X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mdłości w ciąży
Odpowiedz

Mdłości w ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakieś skuteczne sposoby na walkę z mdłościami? Chętnie poczytam i przetestuję wszystko co napiszecie.
    Wątek chyba niezdublowany ( szukałam ) więc może się przydać.

    Lola30 lubi tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie z rana dopadły mdłości kupiłam migdały jak ręką odjął polecam! Chodż smak migdałów bez rewelacji

    qq873e5erivgw16d.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rucia duuuuzo porad jest w watku 1trymestr.bardzo duzo roznych pomyslow na mdlosci:-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda mdlosci prawie nie mialam, ale jak tam raz czy dwa sie pojawily to przegotowana ciepla woda pomagala.

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomagało jak zjadłam coś przed wstaniem z łóżka jakaś kanapka czy coś :)
    Słyszałam też, że herbata imbirowa pomaga no i unikać produktów oraz zapachów, które powodują mdłości

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na mdłości nie pomaga nic....ani migdały, na imbir nie moge patrzeć.... Jest nieco lepiej jak cos zjem chociaż zjeść tez jest trudno....byle by nie na pusty żołądek,,,,,ja nawet mam awersje do każdego rodzaju picia i to jest najgorsze....nic nie pomaga..

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam straszne mdłości o to praktycznie cały czas, rano w południe, wieczorem w nocy :( ulge mam tylko wtedy jak zaczne coś jeść, ale do jedzenia jakoś sie zabrać nie moge, no a po posiłku mdłości wracają. Próbowałam już imbiru ale nie pomaga, teraz przerzuciłam się na migdały i też nie widze specjalnej poprawy :(

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo, rano nie mogę nic zjeść ani się napić bo od razu zwracam, cały dzień mnie trzymają mdłości. Jem małymi porcjami. Nic nie pomaga. Rano masakra, ale pocieszam się że w drugim trymestrze będzie lepiej.
    Co do sposobów to słyszałam o wodzie z cytryną, krakersach i wąchaniu czerwonego wina ale tego 2 nie próbowałam bo na samą myśl o o alkoholu mi niedobrze.

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mi najlepiej pomagały owoce - orzeźwienie. Najpierw jabłka obrane ze skórki i pokrojone w ćwiartki, potem jasny winogron oraz arbuz. Arbuz ma dużo wit B6 która dobrze wpływa na mdłości.
    Kupiłam 5 kg główkę arbuza i pochłaniałam całą w przeciągu pół dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2013, 06:22

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 27 maja 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na mdlosci nic ni pomagało, tylko tabletki i czopki, niestety7 mialam koszmarne mdlosci z jadlowstretem i wstretem do napojow i dalej jeszcze mnie mecza le na szczaescie juz zdecydowanie mniej. niestety na kazda dziala co innego :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • DeeDee Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 5 miesiącu i nadal jest słabo....

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomaga wypicie zaparzonej miety ;) chociarz ja mam delikatne mdlosci

    a.png
    a.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na mdłości nie odkryłam przez całą ciąże niczego co by mi pomogło... licze, ze po porodzie wreszcie przestanę haftować :D Miałam tylko 1 miesiąc przerwy w wymiotowaniu jak odstawiłam luteine a potem wróciły :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano przed wstaniem z łóżka krakers a w ciągu dnia woda z cytryną mi pomagała i migdały :)

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 24 listopada 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wit.B6 mi trochę pomaga naprawde po posilku 3x 1 tab i woda z cytryną. Powodzenia

    bontbhr.png
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz przepisał mi też na samym początku wit B6, ale ni mówił, ze to a mdłości, tylko podał jakąś inną właściwość, już nie pamiętam..
    Ja miałam tylko lekkie mdłości, nie wiem czy to przez wit. B6, czy tam po prostu mam.

    81clk9i.png
  • kinga.89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeej jak sobie przypomnę te mdłości! Zdaję sobie sprawę, że to kwestia bardzo indywidualna, mi pomagała herbata miętowa bez cukru, zawsze przy sobie miałam miętówki. :) Wypróbowałam chyba wszystkie metody tu opisane Zapobieganie porannym mdłościom w ciąży
    A imbir? Słyszałam, że też jest skuteczny, ja nie mogłam go stosować, za bardzo wyczuliłam się na zapachy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 10:02

  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie pomagalo nic, ani migdaly, ani imbir, ani mieta, mam zaparcia i ogolnie katastrofa. jestem w 9 tyg i od 2 dni czyje sie lepiej ale od 4 tyg az do przedwczoraj lezalam plackiem nic nie jadlam, rzygalam...Ogolnie moja ginka przepisala mi navidoxine z wit B6. I odkad je biore jestem wstanie wejsc do kuchni i zrobic sobie herbate. Na zaparcia dali mi granulki agiolax. pomagaja. Trzymajscie sie::)))

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi pomógł jedynie diphergan (mam dwa op do odsprzedania bo mi się już nie przyda), po 1 opakowaniu minęło jak ręką odjął :) wczesniej stracilam aż 5 kg przez wymioty więc gin podjęła kroki :)

    I duuuużo wody mineralnej- bez niej chyba bym wykorkowała, do tego banany- mają B6 w sobie stąd łagodzą objawy :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to jest ten diphergan
    z domowych sposobów ponoć migdały i imbir, mnie jeszcze nie dopadła ta przykra dolegliwość więc nie moge powiedzieć co namnie działa najlepiej

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ