X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summersun test jest negatywny.

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Ja już walczę 3 rok o kolejną ciążę. Dwa razy poronilam. Wspomaganie na Clo, zastrzyki z clexane dwa razy badanie rezerwy jajnikowej...
    Teraz wydaje się że hormonalnie wreszcie stabilna. Dziś 29 dc zrobiłam test owu bo naczytalam się durna że można nim wykryć ciążę wcześniej niż testem ciazowym. Druga kreska wyszła. Jaśniejsze niż kontrolna ale jednak. Bez zastanowienia kupiłam ciazowy niestety negatywny. Co prawda z popołudniowego....ale negatywny. Tak bardzo bym chciała żeby się udało.

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat jak ja postanowiłam się wpisać to Wy milczycie...no trudno. W każdym razie 32 dc okresu brak. Test negatywny. Znaczy... widziałam cien cienia... ale to chyba tylko moja wyobraźnia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda, ale i tak sie "wypowiem". Otóż ostatnia miesiaczke dostalam 11 lutego. Cykle mam 31 dniowe. Dzis 6 dzien bez @. Testy niestety negatywne. Z mezem kochalam sie w dni plodne i w dzien owulacji. Wedlug kalendarzyka owu wypadala 1 marca. Ostatni test robilam wczoraj i negatywny. Myslicie ze gdybym byla w ciazy mimo negatywnych testow beta by mi juz pokazala ? Troche boje sie rozczarowania, poniewaz staramy sie juz dlugo. :(

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4995 1715

    Wysłany: 19 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarza się, że testy nie pokazujà... ale mogłaś też mieć owu później. Beta będzie najpewniejsza, bo nawet malutka - wyjdzie. Mojej znajomej testy pokazywały negatyw do 8 tygodnia, cholera wie czemu ;]

    Czaarnaa lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jeszcze zrobie test. Ale na bete i tak sie wybiore. Dziekuje za odpowiedz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Powie mi ktos czy bete zrobia mi normalnie mimo przeziebienia ? Bo nie wiem czy czekac az wyzdrowieje. A @ spoznia sie tydzien czasu.

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4995 1715

    Wysłany: 20 marca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to bez znaczenia.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 36 dc. 4 dni po terminie @ . Zrobiłam test z porannego. Pierwszy rzut oka nic nie widzę. Po 10 minutach patrzę..... pokazała się.. no taka blada bladziusienka:-) spoko jestem gotowa na to że wynik był przekłamany. Jutro rano robię kolejny by się przekonać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 38 dc. 7 dzien bez @. Czekam na wyniki. Nie nastawiam sie tak. Choc nadzieja jest. Piersi bola od jakis 2 tygodni i mam bialy sluz, troche go jest od kilku dni. Poza tym nic. Hmm.. Zobaczymy co beta powie. Trzymajcie kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( beta 0,100. Ehh... A @ jak nie bylo tak nie ma. Do gin dopiero 6 kwietnia. Jesli do tej pory @ nie przyjdzie. A jesli przyjdzie to gin i tak odwiedze. Tyle cykli staran i nic :( Moze cos mi podpowie. Ehh..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 17:14

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 20 marca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czaarnaa... cóż mogę Ci powiedzieć. Znam to aż za dobrze. Jedyne co trzeba to wrzucić na luz. Ja wiem ze to mega trudne... ale wlaśnie wtedy się udaje. Ja mam już tez jazdy teraz i juz myślę o jutrzejszym poranku. I boję się że tym razem cien się nie pojawi. To się normalnie upije:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz prawie 2 lata staran :( Teraz tylko pozosostaje mi sie zastanawiac czemu @@ dalej nie ma.

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 21 marca 2017, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 lata starań i dwa poronienia. Ostatnie niemal idealnie rok temu. W kwietniu były łzy szczęścia a w maju rozpaczy... robiłaś jakieś konkretne badania które rozwialyby Twoje wątpliwości dlaczego nie możesz zajść?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Nie robilam niestety. Nie powinnam miec problemu z zajsciem. Z mezem jestesmy mlodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaB35, i jak ? Testowalas ?

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokój! Nie mogłam spać w nocy z tych nerwów. Test zrobiłam o 4.30 bo już nie wytrzymałam. Nie uchleje się bo znów wyszła blada druga kreska. Także wynik taki ze musze się upewnić. Inaczej nie uwierzę. Co do młodości.... niestety to nie jest furtka do bezproblemowo zajścia. Powinnaś zrobić sobie bad hormonów płciowych na początek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultuje sie na ten temat z gin jak pojde. A czemu nie zrobisz bety ? Powinna ci juz wyjsc. Trzymam za ciebie kciuki. I oby druga kreska robila sie coraz ciemniejsza :)

  • MamaB35 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się... znam tą radość kiedy beta jest
    A po 2 dniach przyrost beznadziejny... potem plamienie i wyrok... po tych przeżyciach podchodzę do tych wyników z wielką rezerwa. Nie chce się wkrecac. Choć podświadomie już bym chciała wiedzieć na 100 proc:-) uciesze się na maxa dopiero jak na usg zobaczę fasolke z bijacym serduszkiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jesli masz cien drugiej kreski to warto pojsc :) Ja bym byla szczesliwa nawet gdybym juz ten cien cienia zobaczyla no ale coz. A kiedy masz gin ?

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ