektore z parametrow i ze widziap gorsze a ludzie w ciąże zachodzili. Ale powiem ze srednio mnie to pociesza. W glowie mi sie rodzą czarne myśli a to nie pomaga bo jak same wiemy psychika jest tu bardzo ważna no ale co jq zrobie jak chocbym chciala to nie moge przestac o tym myśleć. U was w porządku?

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastawienie i przysłowiowe "wyluzowanie" to połowa sukcesu :) ale z doświadczenia wiem, że się nie da. My w sumie nie robiliśmy żadnych badań. Ja jako nastolatka gadałam hormony przez te nieregularne miesiączki i gin powiedział mi, że z takimi wynikami będę miała trudność z zajściem w ciaze, a jeśli nawet znajdę to jest duże prawdopodobieństwo, ze się nie utrzyma. Pamiętam jego słowa do dziś. I szczerze powiem, z pierwszą dzidzia nie nastawialam się nawet, ze wyjdzie. A tu proszę, pierwszy cykl i sie udało. Więc na pocieszenie powiem Ci, że z tymi badaniami to różnie bywa :)

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badalam hormony miało być: )

  • HorseAddict Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednym słowem nie da sie tego zaplanowac jakby czlowiek chciał. A ja jestem taka ze uwielbiam miec wczystko pod kontrola, wszystko ułożone i zaplanowane a przez to ze nie moge tego kontrolowac i nie mam na to wplywu to jestem bezradna i zalamana. I coraz czesciej mam tak ze mimo ze mam nadzieje ze tym razem sie udalo to jednak czuje ze nic z tego nie berzie bo jak przez tyle miesiecy sie nie udalo to czemu akurat teraz by mialo. Ja ci zycze zeby ten cykl okazal sie twoim szczesliwym bo w swoj juz nie wierze ;(

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja życzę tego samego Tobie :) jak zrobisz test albo coś sie zacznie dziać, to daj znać: )

  • HorseAddict Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam napewno. Czekam na ibfo od ciebie. Milego weekendu :)

  • mama_monique Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej HorseAddict :) zrobila m dzisiaj test na dwa dni przed @ i wyszedł pozytywny!! Kreseczka jest bardzo blada, prawie niewidoczna, ale jest. I nie wyszla odrazu tylko po jakichs 3 minutach. Na poczatku pomyslalam, ze znow sie nie udalo...Mam nadzieję, ze nic się nie zmieni do dnia okresu. A Ty jak?

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ