X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Alciak wpadajcie z dziewczynami czasem!pewnie macie kontakt na fb,co u reszty dziewczyn?
    Justa!! Kochana Ty już na ostatniej prostej :)

    To prawda, mamy kontakt, codziennie, jak któraś się nie odezwie to się martwimy, że coś się jej stało :D jak cały dzień nie zaglądam na messengera to pół wieczoru nadrabiam.

    Co u reszty paczki...
    Granatek wróciła do pracy, ma dwójkę dzieci, więc rzadko do nas wpada, ale jak wpadnie to oczywiście zdaje relację. Gacek już ma 8 msc!! kawał chłopa :)
    Morgi i Kostuś - ten to nasz grupowy łobuziak, czasem zgadają się z Miśkiem i cały dzień obaj dokuczają mamusiom, jak Misiek odpuszcza Kostek nie :D generalnie Morgi ma dość aktywne dziecko, aktywne pod względem płaczów :) w skrócie Kostaryka :) to hasło nie oznacza nic dobrego :P
    Anian90 i Michałek, Misio ma cudne oczy! do zakochania :) jest najbardziej zaawansowany rozwojowo z naszej trójki, która urodziła się praktycznie w tym samym czasie, raczkuje po całym mieszkaniu już od kilku tygodni, siedząc w łóżeczku rozbraja mamie kamerkę i ściąga zasłonki, Ania musiała obniżyć poziom, Misiek nie lubi jeść papek, Misiek jada warzywa ugotowane w całości, ma już 2 zęby!
    Foxylady i Niko - chyba najgrzeczniejszy z chłopców :) uciecha mamusi i tatusia, je chętnie, śmieje się jak kura :D ha ha ha

    tak naprawdę to wszystkie dzieciaki są kochane <3 :)
    myślimy, żeby się jakoś spotkać w Warszawie, nawet Foxy kombinuje jak tu do nas przyjechać, bo jest z południowej części Polski, pozostałe z woj. mazowieckiego, więc mniej problematycznie, zobaczymy jak to będzie.

    A Jula, przed ukończeniem 6 msc, zaczęła się podciągać w wózku do siadania, więc leżenie już odpada, zupki je ładnie, najbardziej lubi tarte jabłko :) przesiadłyśmy się w lżejszą spacerówkę - tylko 8 kg! bo dźwiganie na 4 piętro 15, a potem 12 kg to jednak była ciężka sprawa, teraz spacery są przyjemnością. Julka jest mega wesolutka, jej uśmiech jest jak lekarstwo na całe zło <3

    Wiadomo, że życie z maluchem łatwe nie jest, ale bez niego, już by nie miało sensu :)

    AgaSY, ayka lubią tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alciak, przecudownie się czyta Twoje wiadomości!

    Moje Urwisy też rosną jak na drożdżach, nie wiem gdzie te dni mi uciekają. Jestem pod wrażeniem ich nowych umiejętności. Codziennie coś nowego. Powiedzmy, że mam co robić :-D Ja wyobraź sobie, że jeszcze nie stanęłam na nogi po porodzie. Nie jest aż tak źle jak było, ale dobrze też nie. Mój organizm powiedział dość, co chwila coś się sypie. Jedyne co mnie trzyma przy życiu, to właśnie moja Dwójka. Mobilizują mnie każdego dnia.

    Pozdrów wszystkie Dziewczyny i wyściskaj Juleczkę i resztę Dzieciaczków od nas, gdy tylko będziesz miała okazję :-)

  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mija Wam weekend Kochane? :)

    p19uskjopp0zufrx.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 16 lipca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas aktywnie męż przyjechał w piątek wieczorkiem młoda tak sie za nim steskniła że makabra było to widać dopiero jak zjechał na krok nie chciała go odstapić a oprócz tego to od piątku Oli ma 2 tygodnie wakacji buuuu przywyklam ze chodzi do przedszkola ....
    Wczoraj pojechalismy troche na wieś potem do Aquaparku moje lobuzy poszalały a ja poszłam do CH ale dodam ze tym razem nic nie kupiłam :-) szału nie było w naszym centrum o wiele lepszy wybór potem zamowilam sobie fryteczki i patrzył przez przeszklone Drzwi jak moje lobuzy szaleja w wodzie na dodatek byliśmy zobaczyć wózek i powiem tak zdecydowalismy sie jednak na co to baby Aprillia jakos mnie tak urzekl i tak strasznie dużo za niego nie dalismy :-) potem wieczorkiem do znajomych na flaszeczke o 23 byliśmy w domu padlam na pysk nie miałam siły nawet się do lozka położyć bo przez cały dzien zrobiliśmy autem a z 300 km dzis wegentujemy nawet obiadu nie robię bo maz zaproponował restauracje żebym odpoczela i spacer na bulwarach nad Wisła makabra jak my dawno tam.nie byliśmy :-)

    Miłego dzionka dla was słonka

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 16 lipca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sloneczka. Nie zagladalam ostatnio ale widze ze u was spokoj. Oliwcia korzystaj poki maz jest i mozecie troche razem spedzic czasu. Ja nadal leze w szpitalu... wyniki beda robic dopiero jakos w tygodniu wiec nadal czekam a im dluzej czekam rym bardziej sie martwie. Dni leca wolno strasznie. Staram sie jakos zajac czyms zeby nie myslec o tym wszystkim. Trzymajcie sie mohe slonka

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 16 lipca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia tak jak pisze Antonówka korzystaj z obecności męża, naciesz się nim i pozwól się powyręczać i porozpieszczać :)

    Antonówka nie zamartwiaj się Kochana :* wszystko się na pewno ułoży i będzie dobrze.

    My wczoraj mieliśmy studniówkę :D
    A jutro się bronimy. Trzymajcie proszę kciuki, bo nauka poszła w las i nic nie pamiętam :P i teraz zamiast się uczyć to myślę o niebieskich migdałach :D

    AgaSY, Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma kciuki od 6 rano beda zacisniete:-)

    buma lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Buma kciuki od 6 rano beda zacisniete:-)
    Dziękuje :*

    p19uskjopp0zufrx.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 17 lipca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma trzymam kciuki <3

    Antonowka jak się czujecie kochana ??

    Ayka kochanie a jak tam u Was ?? Siostra w tym tygodniu przyjeżdża chyba tak dobrze pamiętam ??:-)

    A ja sie oficjalnie witam z 3 z przodu 31 tydzień czas zacząć ❤❤

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 17 lipca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny u mnie w sumie sama nie wiem bo w piatek mowia mi ze nie ma azans na wyjscie do domu do rozwiazania i ze wyniki trzeba powtorzyc w srode a dzis przychodzi lekarz i mowi ze zastanowia sie nad puszczeniem mnie do domu ale nic o wynikach nie gadal. Wiec pewnie dopiero jak zrobia to sie zastanowia. A ja robie aie coraz bardziej strachliwa o malego. Bo oczywiscie czytam ciagle bo co tu robic. Dzis w ogole mam taki slabszy dzien od rana.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 17 lipca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia gratuluje 3 z przodu. Oby wszystko dalej bylo dobrze. Trzymam kciuki mega mocno. Niech juz zadna z was nie ma dodatkowych ekscesow. Mysle ze juz wyczerpalysmy limit na komplukacje i reszta dziewczyn przebiegnie ksiazkowo przez ciążę. :-)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 17 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Antonówka powiem Ci szczerze że też mam taką nadzieje no ale nie łudzę się tak do końca bo wiadomo jak to jest moja gwiazda nadal tyłkiem w dół bo ja czuje więc ciekawe czy będzie miała zamiar się w ogóle odwrócić na dodatek ta nereczka i mała waga buuuuu my to zawsze mamy sie czym martwić ......
    Mam nadzieje że Was wypuszczą do domku ale z drugiej strony w domu na pewno nie będziesz się tak oszczędzała i odpoczywała tak jak w szpitalu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2017, 09:53

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 17 lipca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma pewnie jest już po :P jak tam?

    Alciak dziekuje za relecje! wszystkie mamy szczęśliwe :*

    Oliwcia fajnie mieć 3 z przodu nie?:P sama jarałam się tym:)

    Ja po wizycie. Mała ma 1,5 kg, 40 centyl ogólnie ,brzuszek nadal mniejszy ale mam się tym nie przejmować tak lekarz powiedział bo wszystko jest ok.
    Dzis stwierdził ze wg niego sn, dziecko nie jest duże a i wcisniete już glowa w miednice ze powinno wyskoczyć. Zdecydowałam się na szpital z innego miasta, on ma tam znajoma która ma mnie poprowadzić, wszystko wytłumaczyć i dbać o mnie. Gdyby cos się przedłużało nie czekać tylko kroić. Przynajmniej tak mi powiedział ze zadzwoni na mojej kolejnej wizycie do tej kobietki i porozmawia przy mnie.

    alciak, ayka lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 17 lipca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa No i super kochana widzę że zaczyna się u ans robić coraz poważniej i przyznam ze zaczynam się cykać :-)
    Twoja gwiazda ładnie podrosła ciekawa jestem jak moja z wagą :-( wizyta dopiero 31 lipca a co do 3 z przodu to masz racje mega uczucie ale z drugiej strony zaczyna się strach :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 lipca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane moje koleżanki dzisiaj byłam na kontrolnej wizycie po cc. Jest pęcherzyk owulacyjny (nie ma ciazy) a tak się bałam. Teraz to juz zerowe prawdopodobieństwo ze bedzie z tego ciąża bo współżycie było w tamtym tygodniu a pęcherzyk jeszcze nie pękł. Teraz będę mądrzejsza bo najdłam sie nerwów do terminu tej wizyty. @ jeszcze nie ma ale jak pęcherzyk pęknie to przyjedzie na czerwonej miotle :)
    Gin mówił ze wolno sie starać o ponowną ciążę po 9 miesiącach jeśli w tym czasie po kolejnej wizycie kontrolnej da zielone światło.

    0202oliwcia, ayka lubią tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 17 lipca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordki poparzyłam sobie dzisiaj cała dłoń gorącym żelazkiem :-( skonczylam prasowac Małgosi ubranka i chciałam schowac żelazko po jakoś 2/3 godzinach i zlapałam się za żelazko ale za ta strone co sie nagrzewa otwarta dlonią a ono było mega gorące cala dłoń sobie poparzyłam z pol godziny trzymałam ją pod bierzącą woda makabra okazało się ze jak nie widziałem moja młoda podłączyła żelazko spowrotem pod prąd i ono cały czas sie nagrzewalo :-(

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 17 lipca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obroniona Pani Magister :) :) :)

    0202oliwcia, ayka, Asiek2108, AgaSY lubią tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • buma Ekspertka
    Postów: 144 114

    Wysłany: 17 lipca 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia super szybko leci ten czas! Juz masz 3 z przodu :)
    Kochana jak ręka? Bardzo Ci współczuję bo sama poparzylam brzuszek zelazkiem nie tak dawno...
    Antonowka patelnia pójdzie w ruch!! Nie możesz czytać tych głupot bo biedna tylko niepotrzebnie się stresuję... Wszystko będzie dobrze. Twój Maluszek jest już duży i w razie czego sobie poradzi :) popatrz na Mikusia i Kaktus :)

    ayka lubi tę wiadomość

    p19uskjopp0zufrx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia, gratuluję 3-ciego trymestru! Ale ten czas leci :-) Współczuję przygody z żelazkiem :-(
    Tak, siostra już będzie za parę dni.

    Antonówka, a przypomnij mi jakie numery wywijał przed porodem Twój starszy Synek? Może młodszy zgadał się ze starszym? :-)

    Buma, gratuluję obrony Pani Magister! Teraz to już swobodnie możesz się skupić na Maluszku :-)

    Justa, 40 centyl to naprawdę cudownie :-) Nadal tucz swoją Pączusie!

    buma lubi tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma słonko gratuluje jedno z głowy możesz teraz odetchnąć :-) mam nadzieje ze nie poszalałaś wczoraj ze swiętowaniem <3

    Co do reki jest ok prawie śladu niema został tylko jeden bombel ale niestety na łączeniu palca z dlonia co dodatkowo utrudnia i sprawia bol .... Jedyny plus tego wszystkiego to to ze ja sie poparzyłam a nie bron boże moja Oliwia bo dopiero bym miała jazdę bez trzymanki

    Antonowka jak tam dzis u ciebie ???

    buma lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ