X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 21 marca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zobaczysz. Tylko musisz ogarnąć temat badań. U wrzucić na luz. Ginekolog to u mnie kwestia 3 dni także na zapas się nie umawiam. Najpierw gruba kreska potem beta i potem gin. Z resztą i tak Z wcześnie nie ma co iść do lekarza bo i tak nic nie będzie widział. Trzymaj trzymaj kciuki za mnie. Ja będę trzymać za Ciebie żeby Wam się udało. Tylko najpierw @ musi przyjsc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam i dziekuje :) Wredna @ dzisiaj przyszla :( Jestem wsciekla i powoli sie zalamuje :( Jedyne + takie ze nic mnie nie boli, nawet brzuch bo zawsze jest tragedia. No i dalej trzeba szalec z mezem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj znac co i jak u ciebie :) I oby Byla upragniona fasoleczka :)

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam zrobiłam betę. Wynik 30.3. Wg normy 3 tydz ciąży:-) jest uśmiech. Teraz trzymamy kciuki za piątek. Bo pójdę zrobić znów betę. Oby rosła oby rosła oby rosła....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie napewno. Gratulacje !!

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urosła..... dziś 58.2 :-))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz wielkie gratulacje ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane,
    U mnie sytuacja wygląda następująco, OM 21.02., teraz 34 dc. Cykle mam niestety nieregularne, założyłam, że miesiączka powinna sie pojawić 21.03. Do tej pory dwa testy negatywne. Od ok. dwoch tygodni mam zawroty glowy i lekkie mdlosci. Od paru dni delikatne plamienia (właściwie różowy, brazowy śluz), ból brzucha jak podczas miesiaczki i zero bólu piersi, chociaż zazwyczaj byly bardzo bolesne...

    Z mężem staramy sie o drugie Malenstwo trzeci cykl, ciezko mi znosic kolejne niepowodzenia...

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dove-love :-)trzeci cykl to naprawdę krótko jeśli chodzi o starania. Pewnie czytałaś wypowiedzi innych dziewczyn. Czasem starania trwają kilka lat... i nic... musisz uzbroić się w cierpliwość. Nieregularne cykle to także moja zmora. Musisz przebadanych hormony. U mnie zawodzila II faza cyklu. Najpierw wysledzilysmy z moją gin prolaktyne- za dużo! Spóźnial się okres jakieś plamienie w środku cyklu plamienie po stosunku. Tragedia. Potem miałam zbadać rezerwę jajnikowa czyli hormon amh. Drogie to ale warto zrobić.wiedziałam od razu czy ja jeszcze mogę:-) przez nieregularne cykle nie miałam owu. No bez owy nie nie ma ciazy. Więc brałam clostilbegyt 3 cykle. A i jeszcze bad genetyczne w kierunku mutacji mthfr i trafione podejrzenia... i tak zeszły mi 3 lata starań. Płacz, zniecierpliwienie rozpacz z powodu dwóch strat....

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testu.... ja robiłam w dzień planowanej@ i wyszedł negatywny. Jednak robilam codziennie od tego dnia. No miałam jakiegoś czuja. Jesteś już mama love-dove-love to chyba pamiętasz że mdlosci jeżeli w ogóle,pojawiają się niecałe później. Musisz być cierpliwa... uspokoj się,wyciszona. Sprawdź co tam się dzieje w Twoim organizmie i na bank się uda :-)

  • Emma9889 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Tyle się naczytałam tego wszystkiego, że aż głowa mi pęka od myśli... Chcielibyśmy mieć dziecko z narzeczonym. Od stycznia nie biorę tabletek. Po pierwszym cuklu dostałam normalnie @. Ostatni @ powinnam dostać we wtorek 29.03. jednak nie nadszedł. Od jakiś dwóch tygodni dziwnie się czuję, mam bolące piersi takie nabrzmiałe, brzuch mnie boli nie cały czas, tak trochę ciągnie czasem, trochę kłuje ale nie cały czas, boli bardziej jak się stresuję albo denerwuję. W ogóle nastrój mi się zmienil drastycznie. Nie przytyłam ale brzuch mam większy, jakiś taki nie wiem jak mam to określić... Śluz też występuje. Zrobiłam dwa testy w ciągu trzech dni i każdy negatywny. W tygodniu idę na betę żeby potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Trzymajcie kciuki :) ja trzymam za każdą z Was :)

    Emma9889
  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Emma9889 :-) trzymam kciuki. Beta rozwiane wszelkie wątpliwości . Ja jak świr tobie badanie co 48 lub 72 H. Dostanę na głowę póki nie zobaczę bijacego serca... koniecznie daj znać jakie wyniki :-)

  • Emma9889 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz rozumiem wszystkie kobiety, które tak oszalały na punkcie ciąży... Sama tego doświadczam. Najgorsze jest to, że ci co nie chcą to mają a ci co bardzo chcą to nie mają... :) Teraz jeszcze dodatkowo nakłada się stresujący okres bo chcemy kupić dom i wszystko to sprawia, że mam straszny mętlik w głowie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 11:45

    Emma9889
  • Alassea Ekspertka
    Postów: 188 150

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dzisiaj przeszłam na fioletową stronę:) Od początku czułam się jakoś inaczej.
    Okres mi się spóźniał i ok 30 dnia cyklu zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszły negatywnie... Byłam mega mega rozczarowana, bo naprawdę miałam przeczucie, że tym razem się udało. Cały czas bolały mnie piersi, nie było dnia bez drzemki i jestem strasznie zmęczona. Dzisiaj powtrórzyłam test i wyszedł pozytywny :) jestem w strasznym szoku i dalej w to nie wierzę. Jutro idę na betę i progesteron. Trzymajcie kciuki :)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Synek 16.12.2017 💙
    Córeczka 26.12.2019 ❤️
  • Emma9889 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę nam wszysykim aby spełniły się nasze marzenia o dzidzi :)dobrze, że istnieje taka strona i możemy się wspierać.

    Emma9889
  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Alassea:-) ja już trzymam kciuki za Ciebie i fasoleczke:-) daj znać jakie wyniki !!!

  • haszya Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    To moj pierwszy post na tym forum, nie wiem czy wybralam dobry temat, ale postanowilam napisac.

    Wiec, tak.
    10 marca odstawilam tabletki anty (bralam je przez 3 miesiace).
    Kolo 4-5 dni po odstawieniu, zobaczylam sluz plodny. Z mezem sie nie zabezpieczamy, a w tym miesiacu, nie proznowalismy :)

    Nie dostalam krwawienia po odstawieniu tabletek, nie mialam zadnych objawow miesiaczki (zawsze bardzo cierpialam, bol brzucha byl nie do zniesienia, a w tym cyklu nic).
    25 marca zaczelam sie martwic zrobilam test. Wyszly dwie kreski, z tego jedna bladziutka. Powtorzylam test popoludniu nie wyszlo nic (test sie rozlal). Kolejnego dnia rano, znowu test - rozlany, nic nie wyszlo. 28 poszlam na badanie Beta HCG - wyszla dodatnia... Dzwonilam do lekarki, kazala potwierdzic druga beta tydzien pozniej. Powiedziala, ze wizyta nic tu nie da, bo i tak jest za wczesnie.

    I oto co sie wydarzylo dalej - 28.03 beta dodatnia.
    30.03 lekkie plamienie, az do 01.04 (3 dni, ale tylko lekkie, najbardziej przy podcieraniu, na wkladce bylo malo, na pewno nie byl to okres, bo nie bolalo mnie nic, a nic).Dzwonilam do gin, kazala sie uspokoic i czekac do wizyty (13.04).

    Dodam tylko, ze zrobilam test ciazowy jeszcze raz (dzisiaj rano zeby sprawdzic czy na pewno jest ok) i nie wyszlo nic. Teraz juz sama nie wiem, czy to ciaza, czy nie? Czy moze byc tak, ze testy nie beda mi wychodzic? Nie mam mozliwosci isc na bete w tym tygodniu, bo krew zbieraja u mnie miedzy od 7 do 9, a w tych godzinach jestem w pracy...

    I teraz pytanie za sto punktow - myslicie, ze mozna miec takie lekkie plamienia na poczatku ciazy? Wiem, ze ginekolog mi tak mowila, przeczytalam chyba caly internet na ten temat i sama juz nie wiem, czy to ciaza, czy nie... Nie wiem jak wytrzymam do 13.04.



    18.11.2019 - 1 IUI
    2.12.2019 - beta <2
    23.01.2020 - Estrofem do 6.02

    Przygotowania do IVF ICSI
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam podobny problem.. cykle.moje trwają średnio 29-30dni. Od pol roku mam regularne cykle. Ostatnią @ miałam 02.03 i wg cyklu następną powinnam dostac 31/03 -01/04.. a tu @nie widać. Przez cały cykl kochalismy sie z narzeczonym (praktycznie codziennie) bez zapezpieczenia. Nie staramy sie jakos na sile o dziecko ale i nie uważamy bo chcemy dziecka i jak bedzie to bedzie. Robila w trakcie cyklu 2 testy i negatywne + dzień przed spodziewana @ zrobiłam 2 i tez negatywne. Jesli chodzi o hormony to na pewno one nie maja wplywu na opoznienie @ bo robilam 2tygosnie temu prolaktyne i tsh i sa w normie. Dodam ze nie mam jakichs konkretnych objawow zwiastujacych @. Ale za to zaczęło częściej robic siusiu. No i lekko boli mnie podbrzusze i piersi. Dzis zrobie test i jutro rano i jesli nie bedzie @ to we czwartek zrobię betę...
    Ale jak myslicie jest szansa na malego Stefka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam kolejny test - negatywny, a @ nie widać.

    srebrzysta lubi tę wiadomość

  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki możecie pomóc, nie za dobrze się orientuję
    u mojej koleżanki beta hcg = 3 w 10dpt czy jest nadzieja na ciążę
    głupia nie chce bety powtarzać, jest załamana, @ brak a dziś jest 14dpt
    jakby było żle to była
    cykle ma regularne

    SoniaK
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ