X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr krwiak obok pęcherzyka płodowego
Odpowiedz

krwiak obok pęcherzyka płodowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 40

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam w 8 tyg dwa krwiaki około 1x1 cm w tym jeden umiejscowiony przy szyjce. Nie dostałam żadnych leków tylko miałam się oszczędzać. Lekarz uprzedził ze jesli wystąpi krwawienie to raczej z powodu ewakuacji krwiaka. Przez miesiąc ani kropli nie było a na USG śladu po obu krwiakach też. Wchłoneły się skubańce samoistnie :)

    bluszczynka
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny byłam na usg jest zle.W/g usg mam 6 tydzien,FHR widoczne,kosmowka z cechami odklejania sie na dł.5 mm :(((((( mam zwiekszyc duphaston i lezec kategorycznie.Czy ktoras z was miala tak i ciaza była donoszona?

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Krysieńka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,jestem w 5 tyg ciąży byłam dziś u gin i dowiedziałam się że moja ciąża jest znowu zagrożona bo jest krwiak przy pęcherzyku.Piszę znowu bo pół roku temu poroniłam ja i mąż chyba za bardzo pragniemy dziecka.Jest mi ciężko tym bardziej bo nie ma męża przy mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem w 6 tyg. W tym tyg. bylam u gin aby potwierdzić ciaze. 5+2 było widać tylko pecherzyk bez zarodka. Jednakże obok pęcherzyka była również plamka, najprawdopodobniej krwiak, bo lekarz powiedzial, że w tym jest krew, i mogę plamic przez to. Strasznie się tym martwie. Bo nie dość ze jeszcze nie wiem czy ciaza jest zywa, to ten krwiak mnie przeraża i boję się że może zagrażać pecherzykowi... jak to było u Was?

  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 4 marca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było całkowicie inaczej niż chyba u każdej z Was ;)
    Miałam problemy z owulacją, praktycznie wcale do niej nie dochodziło bo z każdym cyklem pęcherzyk zamiast pękać, wypełniał się krwią i zamieniał w krwiak. Pod koniec stycznia okazało się jednak, że jakimś cudem doszło do owulacji, mimo, że pęcherzyk cały czas tam jest, rozrośnięty i wypełniony krwią.
    Ginekolog powiedział, że nie mam się czym martwić. Krwiak albo zniknie sam, albo "wypłynie". Także z jego poleceniem, staram się jak najmniej martwić i jak najwięcej cieszyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 11:07

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam krwiaka. Raz już się opróżnił. Byłam pewna, że to poronienie. Na szczęście dzieci mają się dobrze. Niestety nie wchłonął się a siedzi koło jednej kosmówki. pozostaje czekać. Ja mam się oszczędzać. "Siedzę" na L4.

  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 6 marca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soleil u mnie podobnie. W zeszły wtorek jechałam na izbę przyjęć z przeświadczeniem, że to koniec, bo dostałam strasznego krwotoku. Krwiak sie opróżnił, a w środę był widoczny ponownie obok zarodka. Ma ponad 14 mm i odkleja kosmowke. Leżę, biorę zastrzyki i Duphaston i czekam na wizytę w środę..

    h84f9vvjsvbexmo0.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ