X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 maja 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka z takimi "resztkami"jak sama wiesz niema zartow. Wiec pewnie bedziesz musiala zrobic tak jak ostatnim razem. Jak tak czytam o Waszej sluzbie zdrowia to u Nas jest pikus. Ja teraz od polozy ciazy mam badanie na kazdej wizycie a wczesniej co druga zagadal czy niema jakis stanow zapalnych i innych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 13:07

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Kochane, wyspiarska służba zdrowia :-( Tyczy się to także wyspy obok. Mój lekarz mówił, że mają stos dziewczyn z komplikacjami po porodach/zabiegach itp. na wyspach. Gdy miałam poronienie zatrzymane i w trybie pilnym leciałam do Polski, bo mnie stąd wypisali ze szpitala z Paracetamolem, to w szpitalu w Warszawie myśleli, że przyleciałam z Ukrainy :-/ Jak widać wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;-) Polska służba zdrowia to luksus :-)

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam :-)oj bede pytac :) i poprosze o liste;)
    Na innych watkach pisza takoe rezcz o sluzbie zdrowia w anglii,irlandii.czy norwegii ze zmienilam zdanie i uwazam na dzis ze mamy dobrze:)moze nie ma piekny sal,pysznego jedzenie i luksusow ale diagnostyka jest najważniejsza,reszta to kosmetyka.

    ayka lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyklad jednej dziewczyny w norwegii,po 2 poronienia przyjechala z krwawieniem w 3ciazy,lekarz daje jej test ciazowy,ona na to ze jest w ciazy i to juz wie i chce usg,on ze zna sie.lepiej i jak test wyjdzie pozytywny to z ciaza wszystko ok i ma jechac do domu:)parodia!

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paranoje moje droge wszedzie sie zdarzają.w niemczech tez. Pamietacie jak pisalam wam o mojej kuzynce ktora byla w ciazy razem ze mna i poronila w 9 tygodniu. W sumie historia jak u mnie zaczela lekko krwawic wiec pojechala w piatek popołudniu na ip i tam zrobili usg stwierdzili ze zarodek nie zyje i kazali isc we wtorek do swojego lakarza na wizyte zeby potwierdzil a ja zapisali na piatek na zabieg.... tydzien chodzila z martwa ciaza.....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus a jak tam bylo u ciebie teraz w tym szpitalu? Cos stwierdzili?

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus znalazlam twoj wpis wlasnie bede czytac przeoczylam przez przypadek

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabym napisać książkę o tym, co mnie spotkało w Irlandii :-) Już chyba wcześniej tu wspominałam, że przy pierwszym poronieniu ledwo uszłam z życiem. Miałam zarośniętą szyjkę macicy, nie mogłam poronić, doszło do rozkładu, zakażenia, mało nie dostałam sepsy, a oni wypisali mnie do domu z Paracetamolem, kazali ronić naturalnie i przepisali mi wizytę kontrolną z na za 4 dni, na za 2 tygodnie. Stąd moja decyzja o natychmiastowym locie do Polski. Kupiłam wtedy ostatni bilet na za 3 godziny. Gdybym tego nie zrobiła, myślę, że bym tu sobie z Wami nie pisała :-) Oni mają podejście do ciąży, że do 12 tygodnia to nie ciąża, poronisz, widocznie płód był słaby i nie martw się, zrobisz sobie kolejne... Generalnie stawiają na naturę i nie podtrzymują ciąż. Gdy miałam skurcze z Córką w 27 tygodniu to stwierdzili, że nie ma czym się przejmować, mają świetny oddział neonatologiczny... Polscy lekarze jednak są świetni :-)

    P.S. Antonówka, też chodziłam tydzień z martwą ciążą...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 16:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Paranoje moje droge wszedzie sie zdarzają.w niemczech tez. Pamietacie jak pisalam wam o mojej kuzynce ktora byla w ciazy razem ze mna i poronila w 9 tygodniu. W sumie historia jak u mnie zaczela lekko krwawic wiec pojechala w piatek popołudniu na ip i tam zrobili usg stwierdzili ze zarodek nie zyje i kazali isc we wtorek do swojego lakarza na wizyte zeby potwierdzil a ja zapisali na piatek na zabieg.... tydzien chodzila z martwa ciaza.....

    Kochana ja chodziłam 3 tygodnie.Nie muszę pisać jak to się odbiło na mnie :(

    Kaktus Kochana dobrze, że już jesteś w domu :*

    Ayka, Ty już limit nieszczęść wyczerpałaś, naprawdę jakieś modły trzeba odprawić, zeby Cię ten pech odpuścił! :*

    ayka, 1kaktus lubią tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus czyli w sumie zle nie jest. Super. Czasami lepiej sie sprawdzić.
    Maly juz dobrze antybiotyk zakonczylismy zab juz lekko otwarty w poniedzialek idziemy na jeszcze jedna wizyte dokonczyc wiercic zabka. Na razie podjelismy decyzje zr nie usuwamy na to przyjdzie pora.
    Co do moich cukrów to po sniadaniu sa spore choc nie przekraczaja juz normy po insulinie. Wdrozyli mi 1 jednostke przed sniadaniem na razie. Gdyby skakalo mi po innych posilkach to tez mam brac.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wiecie co masakra nie wyobrazam sobie chodzic z martwa ciaza nawet dnia.... jak juz sie uspokoilam troche po zlej wiesci to pierwsze slowa jakie powiedzialam do mojego lakarza brzmialy wyjmij to ze mnie. Psycha i tak mi siadla a co tu mowic o waszych przypadkach. Ja bym chyba na jakus lekach musiala wylądować zeby odzyskac rownowage

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, ciężko jest się podnieść po czymś takim i pomimo, że jestem silna psychicznie, złamało mnie to. Też miałam odruch "wyjmijcie to ze mnie", dlatego po zabiegu poczułam potężną ulgę, że jest już po wszystkim, że żyję, a dopiero potem dotarło do mnie co się stało i mogłam opłakać stratę.

    Asiek, współczuję bardzo :-( 3 tygodni sobie nie wyobrażam :-( Tydzień było dla mnie za dużo... Nie myślmy już o tym! Teraz ja jestem szczęśliwą mamą dwójki Cudaczków, a Ty lada moment przytulisz swój drugi Skarb!

    Antonówka, super, że u Ciebie jest lepsza sytuacja i z ząbkiem Synka i z cukrami :-)

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami warto powspominac mi przynajmniej robi sie lzej na serduszki ale rakt teraz powinnysmy skupic sie na naszych baczkach i tych urodzonych juz i tych w brzuszkach. Zrobi sie na watku wesolo od wtorku. Az trzy skarby urodza sie nam w najbliższym czasie

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a tak z innej beczki pytanie zrobily sie wam rozstepy i co stosujecie. Mi maly wlazl w brzucholka i jak nie mialam w poprzednuej ciazy praktycznie do samego konca tak teraz zaczynam zauwazac czerwone male kreski.uzywam kremow ale to chyba malo. Zastanawiam sie nad kupnem tego bio oil kremu

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 maja 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka bio oil polecalabym po ciazy ze wzgledu na zawartosc witaminy a (retinolu) oraz olejku rozmarynowego tez niepolecanego w ciazy. Zdecydowanie za to polecam babydream rossmanowski (w zaleznosci co wolisz lotion lub oliwke) ja uzywam lotion i jak dla mnie rewelacja skora nawilzona elastyczna, sklad napewno bezpieczny i cena fajna. Ewentualnie serie dla mam z hipp (napewno sa w rossmanie) tez dobry sklad kupilam maly olejek do masazu z tej serii do porodu.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 maja 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka niestety tak rozowo niebylo w azpitalu bo 3 dni czekalam na konsultacje internistyczna. Akurat tetno odpuscilo ale go rowbiez niemierzyli mierzyli tylko cisnienie. Dobrze ze mam luxmed i moglam sie szybko skonsultowac. Umowilam sie tez do kardiologa zeby sprawdzic co sie dzieje.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Kochane a tak z innej beczki pytanie zrobily sie wam rozstepy i co stosujecie. Mi maly wlazl w brzucholka i jak nie mialam w poprzednuej ciazy praktycznie do samego konca tak teraz zaczynam zauwazac czerwone male kreski.uzywam kremow ale to chyba malo. Zastanawiam sie nad kupnem tego bio oil kremu
    Ja używam masła/kremu Palmer's, bardzo go lubię, skóra od razu przestaje mnie swędzieć, jest miękka i gładka. Nie mam tendencji do rozstępów, po obu ciążach nie mam nawet jednego, więc trudno mi określić czy to działa :-) A może nie mam rozstępów, bo zaczęłam tego używać od pierwszych tygodni ciąży :-)

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 28 maja 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku 2 trym używam Oillan Mama balsam do ciała + żel ujędrniający do piersi. Nie mam ani jednej skazy, ale nie wiem czy to zasługa kremów czy genów :-). Moja mamcia też nie miała, ale niestety został jej nadmiar skóry po drugiej ciąży i porodzie prawie 5 kg klocka, już nie chciała się zejść. Tyla tak samo jak ja, czyli tylko w brzuchu, ale mam nadzieję, że mnie to ominie :-P.

    Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny plis! Właśnie wstaje pod prysznic i jadę te 200 km :-). Czuje się dobrze, to czemu nie? Wybrałam porodowke w Łodzi jakby co, mam torby do szpitala, torbę dla męża, fotelik... :-) ale wolałabym jednak wrócić wieczorem do domu w takim samym zestawieniu jak wyjeżdżamy dlatego trzynajcie za nas kciuki! Przypuszczam Ciekawa i Asiek przodem, zaciskam nogi i czekam na czerwcowego, nie majowego malucha ;-).

    ayka, Asiek2108, 1kaktus lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 maja 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga kciuki trzymane. Nogi zacisnij mocno:-)

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 maja 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie skora mnie nie swedzi i dziwie sie skad aie zaczynaja brac. Na razie tylko w miejscach gdzie zrobiły mi sie po porodzie pierwszym. Jest ich kilka. Tez od samego poczatku uzywam. Mam chyba z 4 rodzaje ale spróbuje jeszcze tych co piszecie. No coz jak sie zrobią to nic nie poradze

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 299 300 301 302 303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ