X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Karmię piersią i jestem w ciąży
Odpowiedz

Karmię piersią i jestem w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 4 maja 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z mam zaszła w ciąże mimo kp i przed wystąpieniem pierwsze miesiączki po porodzie??

    Ja ostatni okres miałam w grudniu 2015 :D ... bardzo chcemy drugie :-( lekarz zaleca odstawienie od piersi małej, ale nie chce w ten sposób postępować... z resztą jak tu odstawić od piersi jak mała mm tylko pluje

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj.jasne ze jest mozliwe zjscie w ciaze przy kp bo gospodarka hormonalna jest bardzo zaburzna.moja kolezanka z forum tak ma :karmi piersia 10mies synka i jest w ciazy ok 12-14 tyg z drugim :)
    jezeli chcecie dzidziusia to smiało mozecie probowac bo teraz moze wam sie sybciej udac a kp nie przeszkadza dziecku i czytałam ze normalnie mozna i czasem w połowie ciazy dziecko samo moze odrzucic piers gdyz smak mleka sie zmienia:)
    zatem powodzenia :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 40

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja KP mam 9 mc córeczkę i zaszłam w ciążę (nieplanowaną). Tylko że ja przy wyłącznym KPdostałam regularny okres juz 6 tyg po porodzie cykle równo co 28 dni. Ale nie odstawiaj maluszka od piersi jeśli chcesz dalej karmić. Zacznijcie się starać a on niech dalej podjada, zobaczycie czy się uda po kilku miesiącach i wtedy zdecydujesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 21:19

    bluszczynka
  • Andzia87 Ekspertka
    Postów: 128 205

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do mam karmiących i będących jednocześnie w ciąży, czy z faktu że karmicie miałyście jakieś problemy z plamieniami? Pytam, bo choć moje dziecko samo się odstawiło dokładnie 3 tygodnie temu, to mleko w piersi wciąż jest. Od początku ciąży towarzyszą mi bóle podbrzusza, dziś doszły również plamienia. Może wysoki poziom prolaktyny sprawia że dalej mam dużo mleka i z tego powodu mogły się pojawić również plamienia?! Co myślicie?

    km5scwa1hx65oe99.png
    relggu1r0laeq3qv.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! ja jestem w ciąży i karmię piersią cały czas :) jak widać da się ;) przy czym u mnie okres wrócił już pół roku temu!

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ