X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Leki
Odpowiedz

Leki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wijak Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mamy. Rok temu poronilam :( a dzis znow jestem w ciazy w 7 tygodniu. Jestem taka szczesliwa chociaz tak bardzo sie boje kazdego dnia. Gin wypisal mi jod i kazal lykac 1 dziennie acard...ale to przeciez polopiryna...nie powinno sie lykac w ciazy. Wytlumaczyl mi ze to po to zeby sie skrzep w pepowinie nie utworzyl zapobiegawczo. Dodam ze mam 36 lat. Czy ktorejs z Was tez gin zalecil acard??? lykac czy skonsultowac z innym lekarzem??????????

    wijak
  • wijak Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede wdzieczna za kazda rade :)

    wijak
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wijak, zajrzyj proszę do wątku "Kolejna ciąża po poronieniu", tam masę dziewczyn właśnie po poronieniu przyjmowało Acard w kolejnej ciąży. Jestem pewna, że Dziewczyny chętnie Ci odpowiedzą, pomogą i doradzą.

    wijak lubi tę wiadomość

  • wijak Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ayka :)

    ayka lubi tę wiadomość

    wijak
  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wijak, ja że względu na dwa poronienia od pierwszego dnia po owulacji brałam acard, kończyłam go albo w dniu miesiączki, albo po pozytywnym teście. Po pozytywnym teście przeszłam na clexane. Moja gin kazała mi odstawić acard od razu po rozpoznaniu ciąży. Pytanie brzmi, co było powodem Twojego poronienia i jakie teraz możesz mieć problemy zdrowotne. Jeśli masz wątpliwości co do zaleceń tego lekarza, skonsultuj to z innym. Trzymam za Ciebie kciuki :)

    ayka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ