X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mi nie opadł, zresztą jak w poprzedniej ciąży ;) Szyjka skrócona, ale nie do końca ( nie pytaj nie drążyłam :P) Skurcze przepowiadające są, ale jak widać przechodzą :P

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak zestresowalo, że leżę i liczę skurcze... Co 9, 9, 12, 10, 6, 6 minut... Schizuje nieźle, pewnie co 2 z tych "skurczow" to wypinanie tyłka przez malucha... Paranoja :-P

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek masz racje ale glowka pracuje. Inxo najwazniejsze jest Mikus:-* :-* :-*

    Aga no wydaje sie ze Ty raczej na komunie niepojedziesz. W sumie oby sie rozkrecilo niz mialabys przenosic.

    Asiek negocjuj mocno moze cos pomoze.

    Antonowka jak sien
    czujesz?

    Oliwcia jak Twoj bark?

    Ayka jak po wizytach?

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga tak ro juz jest ze nas nastrasza a my schizujemy. Odpoczywaj ile sie da. Moze przetrwasz do komunii.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek czas pokaze kiedy twoje skurcze nabiora sile. Oby malenstwo sie zdecydowalo. W sumie wy dwie czekacie i nie wiecie kiedy tylko ciekawe juz wszystko wie. Ja zawsze zastanawialam sie skad bede wiedziała ze to juz...

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus u mnie w sumie dzis juz lepiej z ta zgaga odpuscila. Cukier pozniej spadl tak jak powinien. Male skurcze nadal sa czasami ale to nic strasznego. Czekam na poniedzialek zeby zo aczyc czy wszystko ok i z Hubciem i z szyjka i ze mna. W poprzedniej ciazy mialam dosc szybko lekkie rozwarcie mam nadzieje ze teraz to sie nie powtorzy. A jak tam u ciebie. Mialas ta konsultacje

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo porodowo sie tu zrobiło widze :-) super słonka już nie długo przytulicie swoje bobasy jeszcze tylko chwila cierpliwości i będzie po wszystkim ❤❤

    Kaktus dziekuje ze pytasz ogolnie jest miodzio w dzień nie boli praktycznie wcale :-) pobolewa ale tylko troszke rano po całej nocy i wieczorem po całym dniu spać nadal nie moge na lewym boku ale za to juz jest postęp bo z 5 minut na nim wytrzymuje co wczesniej nie było możliwe :-) dodam ze spie na 4 poduszkach na łóżku :-)

    Już nie długo wizyta stresuje sie bardzo czy ta moja Kluska cos nadrobila :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 22:31

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka niemialam bo wcziraj internisty niebylo. Dopiero dzisiaj ma byc a polozne mi powiedzialy ze niewiedza czy da rade przyjsc bo jest tez anestezjologiem. Wiec dzisiaj manwizycie zapytam co jak internista nieprzyjdzie. Wczoraj robili mi tsh sod i potas i wyniki super. Mam juz strasznego dola bo boje sie ze kaza mintu siedziec w czasie weekendu. Cisnienie mam caly czas super. 100-120/60-80. Tetna niemierza. Ktg mialam 4 razy wszystko prawidlowo. Dzisiaj rano pewnie znowu bedzie. Dwa poranki mialam po 2h bo lekarz niemial czasu ocenic i Nas nieodpieli. Wczoraj byly jeszcze wredne polozne wiec juz wogole. Ale zobaczymy condzisiejszy dzien przyniesie. Oby dobre wiesci.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka jak po wizytach?
    Biedna jesteś z tym szpitalem :-( Widać wszędzie jest ten sam bałagan. Jedynie pocieszające jest to, że Cię monitorują. Obyś wyszła do domu przed weekendem.

    Ja byłam w poradni fizjoterapii. No więc czeka mnie rehabilitacja do pół roku. Poszło mi spojenie i jedno biodro jest wyżej. Mięśnie próbują ustabilizować miednicę i stąd ciągnięcie w kroczu, pachwinie i ból. Dostałam pas, ćwiczenia, masaże i wizyty co tydzień. Nie wolno mi dźwigać, podnosić dzieci, mam zakaz sprzątania w domu, mam siedzieć bądź leżeć, w zależności co sprawia mniejszy ból. Nierealne. Na razie musimy się skupić na wyeliminowaniu bólu. Dziś czeka mnie jeszcze USG, ginekolog i badanie piersi...

    Aga, oj chyba z Komunii nici ;-) Ale za to już za chwilę na pocieszenie będziesz ściskać Leosia :-)

    Asiek, może warto zastosować metodę 4 czy 5 "S" ;-) Może wypchniesz tym Córeczkę szybciej?

    Oliwcia, a byłaś już u rehabilitanta? Kiedy idziesz sprawdzić Bąbelka?

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayja no to kosmos przy dwojce dzieci wez nie dzwigaj i lez albo siedz. A przeciez miedzy twoimi skarbami wcalenie ma takiej duzej roznicy wieku i oboje potrzebują mamci. Biedna ty jeste slonko. Oby masaze i cala reszta szybko pomoglo. Trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte zeby choc u gina poszlo lepiej.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus juz niech was puszcza do domku skoro wszystko ok. Szkoda zeby trzymali cie caly weekend. Jak wyniki o cisnienie siper.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia teraz dziewczyny sie rozpakowuja pozniej my bedziemy po kolei. Lubie jak na watku rozpakowuja sie dziewczyny.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wróciłam do rzeczywistości;/
    Wczorajszy dzień nie należy do najlepszych...podczas podcierania zauważyłam z trzy krople krwi, takiej żywej...zaraz poleciłam do męża, wsiedliśmy samochód i pędem do mojego lekarza, okazało się ze skończył na dziś:/ postanowiłam ze pojadę na IP ale tam potraktowali mnie hmmm dziwnie, nie zrobili usg, nastraszyli i chcieli przyjąć na oddział... Na szczęście odebrał mój lekarz i kazał przyjechać do siebie do innej miejscowości...
    Okazało się ze szyjka, łożysko, przepływy super ale pochwa cala podrażniona:/ możliwe ze początek grzybicy...może przez nową wodę, nowy płyn do higieny który mnie szczypał...
    Chociaż wiem ze kruszyna ma się dobrze:) wazy już 560g i podróż nie zaszkodziła jej:)

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia a kiedy masz wizytę?

    Jeju kolejne cuda przyjdą na swiat! już za chwile!!!!

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 26 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka makabra kochanie wsppolczuje bólu j w ogóle rehabilitacja pół roku o losie aż tyle czasu ??? Jakoś nie jestem sobie w stanu wyobrazić że Przy dwójce małych dzieci ty masz nic nie robić niby jak się pytam ?? :-)
    Co do wizyty u rehabilitanta nie byłam bo mnie puściło i nie chciałam ryzykować że od nowa zacznie boleć ..

    Antonowka ja Tez to uwielbiam i tak sumie jakoś to do mnie nie docierało że my w następnej kolejności dopóki tego nie napisałaś makabra :-)

    Justa lipa kotek ciągle coś eh wspolczuje takiej infekcji dostałaś jakieś globułki czy coś takiego do stosowano ??

    Co do mojej wizyty to dopiero 3 czerwca a ja już się martwie :-(

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa kochana to mialas przeboje ale dobrze ze twoj lekarz odebral. Ja ostatnoi stwierdzam ze najlepiej sluchac lekarza ktory zna i ciebie i dziecko.wspolczuje nerwow i stresu. A urlop udal sie?

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buma milczysz cos ostatnio.....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Oliwcia pozniej bedzie Kaktus, chyba ja, justa i ty. Pozniej pozniej chyba buma i nowe kolezanki tez pozniej poleca po kolei

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak słonko chyba że się wychyle i Małgosika wyskoczy wcześniej :-) bo niby mi grozi poród przed 34 TC :-(

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia zacisniesz nogi i donosisz to ze prenatalne pokazaly tak nie musi sie sprawdzic.

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ