X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy zauważyłyście rosnący brzuch?
Odpowiedz

Kiedy zauważyłyście rosnący brzuch?

Oceń ten wątek:
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Wow :)

    Faktycznie łął :D ja jestem w 14 tc a daleko mi do takiego brzuszka ;)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży ok 17 tyg w drugiej podobnie a w trzeciej już ok 11

  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszek zaczął być widoczny w 8-9tyg. Wcześniej wywalało mnie przez wzdęcia. Teraz w 13tyg chodzę już w spodniach ciążowych, bo nie jestem w stanie dopiąć normalnych dżinsów :)

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aktualnie jest 11tc. Pierwsze zaokrąglenie brzuszka zauważył mąż około 9/10 tc. Teraz sama widzę, że faktycznie jest większy. Wyglądam jakbym się bardzoooo najadła.

  • wiki2 Autorytet
    Postów: 643 505

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    W pierwszej ciąży ok 17 tyg w drugiej podobnie a w trzeciej już ok 11

    to ja podobnie... 11tc zbliża się i już wieczorem mam taki brzuch, że szok... no i dziś założyłam ciążowe spodnie do pracy, bo w piątek pod koniec pracy musiałam rozpinać spodnie - strasznie niewygodnie było siedzieć z zapiętych...
    a w poprzednich ciążach ja dopiero w 15tyg. w pracy mówiłam o ciąży... a teraz już muszę powiedzieć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 14:01

    1usa3e5e2lf96jem.png

    Mama Kubusia (2009) i Adasia (2011) i Jasia (2019). Aniołek (2008 -7tc)
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch zaczął rosnąć po 20 tygodniu. Dopiero po 25 tygodniu można było poznać, że jestem w ciąży. :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe jak to u mnie będzie wyglądać bo jestem przy sobie i juz mam duży brzuch ... :(

  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja jestem w 10 tc i wyglądam tak :
    besegw.jpg

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1ciąża-ok 11tc, 2ciąża (zakonczona w 10tc)-ciągłe wzdęcia więc ciągle wyglądałam na 4miesiąc ;p, teraz 8tc i na razie nic nie widać, ale ja już czuję, że macica się dosyć powiększyła.

  • Migotka21 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 lutego 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piata ciaza, ale jedna zakonczyla sie poronieniem wiec czwarta 11 tydzień ciazy ( 8 od zapłodnienia) i juz widze xe brzuch wiekszy. Ale to dlatego ze tez nie schudlam nigdy do konca po wszystkich ciazach:)I macica tez rozciagnieta. Startowalam z waga 70 kg i nie chce przytyc wiecej niz 12 kg:(

  • moiko Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 2 marca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 8 tygodniu ciąży- widzę, że talii już nie mam. Brzuch jako tako powiększony nie jest, ale spowolnienie metabolizmu spowodowało wzdęcia.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ