X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nadmierne wypadanie włosów
Odpowiedz

Nadmierne wypadanie włosów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 10 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,mi też włosy zaczęły wypadać przed ciążą i cały czas wypadają.Tez się martwię że do końca ciąży to całkowicie wyłysieję.Na dodatek połamały się w połowie długości,jakaś masakra.

    :(
  • maneska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 05:23 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 9 stycznia 2017, 18:11

    http://lucianohair.pl/
  • maniamani8 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 września 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów to stosowałam wiele dziwnych wcierek i cudownych odżywek. Dopiero gdy koleżanka z pracy poleciła mi Vitapil włosów zrobiło się więcej i co najważniejsze przestały one wypadać. http://www.vitapil.pl/Tajemnice-wlosow/o-wlos-od-idealu/Wypadanie-wlosow

  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Wolę olej z wiesiołka. Przed ciążą stosowałam kapsułki z wiesiołkiem (zielone opakowanie, Gal) i nigdy wcześniej nie miałam tak silnych i grubych włosów. Btw. dzięki wiesiołkowi zaszłam w ciążę, ale to wywód na inny temat :D

  • Tulenka99 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 marca 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam!

    Mija drugi miesiąc od porodu, a moje włosy nadal wypadają jak oszalałe. Chciałabym podpytać - czy można to jakoś zahamować?

    Od razu zaznaczę, że jestem zwolenniczką naturalnych sposobów. Dlatego też najbardziej zastanawiam się nad kozieradką: https://www.zadbanewlosy.pl/kozieradka-na-wlosy-wlasciwosci-efekty-i-opinie/

    Pytanie tylko - czy to jest w pełni bezpieczne? Można spokojnie taką wcierkę stosować karmiąc?

    Dietę mam zdrową, dlatego też żadne suplementy raczej nie są potrzebne. Nie mniej jednak - jak ktoś może polecić coś, co mu pomogło - będę wdzięczna!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 17:54

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 28 marca 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulenka99 wrote:
    Cześć Wam!

    Mija drugi miesiąc od porodu, a moje włosy nadal wypadają jak oszalałe. Chciałabym podpytać - czy można to jakoś zahamować?

    Od razu zaznaczę, że jestem zwolenniczką naturalnych sposobów. Dlatego też najbardziej zastanawiam się nad kozieradką: https://www.zadbanewlosy.pl/kozieradka-na-wlosy-wlasciwosci-efekty-i-opinie/

    Pytanie tylko - czy to jest w pełni bezpieczne? Można spokojnie taką wcierkę stosować karmiąc?

    Dietę mam zdrową, dlatego też żadne suplementy raczej nie są potrzebne. Nie mniej jednak - jak ktoś może polecić coś, co mu pomogło - będę wdzięczna!


    Problem włosów to problem wewnętrzny i żadna wcierka tu nie pomoże. Warto byłoby przeanalizować dietę i wprowadzić zmiany. Zwykle jest to albo problem zbyt małej ilości surowego jedzenia bogatego w witaminy i minerały, albo zbyt mała ilość zdrowych tłuszczy w diecie (nierafinowanych i odzwierzęcych) - pomijam tu problemy wypadających włosów wynikające z chorób wewnętrznych organizmu.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Airo Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Problem wypadania włosów wynika ze zmian hormonalnych w organizmie. Może jednocześnie być spowodowany prowadzeniem kiepskiej diety. Warto jest tak jak tutaj koleżanka powyżej pisze, przeanalizować dietę jaka prowadzimy. Zastanowić się czy dostarczamy organizmowi dostatecznej ilości warzyw i owoców.

    Jak również skontaktować sie z dermatologiem albo trychologiem.

    https://airo.fun
    Fun Lab sp. z o.o.
    ul. Łopuszańska 22
    02-220 Warszawa
    REGON: 365242230
    NIP: 5223070000
    tel. +48 22 379 55 75
    [email protected]
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony jeśli ktoś ma cienkie włosy to niekoniecznie może mu się podobac, ze przez wypadanie ma ich jeszcze mniej. Sama mam na tym punkcie po prostu obsesję ale od czasu od kiedy zaczełam włosy świadomie pielęngnować jest lepiej
    stosuję masaże skóry głowy
    stosuję odpowiednie wcierki
    jak również zwracam uwagę na skład kosmetyków - dobrze jest wybierać kosmetyki które w składzie mają substancje wzmacniające cebulki włosowe, dzięki temu włosy które będą rosły również będa ładniejsze ;) Super są kosmetyki Delpos

    No i liczy się tutaj cierpliwośc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2020, 13:24

  • MajaB Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w trakcie pierwszej ciąży zaczęły się wzmacniać i to wyraźnie. Niestety, po zaprzestaniu karmienia piersią, zaczęły wypadać. Pomógł preparat z wiesiołkiem. Polecam.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ