X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mini beta, mini przyrost - jest nadzieja?
Odpowiedz

Mini beta, mini przyrost - jest nadzieja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Witam się z Wami po tej stronie mocy i proszę o Wasze doświadczenie, pomoc i wsparcie.
    Owu 16dc, plamienie implantacyjne 25dc. 27dc 2 dodatnie testy ciążowe- bladziochy ale widoczne bez lupy. 28dc beta- malutka 11.06 U/ml. Ale prawidłowa patrząc na moment zapłodnienia i zagnieżdżenia. Progesteron w tym samym dniu dość niski acz ciążowy - 13.6ng/ml. Telefon do gina- na bete nie patrzeć, duphaston 3x1, czekamy.
    Powtórzyłam bete (mimo zakazu gina;)) po 48 godzinach i wynik tylko 15,6 U/ml. Przyrost do dupy bo tylko 35% no i wartość też do luftu. Progesteron za to rośnie- w 48 godzin urósł do 15.70 ng/ml.
    Warto też może dodać, że niestety oby dwa badania robione w różnych labach... jutro idę też na badania, niestety do trzeciego z kolei labu, ale nie mam wyboru :(
    Co sądzicie o takich wynikach? Mogę liczyć na to że to poprostu wcześniutka ciąża i jeszcze są szanse? Nie krwawię, nie plamię, brzuch dopiero od dzisiaj lekko ciągnie, z promieniowaniem do pachwin. Cycki bolą jak zarzynane, mdłości mam, słaba jestem. Temp 37,3 od tygodnia.


    Może wspomne jeszcze tylko że przy pierwszych badaniach miałam TSH 4,8, a przy tych drugich po 48h już 2,2- więc nie wiem czy któreś lab było głupie czy co...

    Pomóżcie proszę! Jestem z tym sama, nie mam kogo poprosić o radę, a pewnie wiecie jak to ciężko i smutno i strach. :(

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost niestety niski ale na poczatku rozne cuda sie dzieja wiec mysle ze nadzieja jest :-) powtorz bete i zobaczymy..

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtorz bete po kolejnych 48h od poprzedniego badania i postaraj sie nie denerwowac :)*

    6sutskjolve431gm.png
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 17 lipca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam dziś bete, czekam na wynik.
    Byłam też na wizycie u ginekologa, i mimo tak malutkiej bety i wczesnej ciąży (dziś 4t4d) uwidocznił ciązową przemianę endometrium i malusieńki 1,5mm pęcherzyk. Także bardzo bardzo wczesna ciąża.
    Kazał czekać, nie stresować się i polerować szklanki dla relaksu;P

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta po 72h wzrosła z 15 na 82! :) Także jednorazowy nawet tak beznadziejny przyrost nic nie oznacza:) Ginekolog zabronił badać dalej, mam się cieszyć ciążą i nie miauczeć ;P

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowilam ze na poczatku jest roznie. Teraz nic tylko sie cieszyc z ciazy. Spokojnych 9 mscy zycze :-)

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.ja w 6 tyg.bete mialam 3411,a po 96 godz.wzrosla do 4800 (wiec kolo 40%)
    Strasznie sie denerquje.niby w normie wedlug danych z lab.ale przyrost strasznoe maly.
    Biore dufaston i luteine.
    Rok temu poronilam.
    Czy to zle ze tak maly przyrost?
    Pomocy czy ktos tak mial

  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 96h to juz powinna sie podwoic ale z ta beta to nigdy nic nie wiadomo...

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w piatek lekarz gratulowal mi ciazy i jak sie rozwija a dzis...sama nie wiem co myslec

    Miałam pierwsza Betę 16.81 po 46 h 47.8 czyli dobry przyrost, to bylo w piatek i lekarz kazal powtorzyc w srode + FT4 i TSH , ja nie wytrzymałam i poszłam wczoraj i urosła ale za mało wg norm do 67.5 ( niestety w innym lab bo jestem na wakacjach)

    boje się jak cholera....czytam co piszecie i ....mogę mieć nadzieję, że jednak wszytko będzie dobrze??

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • DD89 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    w piatek lekarz gratulowal mi ciazy i jak sie rozwija a dzis...sama nie wiem co myslec

    Miałam pierwsza Betę 16.81 po 46 h 47.8 czyli dobry przyrost, to bylo w piatek i lekarz kazal powtorzyc w srode + FT4 i TSH , ja nie wytrzymałam i poszłam wczoraj i urosła ale za mało wg norm do 67.5 ( niestety w innym lab bo jestem na wakacjach)

    boje się jak cholera....czytam co piszecie i ....mogę mieć nadzieję, że jednak wszytko będzie dobrze??

    Powtórz bete - to da opdowiedź. A zmiana labo też ma wpływ :)
    Ja miałam podobnie - a następna już była w porządku. I na dzień dzisiejszy wszystko rozwija się prawidłowo.

    U mnie było : 37,41 po 48h 55,9 a po kolejnych 24 H 116 -> 189 -> 312 :)

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DD89 wrote:
    Powtórz bete - to da opdowiedź. A zmiana labo też ma wpływ :)
    Ja miałam podobnie - a następna już była w porządku. I na dzień dzisiejszy wszystko rozwija się prawidłowo.

    U mnie było : 37,41 po 48h 55,9 a po kolejnych 24 H 116 -> 189 -> 312 :)
    ok dzięki ;) mam nadzieję ale cięzko mi się nie stresować ...wiesz jak jest;)

    eh....

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • ona20170717 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Beta po 72h wzrosła z 15 na 82! :) Także jednorazowy nawet tak beznadziejny przyrost nic nie oznacza:) Ginekolog zabronił badać dalej, mam się cieszyć ciążą i nie miauczeć ;P
    Hej, jak u Ciebie beta. Jestem w podobnej sytuacji. Bardzo slaby przyrost. Boje sie ze juz jest pozamiatane.

    jessi001, zaklinaczarownica lubią tę wiadomość

  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam ten sam problem... Beta rośnie baaaardzo powoli i ogarnia mnie coraz większy strach. 04.08 byłam na wizycie ale gin nic nie widziała w usg, Beta 33,60 kazała czekać.
    Wg OM dzisiaj jest 5t.+0 d. mam nadzieję, że owu się przesunęła i na następnej wizycie będzie dane nam coś zobaczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2017, 12:56

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    padiiiii wrote:
    Dziewczyny, mam ten sam problem... Beta rośnie baaaardzo powoli i ogarnia mnie coraz większy strach. 04.08 byłam na wizycie ale gin nic nie widziała w usg, Beta 33,60 kazała czekać.
    Wg OM dzisiaj jest 5t.+0 d. mam nadzieję, że owu się przesunęła i na następnej wizycie będzie dane nam coś zobaczyć.

    zrób jeszcze raz betę czyli to 35 dc? (5 tygodni) ilu dniowe masz cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2017, 13:50

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    zrób jeszcze raz betę czyli to 35 dc? (5 tygodni) ilu dniowe masz cykle?
    Cykle 32,31,32 różnie, jutro wybieram sie na kolejną bete..

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i Ja proszę o wasze opinie.
    Jestem bardzo zaniepokojona :(
    27.07 wynik 116
    31.07 552
    04.08 1055 i w usg widoczny pęcherzyk 0,22
    07.08 1679
    Bardzo słaby ten przyrost. Czy jest nadzieja, że zobaczę zarodek i serduszko?
    Transfer miałam 13 lipca
    Miałyście takie przypadki, jeżeli tak to w którym tc lub ile dpt jest szansa zobaczyć zarodek i serduszko? A może to być puste jajo płodowe?
    Proszę podzielcie się doświadczeniem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ