X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiak w Ciąży .
Odpowiedz

Krwiak w Ciąży .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NysiaMisia Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ' cześć mamusie !! 8 tydzień (7+2 z USG)
    Wczoraj byłam na pierwszym USG . Było ono prywatnie bo lekarz z NFZ nie zalecił mi USG nie wiem z jakiej przyczyny ...
    Jeśli chodzi o fasolkę to wszystko jest dobrze , zdrowa - serce pięknie bije .
    Jednak zauważyła też kosmówkę z krwiakiem pozakosmówkowym 10mm .
    Dzidzia jest wielkości 10,9 mm .
    Pani doktor zaleciła bardzo dużo odpoczynku i leżenia , mało chodzenia i apsolutnie nie podnoszenie niczego .
    Nie wiem co robić bo jak tu odpoczywać jak w domu 9 miesięczny synek jeszcze .
    Podobno to bardzo poważne ...tak bardzo się martwię ..

    cb7wflw1vorclz8h.png
    961lqps6i1qz5ant.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem na chorobowym z powodu krwiaka. Plamilam na brazowo. Bylam na usg w tamtym tyg w srode. Od wczoraj nie mam juz plamien ale wiekszosc dnia spedzam na lezeniu. Staram sie nie dzwigac niczego i ogolnie nie przemeczac. Jutro mam usg kolejne i zobaczymy co bedzie.

  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 2 września 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży miałam krwiaka, brałam duphaston i luteinę, miałam dużo odpocywać. Krwiak zniknął po 1,5 miesiąca.
    Jak masz możliwość to poproś kogoś do pomocy, żeby jak najwięcej odpoczywać.

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • natka nadziei Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 6 września 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja też mam to dziadostwo-krwiak podkosmówkowy 3,5cm x 2,8cm. Dostałam nakaz leżenia i odpoczywania, Duphaston 3x2 i Nospa forte 3x1.
    Od 1,5tyg. leże i krwawię. przez pierwsze 5 dni miałam takie krwawienia jak przy normalnej @ dodatkowo wypadały ze mnie skrzepy wielkosci ok3-4cm (wierzę, że to części tego krwiaka,że po prostu się opróżnia)
    Przy krwawieniu dokuczają mi czasem bóle krzyża i podbrzusza.

    jutro ide na kontrole do gina to się coś dowiem. mam nadzieje, że fasolka ma się dobrze bo tydzień temu zaczeło nam bić serduszko <3

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

    mama dwóch Aniołków [*] [*]
  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 7 września 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka nadziei, bądź dobrej myśli! Takie krwiaki to dziadostwo, ale przy lekach i odpoczynku powinien się wchlonąć, trzymam kciuki! Ja przy swoim nie krwawiłam na szczęście.
    Jutro idę na pierwszą wizytę, mam nadzieję, że tym razem nic takiego nie będę mieć :-)

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • Kate86 Przyjaciółka
    Postów: 67 104

    Wysłany: 7 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wylądowałam w szpitalu w 5t.6 d z krwawieniem jak miesiaczka i ze skrzepami.leżałam 3 dni w szpitalu. Wypuścili mnie, ale kazali leżeć. Caly czas plamiłam i po tyg sytuacja się powtórzyła. 5.09 byłam na usg i z dzidziusiem wszystko dobrze na razie. Ma 2 cm i serduszko ładnie bije. Jednak krwiak nadal jest :(
    Mam nadzieję, że niedługo juz go nie będzie.

    Trzymam za Was mocno kciuki żeby było dobrze !

    IVF maj 2017 nieudane
    Transfer crio lipiec 2017 - udany córeczka <3
    Transfer crio maj 2019 - czekamy na <3
    iv09df9hddm181mm.png

    [w4squgpj0lnox53g.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 września 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Niestety też mnie to spotkało...
    Mam dwa krawiaki zakosmowkowe o wymiarach 2,5 x 1
    Nakaz leżenia i za tydzień kontrola

    Biorę też dupahson.

    Nie wiem jak to będzie dalej....ale modlę się żeby było Dobrze.

    A Wy jak trzymacie się???

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 września 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam krwiaka.. 6 tyg. leżenia i się wchłonal :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ