X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlop byl super!jechalam zmysla ze to w tym roku taki ostatni dalszy wyjazd chyba ze na kilka dni morze jeszcze;)
    Dostalam krem i cos smiesznego w aplikatorze na noc;)no ja ciagle cos mam,jak nie urok to ...
    A co do porodu o ktorym pisalam to wiem ze mam duzo czasu ale jakos naszedl mnie stres...ja nic nie wiem o dziecku!przerata mnie kupowanie ubranek bo zastanswam sie jakie rozmiary,jakie modele na jesien,nie wspomne ze wozek,fotelik,laktator itp to drcyzje o ktorych zielonego pojecia nie mam a bezsesnsownie kasy wydawac nie chce....pozniej doszedl stres czy sm czy cc(cc to kontrola wszystkiego a ja lubie kontrolowac sytuacje;)ale ten leiden...i jak zawsze bylam za szczepieniami to zaczelam czytac ze jak mam mthfr homo to szczepienia a dziecka moga autyzm wywolac...to moze byc bzdura ale tak wystarana ta nasza jagodka ze i to mnie stresuje:(

    ayka lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa kochana to wszystko o co sie martwisz przyjdzie samo z siebie. Pewnego dnia usiadziesz przy swoim dziecku i sama siebie zapytasz skad ja to wszystko wiedzialam. Skad wiem ze mojemu dziecku sluzy lepiej to czy tamto. Instynkt kochana to jest to co podpowie. A co do wyboru wozka, laktatora i innych rzeczy potrzebnych jeszcze przed to pytaj tutaj duzo dziewczyn i sporo wiedzy przydatnej co kupic a czego nie.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy sie wybrac na urlop jeszcze w czerwcu zeby uniknac i zbyt duzych upalow i tlumow wiec jeszcze jak bedzie trwal rok szkolny

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 26 maja 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka rozbawiłaś mnie z tym "zaciskaniem nóg " :-) ale wiem ze masz rację co do wyników badań genetycznych wcale nie muszą się one sprawdzić i mam nadzieje że w naszym przypadku właśnie tak będzie ...

    Mąż mi dziś wraca do domku po dwóch tygodniach nie obecności coś czuje że dzisiejsza noc będzie tragiczna odzwyczaiłam się od spania z nim mamy duże łóżko sypialniane ale ja rozpierdzielam się na całym raz tak raz siak bo nie mogę sobie miejsca znaleźć buuu ostatecznie wywale go na kanapę :-) ale po dwóch tygodniach pracy i braku kobity to wątpię czy będzie to łatwe do ogarnięcia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 14:51

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam zazdroszcze urlopow! My w tym roku pewnie nic... Nie dość, że dzidzius będzie maleńki to jeszcze 2 wesela 2 najlepszych przyjaciółek na jesień, więc też mnie szarpnie :-). Może chociaż na wieś spróbujemy się wybrać. Ale tak troche głupio z takim malcem po rodzinie jeździć co? Jak będzie płakał po nocach to nas więcej nie zaprosza :-P.

    Oliwcia super, że dolegliwości Ci przyszły :-). Mąż wraca możecie poszaleć ;-).

    Dziś mój maluszek jest coś wyjątkowo aktywny. Może w ten sposób życzenia mi składa? :-P Do skurczy doszło mi jeszcze niezle klucie w szyjce lub w pochwie, nie wiem. Mam się bać? :-P

    Asiek wybacz, że Cie zameczam, ale liczysz skurcze? Jak tak to ile masz mniej więcej na dobę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 19:34

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie liczę, bo mam mega doła :P Ale zwykle w ciągu godziny mam dwa trzy na bank.

    AgaSY lubi tę wiadomość

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSy no co do tych szaleństw z mężem to nie mam ochoty ... W ogóle tylko na początku tak do 10 TC miałam mega braki a teraz jestem zachwycona jak mąż wraca jest zmęczony i zasypia dając mi spokój :-) nie potrafię się jakoś przełamać a nigdy nie miałam z tym problemów i maz marudzi trochę :-(

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga specjalnie naliczyłam dla Ciebie - przez 20 minut miałam 4 razy przepowiadające, ale krótkie ;)

    AgaSY lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek czemu masz doła? :-( jesli chodzi o pdzedluzajace się oczekiwanie to ja też słyszałam o 5S: Spacer, Sprzątanie, Schody, Słodkie i Seks ;-). Wypróbuj :-P. Masz tych skurczy tak samo dużo jak ja, więc się nie martwię :-P.

    Oliwcia najgorzej się przełamać, wiem. My od 5 do 10 tc nic a nic, potem mieliśmy zielone światło i ja miałam mega ochotę, a mój mąż mega się bał :-P. Ale się przelamalismy i było super, choć nie tak często jak bym chciała :-P. Za to teraz on za mną łazi, a ja sie stukam ale w głowę :-P. Więc jeśli tylko możesz to przelam się Kochana :-) na pewno wyjdzie to Wam na dobre, szczęśliwa mama to szczęśliwy dzidzius + ćwiczenia rozciągające itd, nam położna bardzo polecala :-P.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia zaciśnięsz dasz rade;-) a tak serio to bedzie co ma byc slonce. Grunt to dobre nastawienie do wszystkiego. Co do seksu to my odkad mamy zielone swiatlo to wiecie ze korzystamy zaraz krotko po wizycie jak wiemy ze wszystko jest ok. A tak po 2 tygodniach to kompletnie nic. I moj maz nie nalega Choc powiem szczerze ze jakos nie tesknie za tym bardziej tęsknię za przytulaniem takim mega mocnym bo moj nie jest wylewny jakos mocno nigdy nie byl a jak seks jest to wtedy tuli mnie cala noc.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to musze sie pochwalic ze weszlam dzis w 3 trymestr juuupiiii

    1kaktus, Asiek2108, ayka, 0202oliwcia, AgaSY lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga co do urlopu i wyjezdzie do rodziny to wszystko zalezy jaka ma sie ta rodzine. Mi nigdy nikt w rodzinie nie powiedzial nic ze przyjechalismy z malym dzieckiem wrecz odwrotnie kazdy ciagle nas zapraszal i jeszcze dostawalismy najlepsze miejsce do spania tak zeby dzidzia miala spokoj. Zawsse to byly wizyty gora 2 dni ale wspominamy super. Wiec zalezy od ludzi.
    Co do kasy na urlop u nas kuz 2 rok dziala skarbonka na urlop. I nawet mlody odklada to co dostaje od babc i od rodzinki. Ja poki pracowalam wkladalam kazdego dnia napiwki z pracy.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w domu :-) padnieta i szczeliwa jutro Wam napisze szczegoly i nadrobie. Dziekuje za kciuki.

    AgaSY, ayka lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka jak po wizytach?
    Kaktus, super, że już jesteś w domu! Odpoczywaj!

    Jestem po USG, które jedynie potwierdziło wszystko, co już wiemy, czyli problemy ze spojeniem, rwa kulszowa itd. Wyszła jeszcze jedna sprawa, mam w macicy resztki łożyska. To już wiem, dlaczego mnie boli brzuch jak na okres :-/ Powinnam to wydalić, a jak nie to chyba zabieg. W piersi mam guzka, który jest do dalszej diagnozy, ale muszę przestać karmić :-/ Na razie nie ma paniki, mam najpierw ogarnąć rehabilitację i opanować ból.

    Aga, Asiek, do 5S dodajcie jeszcze piłkę :-) Niektóre dzieciaczki trzeba zachęcić do wyjścia :-)

    Justa, cudownie słyszeć, że w końcu myślisz o wyprawce dla Maluszka! Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem i świetnie sobie poradzisz. Jakby co, pytaj, Dziewczyny doradzą, co się sprawdza i co potrzeba. Teraz kuruj podwozie ;-)

    Oliwcia, może mimo wszystko zajrzyj do rehabilitanta. Ja też uważałam, że jak przeszło na chwilę, to już nie trzeba iść. Trzeba! Lepiej zapobiegać niż leczyć. Trzymam mocno kciuki za 3 czerwca. Musi być dobrze!

    Antonówka, gratuluję 3 trymestru :-*

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka kochana my na prawde bedziemy z dziewczynami czarowac żeby w koncu u ciebie bylo dobrze. Ty mssz takiego pecha ze szok. A przepraszam ze zspytam to nikt nie badal cie ginekologicznue przy wyjsciu ze szpitala? Bo mnie mimo ze cc bylo lekarz w dniu wypisu badal. A ze nie wspomne ile razy macali mi brzuch po cc zeby sprawdzac czy nie boli i czy nic sie nie dzieje.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus super wiesci. Odpoczywaj w domku przy mezu.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec wczoraj miala jeszcze usg przeplywow i wyszly ok. Internista niedotarl do mnie niestety i niebylo szans ze dotrze w zwiazku z tym wypuscili mnie do domu inpojechalam wieczorem do internisty w ramach luxmedu. Zrobil mi ekg i jest wszystko ok ale mam kontrolowac cisnienie.
    Mam tez wprowadzona luteine zeby wspomic szyjke w razie skokow tetna. Mam duzo odpoczywac i duzo nawadniac organizm czego i tak pilnuje zeby zapobiegac puchnieciu i wogole. Wczoraj padlam w domu jak pies pluto po westernie.

    Justa ja stosuje caly czas do hig int biakybjelen (ten przezroczysty) kupilamnpstatnio ten "lepszy" ginekologiczny z probiotykami i uzylam go raz bo mnie po nim pieklo.
    Jesli chodzino wyprawke to pisz spokojnie pomozemy. U mnie doszedl wczoraj ostatni element z listy czyli laktator. Jeszcze bede polowala na ta pompke polecana przez Ayka. Jak chcesz to wysle Ci moja liste:-) dasz rade spokojnie :-) jak kazda Mama.

    Wczoraj na swiecie pojawily sie pierwsze lipcowki - blizniaczki :-) juz czuje powoli oddech na szyji :-)

    Ciekawa Ty juz we wtorek bedziesz tulila Baczka <3

    Asiek, Aga zaraz Wy :-) a potem my z Mikusiem bedziemy czekac na rozpakowanie :-*

    Oliwcia jak Dziewczyny radza lec do fizjoterapeuty za wczasu!!!

    Antonowka jak sie czujesz? Jak cukry? Jak Synek?

    Wczoraj M wyslal mi zdjecie Mikusia z usg z zyczeniami na Dzien Mamy ale sie poryczalam :-) :-) :-)

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Ayka kochana my na prawde bedziemy z dziewczynami czarowac żeby w koncu u ciebie bylo dobrze. Ty mssz takiego pecha ze szok. A przepraszam ze zspytam to nikt nie badal cie ginekologicznue przy wyjsciu ze szpitala? Bo mnie mimo ze cc bylo lekarz w dniu wypisu badal. A ze nie wspomne ile razy macali mi brzuch po cc zeby sprawdzac czy nie boli i czy nic sie nie dzieje.
    Właśnie nie badali mnie ginekologicznie ani razu! Ani w ciąży ani po porodzie, nawet na kontroli po 6 tygodniach po porodzie. Gdybym nie poszła prywatnie do polskiego ginekologa i nie zapłaciła 160 euro za wizytę, to nie wiedziałabym nic. Oni tylko macali mi brzuch czy jest miękki i pytali jak krwawienie. Nie krwawię, nie mam temp., brzuch miękki, to dla nich wszystko OK i nie badają. Teraz jednak się zastanawiam co ja mam z tym zrobić, bo generalnie powinnam mieć zabieg. Znowu chyba czeka mnie dzwonienie do mojego polskiego lekarza i lot do Polski :-/

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdole za przeproszeniem, myślałam, że nie ma na świecie gorszej służby zdrowi w niż u nas, ale to co Tobie tam funduja wola o pomstę do nieba :O

    ayka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 maja 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nie chcialam.nic pisac na temat sluzby zdrowia. Gorzej niz u nas. Ayka pecha masz jak surczybyk. Nie zazdroszcze tego wszystkiego.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ