X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję w miare dobrze. Odpoczywam ile sie da choc lepiej sie czuje jak cos porobie. Nie tylko psychicznie ale i fizycznie. Lepiej spie i Glowa mnie nie boli jak jestem czymś zajęta.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Kochana, chodzę połamana, rwa kulszowa nadal dokucza, ciągnę za sobą nogę, oszaleć można. Synek kopie mnie jak narwany, wierci się w prawo w lewo, brzuch podskakuje, chyba ćwiczy skoki narciarskie i wyjścia z progu ;-) Ja wizytę z USG mam dopiero prywatnie 4 lutego, a w szpitalu 9 lutego, więc jeszcze muszę poczekać na wieści :-) Dam znać 4-tego :-*

    Justa87 lubi tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa super wieści. To fajnie ze kolejna zapakowana jest z nami. Oj bedzie wesoło tutaj jak będziemy się rozpakowywać.....:)

    ayka, 1kaktus, Justa87 lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka no domyslam się może po prostu jak odpoczywasz to za dużo myślisz i dla tego masz problemy potem ze snem i z bólem głowy ....

    Ayka mały piłkarz Ci rośnie albo rzeczywiście skoczek narciarski a może będziemy mieli kolejnego mistrza za parenascie lat <3 z ta rwa to nie ciekawie sama nigdy nie miałam ale kolerzanka w ciąży miała to strasznie narzekała można w jakiś sposób temu zaradzić czy nie bardzo ???
    No i oczywiście trzymał kciukasy za USG <3

    ayka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka rwa to mc ciekawego kolezanka miała i dostała tylko zwiekszona ilość witamin i nic więcej. Biedna jestes:( nasi dobrze skaczą to Babel w brzuszku tez skacze:)

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka strasznie musisz sie meczyc!!! A jakies cwiczenia na pilce albo cos? Gdzies kiedys cos o nich czytalam ale wiem ze msi byc ktos z Toba w domu do tego. Oby Cie puscilo bo do porodu jeszcze dlugo.

    Ale cudne wiesci czytam bardzo sie ciesze Dziewczyny!!!

    PannaA daj sobie czas na regeneracje a jak nieprzejdzie krwawienie to naprawde jedz do lekarza. I calkowity zakaz dzwigania na jakis czas.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olwcia mysle ze jestem stworzona do tego żeby cos robic a nie lezec i pachnieć. Lubię zachowywac sie normalnie choc wiem ze musze uważać na nas.

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny! Rwa kulszowa dopadła mnie po porodzie, trzymało z dobre 2 tygodnie, potem miałam spokój. Zapisałam się wtedy na masaże, smarowałam różnymi specyfikami rozgrzewającymi i przeciwbólowymi, a teraz nie mogę nic zrobić. Robię ciepłe i zimne okłady, staram się leżeć i odpoczywać, ale mogę to robić tylko jak Mała ma drzemkę, czyli odpoczynek krótki :-) Do tego mąż w delegacji, rodzina daleko. Muszę sobie jakoś radzić, a noga od tyłka do stopy sztywna :-/

    P.S. Kaktus, piłka! Racja! Zapomniałam o piłce! Dziękuję :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 14:54

    1kaktus lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka do uslug Kochana:-* ale jak na pilce to uwazaj jak jestes sama!!! Zebys sie nieprzewrocila albo cos!!! Jak juz chcesz na niej siadac to w poblizu podparcia zeby miec sie jak zlapac itd. I i tak uwazaj na siebie!!!

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety 242,53 powtórzę Go w środę a normy w moim labo sa takie: Co myślicie
    Ciąża 0,2 - 1 tydzień 5 - 50
    Ciąża 1 - 2 tydzień 50 - 500
    Ciąża 2 - 3 tydzień 100 - 5000
    Ciąża 3 - 4 tydzień 500 - 10000
    Ciąża 4 - 5 tydzień 1000 - 50000
    Ciąża 5 - 6 tydzień 10000 - 100000
    Ciąża 6 - 8 tydzień 15000 - 200000
    Ciąża 8 -12 tydzień 10000 - 100000

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Mam wynik bety 242,53 powtórzę Go w środę a normy w moim labo sa takie: Co myślicie
    Ciąża 0,2 - 1 tydzień 5 - 50
    Ciąża 1 - 2 tydzień 50 - 500
    Ciąża 2 - 3 tydzień 100 - 5000
    Ciąża 3 - 4 tydzień 500 - 10000
    Ciąża 4 - 5 tydzień 1000 - 50000
    Ciąża 5 - 6 tydzień 10000 - 100000
    Ciąża 6 - 8 tydzień 15000 - 200000
    Ciąża 8 -12 tydzień 10000 - 100000
    Ze moze owulacja byla pozniej:)ja chyba inne normy malam..

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa niestety każde labo ma inne normy i ciężko za nimi nadążyć nie spinam się tym wynikiem zobaczymy jak będzie z przyrostem jak powtórzę badanie w środę

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chyba miałam inne normy, każde laboratorium ma inne. Do jednego poszłam w 4-tym tyg. to też miałam wynik coś koło 200, a w 5-tym tyg. poszłam do innego i miałam najpierw 5700 a po 2 dniach ponad 17 tys. Musisz powtórzyć badanie w środę i ocenisz jak przyrasta.

  • Motyl88 Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahooj! Witam ciepło wszystkie nowe dziewczyny! :) Gratuluje tych dobrych nowin, bo zatrzęsienie-tak trzymać! :D

    1kaktus, tydzien temu przeżywałam to co ty teraz-powrót do pracy. Nie jest zle! W pracy kierownik wiedział co i jak, zapewnił mnie ze mam czuć sie bezpiecznie, ale zadań mi nie szczędzi... a wiadomo ten pierwszy tydzien był szalony, powrót do życia w tempie i doba wypełniona do ostatniej sekundy. Ale nawet sie cieszę, bo nie rozmyślam i czas leci. Byle do marca, by zacząć starania :D

    Zdrówka Wam życzę kochane :)

    ayka lubi tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i po wizycie. Uwielbiam lekarza który wszystko fajnie tłumaczy. Otorz juz nie ma tylko 2 hipotez a sa aż 3. Otóż moze to byc puste jajo plodowe po blizniaku, zrost po lyzeczkowaniu badz ten cholerny kwiak. Ale przynajmniej mam wszystko fajnie objaśnione. Nadal na igraszki z M. zakaz i oszczędny tryb zycia ale nie do przesady moge iść na spacer. A i z bólem głowy dobrze by bylo zgłosić sie do neurologa jak dalej będę tak cierpieć i w razie czego moge brać paracetamol jak tylko potrzebuje

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do bety to rzeczywiscie mazdy lab jest inny. Ja w 4 tyg mialam 425.

    Antonowka bardzo sie ciesze ze wszystko ok!!! Kciuki byly mocno zacisniete.

    Ja dzisiaj sie wscieklam bo kupilam jakis czas temu spodnie ciazowe w c&a ladne wygodne i jak to ciazowe nienajtansze a tu po kilku dniach ( kilku zalozeniach) i 1 praniu rozeszly sie na szwie pojechalam zwrocilam bez dyskusji kase oddali ale ze spodnie byly super to kupilam drugie bo do tej pory bylam zadowolona z jakosci w c&a i myslalam ze to przypadek i co? 2 rqzy ubralam spodnie o to samo. Porazka.

    Ja na jutro prosze pozytywne fluidy szok powrot po 6 tyg nieobecnosci a popoludniu o kciuki na wizycie.

    Ayka jak tam Twoja rwa? Probowalas pilke?

    Motyl dzieki za wsparcie. Ja juz wiem ze za tydzien dostane wsparcie w osobie mojego przyszlego zastepcy a oprocz tego niemam zamiaru ryzykowac i jak bedzie za duze tempo to sobie odpuszcze. Teraz mam najwazniejszy z zyciowych projektow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 21:41

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, świetna wiadomość! A jak się rozwija Maluszek?

    Kaktus, a jak Ty po wizycie? Powodzenia jutro w pracy!

    Motyl, trzymaj się ciepło, do marca to tylko rzut beretem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Kaktus, zdążyłaś napisać :-) Czyli wszystko musi być dobrze i jutro idziesz powolutku do pracy. Nie przemęczaj się, nie stresuj, jakby co idź znowu na zwolnienie. Dbaj o siebie!
    Na razie piłki nie mogę spróbować, bo siedzę sama w domu. Lepiej poczekam na męża, jak wróci z delegacji. A rwa dalej rwie :-/

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzidzia ma juz prawie 3cm. Znowu fasolka fajnie sie ruszala aż lzy sie krecily jak patrzyłam. Serduszko jak mowil pan doktor bije mocno i wyraźnie nawet słyszałam. Oby tak dalej choc zagrożenie nie minelo do konca. Ja i tak jestem dobrej myśli i tak ma byc do konca ciąży. Troszke bardziej zmartwily mnie te bole glowy i wizja wizyty u neurologa. Zobaczymy jeszcze chwile jak cos to bede musiała iść prywatnie. Ale i tak uwielbiam chodzić do tego lekarza choc jest mega drogi. Na comiesięczne wizyty mnie nie stać ale raz na jakis czas tylko do niego

    ayka, 1kaktus lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus bedzie dobrze tylko uważa na siebie i dzidzie w pracy. Kciuki oczywiście ze bada trzymane jak zawsze mocno i az do wiadomości na forum;)

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ