X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Łapcia1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Mam pytanie ponieważ , spóźnia mi się okres powinnam dostać 27 sierpnia , ostatni okres miałam 30 lipca , moja średnia długość cyklu to 26/27dni , ok 2 tygodni wstecz miałam pierwszy raz w życiu taki ból (kłucie) od wewnętrznej strony lewej piersi ale minął po 3 dniach , a teraz mija 5 dzień bez okresu od wczoraj pojawiają się bóle typowe jak na @ piersi i podbrzusza , ale chwile poboli i ból znika , po jakimś czasie znów boli i tak w kółko , robiłam dzisiaj test ale negatywny , czy jest możliwe żeby test nie wykazał ciąży ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani_Ciekawska No to po cichutku gratuluję , ja przy mojej drugiej ciąży miałam cień , i dziś przy mnie biega 5 letnia Marysia ;) .Trzymam kciukasy ;) .

    Łapica1 Poczekaj do terminu spodziewanej @ i zrób jeszcze raz test , jak znów negatyw wyjdzie to idź na betę ona jet taka na 100% pewna :) .

  • aniasz444 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 12:09

    aniasz
  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 1 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama mam jutro wizytę u ginekologa i ciekawa jestem jak ona będzie wyglądać, mam nadzieję że mi zrobi USG a jeżeli nie będzie takiej możliwości to dostanę na nie skierowanie..Osobiście polecam Pani znaleźć innego lekarza w okolicy a w między czasie zrobić zalecone badania.

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 2 września 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety..pojawił się problem w bazie w związku z moim ubezpieczeniem i wizytę musiałam przepisać na za tydzień, jestem załamana kolejne dni oczekiwania..

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 2 września 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak w poniedziałek mam się udać na rozmowę do innego doktora, może mnie przyjmie :) dziś mnie dziwnie pobolewał brzuch a raczej było to kłucie w macicy..nagłe i przeszywające, czasem czuję migotanie jajników..jeszcze na wkładce zobaczyłam kremowy jakby kawowy śluz, do tej pory nie miałam takiego o takiej ilości..czy mam się niepokoić ??

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 3 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wkładce po wstaniu z łóżka..zobaczyłam krew co prawda dość jasną i nie było jej wiele..lecz ona była tym bardziej jak się podtarłam..zobaczymy czy się to rozkręci w najbliższym czasie..dlaczego w takim razie w testach zachodziły reakcje ? Czy to jest nic nie znaczące krwawienie które się zdarza ? Czy też poronienie..sama nie wiem ;(

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 3 września 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doświadczyłam dziś chyba największy ból w moim życiu. Wymiotowałam i wydalałam..nie powiem co.. na raz.. zwijałam się z bólu po podłodze.. z racji tego, że mieszkam z rodzicami wszystko obserwowali.. chcieli mnie zawieźć do lekarza, gdzie skończyło się na 2x nospach i unormowaniem sytuacji dodam, że wszystkiemu towarzyszyło krwawienie.

  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 5 września 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani_Ciekawska wrote:
    Doświadczyłam dziś chyba największy ból w moim życiu. Wymiotowałam i wydalałam..nie powiem co.. na raz.. zwijałam się z bólu po podłodze.. z racji tego, że mieszkam z rodzicami wszystko obserwowali.. chcieli mnie zawieźć do lekarza, gdzie skończyło się na 2x nospach i unormowaniem sytuacji dodam, że wszystkiemu towarzyszyło krwawienie.

    Doskonale to rozumiem. Sama przeżyłam coś takiego w czerwcu. Ból był tak silny, że skończyło się karetką i pobycie na oddziale w szpitalu. Tylko u mnie to było w terminie miesiączki po pozytywnym tescie ciażowym. Lekarze stwierdzili biochemiczną :(

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 5 września 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek wyszedł mi test ciążowy pozytywny dodam, że okres spóźniał mi się 3 tygodnie i 3 dni. Dzień przed zaistniałą sytuacją zobaczyłam na wkładce "kawowy" śluz dodatkowo odczuwałam nagłe i silne skurcze oraz kłucie jajników. Następnego dnia rano ujrzałam trochę krwi..dodatkowo zaczęłam odczuwać bóle brzucha które narastały..lało się ze mnie jak ze "świni". Sytuacja się zaostrzyła, odczuwałam silne skurcze i potęgujący ból, wzięłam 2 nospy i przeszło. Następnego dnia tzn. 2 dnia krwawienia było go o połowę mniej z dużymi skrzepami krwi zmieszanymi z białym śluzem, lekko pobolewwł brzuch uczucie "ćmienia". Dziś jest 3 dzień jajniki czasem kłują lecz nic mnie nie boli a krwawienia też dużo nie ma mam wrażenie jakby miało się to jutro skończyć gdzie normalnie trwa 6 dni. Wzdęcia jak były tak pozostały, co prawda mniejsze tak samo z wrażliwością piersi. Od kilku dni nie wiem na co mam ochotę, prawie nie jem. No i tu nasuwa się moje pytanie..za 3 dni mam wizytę u ginekologa i nie wiem na co się nastawiać czy było to zwykłe krwawienie które zdarza się w ciąży ? Czy straciłam dziecko, które prawdopodobnie się we mnie rozwijało ?? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani_Ciekawska Moja droga poczekaj do wizyty już tak nievwiele zostało , czasami tak bywa że nie ma konkretnego powodu co do krwawień , mam taką serdeczną koleżankę , która krwawiła żywą krwią i jest już prawie w tym samym tc co ja i ciąża rozwija się prawidłowo :) .

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 5 września 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszeczkę mi ulżyło, dziękuję :)

  • Constance Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 września 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) Ja okres powinnam dostac 27 sierpnia. Zwykle mam co 24-30 dni miesiaczki. Tym razem 28 sierpnia zaczely sie bole jak na miesiaczke, na poczatku lekkie, dzis mamy 8 wrzesnia i okresu nadal brak. Objawy, ktore sie u mnie pojawily to: bole w podbrzuszu- codziennie od rana do wieczora, bialawe plamienie- nie jakies super obfite, uczucie "pulsowania" wszystkiego w srodku, czesciej chce mi sie siku, czasami- dosyc rzadko, ale jednak fale goraca, ochota na kwasne jedzenie, codziennie czuje sie niewyspana - w pracy czasami siedze i prawie zasypiam przed biurkiem, bola mnie plecy na dole, biodra, bol promieniuje niemal na cale nogi... Wiem, ze to objawy niemal ksiazkowe, ale dzis zrobilam dwa testy - w tym jeden z samego rana i oba negatywne, bez zadnego cienia drugiej kreski. Zapisalam sie na wizyte do lekarza na przyszly tydzien. Myslicie ze na tym etapie bedzie mogl juz cos powiedziec? Jestem juz tym tak zmeczona, ze sama nie wiem co myslec...

  • zjblog Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 września 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zrobiłam 3 testy. 2 negatywne i i 1 z cieniem. Sądzę że się raczej nie udało. Cykle mam 31-32 dniowe a dziś jest 35 dc. Bolą jajniki mocno. Sama już głupieje. Na bete nie mam kiedy w tyg skoczyć. Jeśli do weekendu nie dostanę to pójdę. Nie nastawiam się.

    https://www.facebook.com/zuzannajanosz.photography/
  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 21 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Mój ostatni cykl trwał 59 dni i zakończył się niestety samoistnym poronieniem. Krwawienie trwało 6 dni a 7 wystąpiło samo plamienie. Postanowiłam obserwować swój organizm, więc zaczęłam mierzyć temperaturę w pochwie każdego dnia przed wstaniem z łóżka o tej samej godzinie tuż po przebudzeniu. Przedstawię wam mój wykres temperatur w zamian tego oczekuję od was abyście mi napisały czy owulacja już wystąpiła..nie potrafię sama tego stwierdzić ponieważ mam niskie temperatury i skoki. Z góry dziękuję :)
    6 dc. 36.57C ostatni dzień krwawienia
    7 dc. 36.36C
    8 dc. 36.52C
    9 dc. 36.33C
    10 dc. 36.22C
    11 dc. 36.47C
    12 dc. 36.36C
    13 dc. 36.32C dni płodne
    14 dc. 36.28C dni płodne
    15 dc. 36.1C dni płodne
    16 dc. 36.04C dni płodne
    17 dc. 36.4C dni płodne
    18 dc. 36.2C owulacja/test owulacyjny +
    19 dc. 36.27C płodne


  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 21 września 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te dni płodne oraz owulacja zostały wyznaczone przez kalendarzyk, tak dla jasności :)

    Taake lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani_Ciekawska wrote:
    Te dni płodne oraz owulacja zostały wyznaczone przez kalendarzyk, tak dla jasności :)

    A czy poza wyznaczeniem przez kalendarzyk dni płodnych miałaś inne obserwacje np. Szyjki czy śluzu ?
    Nie doczytałam że test owu miałaś pozytywny ale on nie świadczy że owulacja nastąpi. Jednak z temperatur nie widać wzrostu więc nie mozna stwierdzić że owulacja nastąpiła

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 22 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego tak jak napisałam..sama nie potrafię do tego dojść czy owulacja była czy też będzie. 18dc w którym wyszedł test pozytywny pojawiła się duża ilość śluzu lecz był to bardzo lepki, gęsty i biały śluz z którego robił się tak jakby czop w pochwie. W poprzednich dniach śluzu było nie wiele był biały lecz wodnisty..teraz też taki obserwuję jest go mniej niż było i o rzadszej konsystencji natomiast udało mi się dziś dostrzec śluz płodny dobrej jakości, rozciągliwy, szklisty miejscami białawy. Mam problemy z interpretacją śluzu ponieważ podejrzewam zapalenie pochwy, podczas stosunku piecze mnie, jest sucha czasem po stosunku swędzi..no i wargi sromowe są zaczerwienione i opuchnięte a co do obserwacji szyjki..nie potrafię robić tego badania :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 13:56

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 22 września 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednią ciąże w jaką miałam szczęście zajść, nie obserwowałam temperatur, śluzu szyjki..niczego tylko robiłam testy owulacyjne, wyszedł mi tak samo pozytywny porównując intensywność do tego i wtedy zaszłam w ciążę :)

  • Pani_Ciekawska Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 22 września 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam gdzieś na forum, że męskie nasienie ma wpływ na pf pochwy a z racji tego, że współżyjemy z partnerem codziennie być może z tego powodu dotykają mnie te nie miłe dolegliwości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 10:05

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ