X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia cudny bebzol <3 niech rośnie, duży, zdrowy i okraglutki! :-)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mnie żołądek nawala i jego bol promieniuje do pleców. Do tego jeszcze straszne wzdęcia... Miała tak któraś?

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa mnie czasem boli tak jak piszesz. Ale wydaje mi się, że wtedy dzidzius kopie po żołądku i to dlatego. A ze wzdęciami mam często problem i biorę espumisan :-)

    ciekawa87, ayka lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia cudny brzuszek! :)

    Ja sie nie odzywam, bo walczę z przeziębieniem oczywiście u nas zawsze coś ;/ Odpukać bez gorączki, więc mleko, czosnek i syrop z cebuli ;)

    Jeszcze dochodzą zmartwienia związane ze starszą Córcią :( Zawsze coś :(

    Jutro mam wizytę, wszelkie kciuki mile widziane :)

    Trzymajcie się Kochane :*

    ayka lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaTY a Ty jak sie czujesz? Ja to sie dzisiaj strasznie wystraszył tym bólem. Zrobiłam sie blada jak ściana pity mnie bolały a żołądek jakby chciał wybuchnąć i jeszcze ten ból pleców w części piersiowej. Dobrze że zmiksowałam bo chyba musiałabym jechać do szpitala.
    Jasiek kochana wracaj szybko do zdrowia a przeziębienie niech idzie do sąsiada i da Ci spokój :)

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek trzymamy :-) my dopiero w czwartek :-).

    Ciekawa u nas jest ok. Od poniedzialku piore i prasuje, więc boli mnie kręgosłup i skurcze w nogach łapią :-P. Ale ze 2 razy miałam dziwny klujacy ból kilka cm nad pepkiem, jakby mi maluch paznokcie od środka wbijal. I myślałam, że może to skurcze przepowiadajace? A Wy już czujecie?

    Jutro kolejna wizyta u dentysty, zostały ząbki na górze do zrobienia. Znowu się boję :-P.

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia piekny brzuszek!!!

    Asiek a co sie z Corcia dzieje? Jak nie ryzyko ospy to inny przemarsz wojsk! Dbaj o siebie bardzo!!! Bo ryzyka jak dobrze licze juz niema. Kciuki zaciskam!!! Odezwij sie po!!!

    Na przeziebienie u mnie dziala noezle tenprenalen i sok z czarnego bzu domowy.

    Antonowka Ty tez zdrowiej Kochana!!!

    Ciekawa zoladek mnie nieboli (Malynsoedzo nisko i jeszcze niesiega) ale inne miejsca np dol brzucha lub okolice pepka czesto Aga tak samo odebralam ostatnip.bol. okolicy pepka jak uszczypniecia. Czesciej boki bola ale wydaje mi sie jak Maly je skopie.

    Aga to juz przygotowania pelna para. Ja chce to zrobic w maju zeby potem w ostatnich tyg nieobciazac jesscze bardziej kregoslupa. Juz i tak daje mi popalic.
    Trzymam kciuki za dentyste!!! Badz dzielna!!!

    A wlasnie chcialam Was dopytac bo wiekszosc ma juz Dzieci. Pielegnacja pepuszka bo stara szkola mowi spirytus (widzialam gaziki nasaczone tym juz) a nowa octanisept. Co Wy radzicie?

    Powiem Wam ze martiwe sie o Amy juz prawie w tyg sie nieodezwala po tym krwiaku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 22:47

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus nasza córka urodziła się z dwiema plamkami i żaden lekarz nigdy tego nie zakwestionował. Myślałam, że to znamię. Wczoraj trafiłam na artykuł, że takie plamki mogą oznaczać nic, a mogą oznaczać objaw jakiś chorób genetycznych :( Oczywiście naczytałam się jak głupia i jako pesymistka już wariuje :( 08.05 umówię nas na wizytę u dermatologa, niech na to zerknie.

    Co do ospy to czytałam, że do 3 tygodni, ale gdzieś, że nawet do miesiąca, więc do niedzieli czekam :P

    Kochana ja do przemywania pępka używałam octeniseptu, używałam go również do psikania rany po cc. Wszystko goiło się jak na byku :D

    Dam znać po :* Miłego dnia :*

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane nadrobie was pozniej. Zebyscie sie nie martwily jeszcze o mnie to dzialam z przeziebieniem. Kupilam prenalen w syropie i dziala na mnie cuda. Poce sie po nim ale to dobrze. Leze w lozku. Caluski

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek moja córeczka tez ma dwie plamki jedną na pleckach drugą na łydce do tego miała zrośnięte wędzidełko podjęzykowe przed ukończeniem pierwszego roku życia miała je podcinane obecnie od dość dawna wiem o swojej mutacji i dopiero teraz zaczęło mi się składać wszystko do kupy wyczytałam w internecie że dzieci z ta mutacją mają właśnie takie cuda jak moja Oliwka mam zamiar ja przebadać pod tym kontem ale na razie nie chce jej jeszcze męczyć .... Jak się martwisz o swojego maluszka to podejdź do tego dermatologa i może on Cię uspokoi a i jeszcze jedno Kobieto nie czytaj tyle w tym internecie Bo tylko się nam tu stresujesz nie potrzebnie , bo jak nie to lanko w pupę będzie ....

    Słonka mam do Was pytanie pamiętacie moja akcje z tymi więzadłami od macicy ??? z dwa tygodnie już mnie to nie boli w ogóle nie odczuwam , na ostatniej wizycie 8 kwietnia gin mi kazał zmniejszyć dawkę Duphastonu z 3*1 na 2*1 dziennie ale ja tego nie zrobiłam właśnie ze względu na to że mnie to bolało i po prostu się bałam wczoraj dopiero wzięłam te dwie tabletki a nie trzy i co dziś czuje te więzadła ciągną mnie i w ogóle :-( co mam robić ????

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek spokojnie te plamki moga byc poprostu znamionami. Niestresuj sie Kochsna tym na zapas. Skonultuj to u dermatologa na spokojnie. Ja po czytaniu internetow w pierwszym trym cala noc nieprzespalam bo sobie wkrecilam ze robi mi sie opryszczkani naczytalamnsie o niej i poj nocy ryk a potem brak snu.

    Oliwcia brzusio rosnie to wiezadla dostaja niestety popalic. Ja tak srednio co 2-3 tyg je czuje a potem pojawia mibsie kolejny cm :-) Dziecko rosnie naciaga sie wszystko i niestety pobolewa. Ja co wizyte o tym z lekarzem debatuje i za kazdym razem slysze to samo ze to sie wszystko rozciaga i ze tak juz bedzie do konca (wiem pocieszenie) :-) niestety z tym nic niezrobisz. Mozesz odpoczywac i dac im odpoczac ale to wszystko. Wiadomo starac sie niepodnosic nic ciezkiego itd. I wiadomo oszczedzac sie :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyje! Kolejne 2 ząbki zrobione :-). Jeszcze jeden za 2 tygodnie i spokój. Pytała czy zrobić mi go dziś, ale postanowiłam, że jeszcze się ruszę z domu :-P.

    Asiek nie czytaj internetów :-P.

    Oliwcia zobacz jak Twój brzusio ślicznie rośnie, musi się tam wszystko rozciagnac :-).

    0202oliwcia, ayka lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agasy patrz jaka dzielna Dziewczynka z Ciebie :-) potem to chyba bedziesz chodzila czesciej co?

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak już zaczęłam to teraz będę chodziła regularnie co roku na kontrolę i sumiennie wszystko leczyła :-)

    ayka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogóle mam kręćka na tym punkcie. Męża umawiam co pół roku bo miał spory problem z ząbkami ale od kilki kontroli tylko przeglądy :-) ja też chodze co pół roku przeglądamy co i jak. W ciąży byłam w 2 trym i teraz w 3 też chcę jeszcze tam zajrzeć żeby sprawdzić czy nic się niedzieje. Bo od ząbków może być problem z całym organizmem. :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia brzuszek super kochana. Niestety jak dziewczyny pisza rosnie i sie podciaga wiec boli niestety. Raz mniej raz bardziej. Podolasz kochana

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super ze znowu sie odwazylas isc do dentysty. Swietnie.a dumna jestem z ciebie

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam sie dzis umowic do tego diabetologa na kontrole i dzwonie a tu pan mi mowi ze listopad. Wiec ja mu ze w ciazy jestem a on ze nic nie zrobi takie terminy. Wiec ja mu o ustawie wzgledem ciężarnych a on ze nic o tym nie wie. I ze mam ekstra przyjechac do przychodni ze skierowaniem i karta ciazy. Zabic ich mozna normalnie... wiec jutro jade od rana specjalnie 20 km zeby sie umowic na wizyte

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka ale tak jest ze czesto wymagaja pokazania karty ciazy albo zaswiadczenia. Ale musi Cie zarejestrowac w ciagu max 7 dni.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie ;)

    Z Małą ok, waży ciut mniej niż 3 kg, główka nisko, ale podobno w przeciągu 2 tygodni nie powinnam urodzić, czyli dobrze :)

    Co do Córci to mamy już umówioną wizytę, zobaczymy co z niej wyniknie.

    Aga brawo! Super, że pokonałaś strach :)

    AgaSY, ayka, 0202oliwcia lubią tę wiadomość

‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ