X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy na 1-wszą wizytę u ginekologa???
Odpowiedz

Kiedy na 1-wszą wizytę u ginekologa???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy umawiałyście sie na swoją pierwszą wizytę do ginekologa po pozytywnym wyniku na testach domowych?? :)

  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z uwagi na fakt, że mam już za sobą porażkę to umówiłam się na 1 wizytę, 2 dni po pozytywnym teście. To był 4t4d. Jeżeli chodzi o USG to byłam w 5t6d i nie polecam, bo nic nie było widać oprócz pustego pęcherzyka i teraz żyje w stresie do następnej wizyty, którą mam 25.01 , a będzie to 7t6d. Liczę, że tym razem się uda.

    malami1 lubi tę wiadomość

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczynam właśnie 5t i zastanawiam się czy ciut nie za wcześnie jeszcze na wizytę? czy lepiej może iść...? będzie dobrze! trzymam kciuki :)

  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5. tygodniu był dopiero pęcherzyk i lekarz kazał przyjść 2 tygodnie później, więc nie ma co się spieszyć :)

    20.08.2017 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ