X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za ten artykuł. U mnie na szczęści łożysko nie przoduje i jeszcze mam caly czas nadzieje ze jeszcze sie podniesie. Nie rozumiem tylko tego czego gin mowil ze jak się nie podniesie to szpital przeciez babki z nisko ułożonym łożyskiem sa w domu i rodzą w terminie?

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak najlepszym przyklad na to jest moja szwagierka. Miala bardzo nisko lozysko i tylko czestsze kontrole i nakaz reakcji w razie plamienia. Moze zeby je skontrolowac dopytaj go na nastepnej wizycie.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu, dotarłam do domu, zjadłam, musiałam ochłonąć. Dlaczego tak długo? Bo jak poszłam się zarejestrować, pani w recepcji nie wcisnęła Enter i mnie nie było w systemie i na liście :-( Więc weszłam o 17:45 :-( Aż mi ciśnienie podskoczyło, miałam 170/110, którego nie mogłam unormować. Siedziałam tam do po 18-tej. Przyszedł ordynator i mnie przepraszał. Mam ich przeprosiny w czterech literach, pół dnia straconego... Głowa mi pęka...
    No więc, szyjka jest mocno skrócona, łożysko OK, ilość wód OK, przepływy OK, Synek mocno wciśnięty w kanał, nie da rady go dobrze zmierzyć. Waga ok. 2800 g, więc się ogromnie cieszę :-) Moja wymarzona waga :-) A co będzie to zobaczymy ;-)
    Lecę odpocząć, przede mną większy wysiłek...

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka kochana z takim ciśnieniem to nie powinno być przymusowego natychmiastowego CC ?? U
    Ja bym ich tam chyba zamordowała lec kochana i odpoczywaj puki jeszcze możesz :-) , a co do wagi to piękna <3

    Antonówka Kaktus u mnie to samo ze słodkim od samego poczatku makabra wczesniej to nawet jabłka nie mogłam teraz jakoś mi wchodzi ale potem mnie mdli ...

    Kaktus wspolczuje jutrzejszej krzywej jak dla mnie najgorsze badanie chyba w okresie całej ciąży .... Ale no coz trzymam kciuki kochana dasz rade

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 20:56

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby "oslodzic" sobie jutrzejsza krzywa zeobilam dzisiaj wielkie zakupy dla Mikusia :-) dla mnie to ogromny krok w przod :-) kupilam pieluszki tetrowe i flanelowe, reczniki kapielowe, kocyk bambusowy, termoforek i inne pierdolki, a wczoraj robiac zamowienie w aptece rzeczy okoloporodowych rowniez (po tym co sie naogladalam to wole miec to wczesniej w domu) to zamowilam Malemu pierwszy zestaw pielegmacyjny z szczotka grzebyczkiem nozyczkami i innymi.

    Jeszcze zostaly mi kocyki minky i flanelowe ale to od Dziewczyny ktora poleca Aga :-) a wogole to one sa wysylane z mojego wojewodztwa.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka z takim cisneniem u Nas by Cie wogole ze szpitala niewypuscili. Przerazajace to jest. Odpoczywaj ile wlezie bo czeka Cie spory wysilek.

    Trzymaj sie tam Kochana! W ktorym Ty wlasciwie jestes tc?

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka z takim cisneniem u Nas by Cie wogole ze szpitala niewypuscili. Przerazajace to jest. Odpoczywaj ile wlezie bo czeka Cie spory wysilek.

    Trzymaj sie tam Kochana! W ktorym Ty wlasciwie jestes tc?
    Dokładnie 38 tc i 6 dni, termin mam na 1 kwietnia :-)

    Powodzenia na badaniu! Zabawki spakowane? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 01:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus daj znać znać jak po glukozie :)

    Dzień dobry Dziewczyny :)

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny a wiec wypicie dalo sie przezyc. Moglam wcisnac cytryne wiec bylo ok. Pierwsza godzina znosnie druga duzo gorsza. 10 min przed koncem troche zwrocilam ale Panie powoedzialy ze to nic. Mam to za soba. Mam nadzieje ze niebede musiala powtarzac przez przeziebienie. Ale jestem dobrej mysli. Popludniu beda wynikim

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze pobranie poszlo ladnie. Drugie tez trzecie niestety 5 wkluc wkoncu pobranie z dloni. Ale wazne ze sie udalo.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laseczki
    Ja juz po badaniach i po sniadanku.
    Ayka to cie przetrzymali w tym szpitalu wczoraj ale fakt jest taki ze u nas juz bys nie wyszla z takim ciśnieniem.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka to wg polskiego liczenia tygodbi juz masz przeboszona ciaze. Bo termin powinie byc w 38 tc. Jak sie dzisiaj czujesz Slonce? Maly zdecydowal sie wyjsc? Ale wage ma bardzo ladna :-) niechcial wyjsc zeby sie jeszcze troche utuczyc :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, a termin to nie 40 tc? Pierwsze słyszę, że 38 tc to termin. Jedynie, że od 37 to ciąża donoszona ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 12:53

    ayka, AgaSY lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka to wg polskiego liczenia tygodbi juz masz przeboszona ciaze. Bo termin powinie byc w 38 tc. Jak sie dzisiaj czujesz Slonce? Maly zdecydowal sie wyjsc? Ale wage ma bardzo ladna :-) niechcial wyjsc zeby sie jeszcze troche utuczyc :-)
    Chyba nie mam przenoszonej ciąży, bo ciąża 2 tygodnie przed terminem i 2 tygodnie po terminie to ciąża prawidłowa. Wszystko między 38-mym a 42-gim tygodniem jest ciążą w terminie. Ja mam termin na 1 kwietnia, czyli wszystko w terminach 18 marca-15 kwietnia jest w porządku. Mam zatem jeszcze czas :-)
    Na razie nadal cisza :-D

    Super, że jesteś już po badaniu! Wielka ulga!

    Asiek2108 lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moze mi sie cos pokickalo chyba. Szczerze to dzisiaj niejestem pewna jak sie nazywam :-P

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradzccie cos na zgage bo mnie wykonczy :-( len zostawiam na noc bo kplejna nieprzespana noc to juz by bylo za duzo :-(

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Dziewczyny doradzccie cos na zgage bo mnie wykonczy :-( len zostawiam na noc bo kplejna nieprzespana noc to juz by bylo za duzo :-(
    Z tego co pamiętam to mi Dziewczyny polecały migdały, Ty polecałaś mi len, który bardzo pomógł, no i standardowo Rennie :-) Mojej przyjaciółce bardzo pomagało mleko.

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Z tego co pamiętam to mi Dziewczyny polecały migdały, Ty polecałaś mi len, który bardzo pomógł, no i standardowo Rennie :-) Mojej przyjaciółce bardzo pomagało mleko.

    Len zostawiam na noc. Zaraz Meza wysle po migdaly bo mnie to wykonczy. W najgorszym razie siegne po rennie o ile mam w domu. Kefir pilam ale zadzialalo chwile :-( mleko zaraz sproboje.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie po mlecznych rzeczach mam zgage i. Migdaly koniecznie cale w tych brazowych łupinkach bo to ta łupinka pochlania kwasy.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 24 marca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam regularnie pic codziennie popoludniu miętowa herate i mam spokoj ze zgaga. Czasami dopada mnie niestrawnosc tak jak na przyklad dzis po smazonej cukinii:-) ale damy rade lykne zaraz zielona herbatke i bedzie ok albo ogórka kiszonego badz kapusty kiszonej troszku

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ