X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???
Odpowiedz

Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???

Oceń ten wątek:
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja jestem królową plamień bo mam już je od półtora tygodnia. Zawsze wieczorem. Byłam u ginekolog USG dobre, dziecko ma dobry rozmiar i serduszko biło. Tutaj w Belgii nie dają żadnych leków.

    Dużo leże, jeszcze więcej panikuję. Tyle, że ja nie mam tego na wkładce a jedynie gdy się podcieram na papierze.

    Mój lekarz mówi, że takie plamienia się zdarzają. Jak nie są krwisto czerwone i nie ma wylewu krwi, to kontrolować, spotkac się z lekarzem i się nie przemęczać. Dostałam zakaz seksu i sportu.

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • sunset06 Autorytet
    Postów: 345 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też dziś plamienia dostałam + ból jajników na przemian... martwię się w czwartek mam usg to się okaże

    06.05.17 - IUI Gameta, 16.06.17 - okruszek z serduszkiem:)
    bl9cbd3mc2mh06nf.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży miałam dużo plamień i okazały niegroźne. Większość plamień w ciąży jest niegroźnych pod warunkiem, że nie towarzysza temu skurcze bolesne itp. Miałam nawet bardzo, bardzo mocne plamienie z bólem brzucha, a i to okazało się niegroźnie, więc dziewczyny nie panikujcie :):)

  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj USG. Nic się nie odkleja, nie ma krwi. Prawdopodobnie plamię bo mam wrażliwe naczynka w miejscu gdzie będzie tworzyć się łożysko. Dostałam luteinę i nakaz odpoczynku :) Ale maluch pięknie rośnie a serce pięknie pika.

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, niestety miałam w 7 tygodniu ciąży te same objawy. Najpierw brązowe upławy, czytałam i mama mówiła mi że to normalne, 3 dni później od pojawienia się śluzu pojechałam na wyczekiwaną wizytę u ginekologa, zazwyczaj przed wizytą jak czekam w kolejce, idę do łazienki i na wkładce zauważyłam minaturową kropelkę krwi..
    Gdy miałam robione USG, pęcherzyka już nie było..
    Dodam tylko, że miałam niewyleczony stan zapalny, który przerósł się w guza..
    Także polecam iść szybko do specjalisty, a nawet do szpitala, gdy tylko zobaczy się takie zmiany..

  • KasiaQ Znajoma
    Postów: 22 13

    Wysłany: 22 lipca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś powinnam mieć @,a od wczoraj mam pozytywne testy i bete 33.1. Temperatura wysoka, a przy pocieraniu rano zobaczyłam śluz trochę ciemniejszy niż zwykle. I nic. Dzień mija, wkładka czysta jak łza, tylko trochę na papierze widać. We wtorek mam wizytę to się zorientuję co i jak. Co ma być to będzie, bez paniki:)

    f2w3ol2adqogtcff.png

  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 22 lipca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia po cichu gratuluje i masz racje nie panikuj :-) moze to po prostu plamienie w terminie @. Ale lepiej skonsultowac to jak najszybciej z lekarzem bo w razie czego da Ci luteine albo duphaston.

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • KasiaQ Znajoma
    Postów: 22 13

    Wysłany: 23 lipca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek_91 wrote:
    Kasia po cichu gratuluje i masz racje nie panikuj :-) moze to po prostu plamienie w terminie @. Ale lepiej skonsultowac to jak najszybciej z lekarzem bo w razie czego da Ci luteine albo duphaston.
    Otóż to :)

    f2w3ol2adqogtcff.png

  • KasiaQ Znajoma
    Postów: 22 13

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co? jeden dzień śluzu ciemniejszego, wczoraj może z dwie godziny a dziś znów czysty. grunt to spokój :) jutro wizyta.
    a- i dzisiejsza beta 173 ( w piątek było 33.1)
    Tylko spokój może nas uratować :)
    Dobrego dnia wszystkim ( chociaż upał nieznośny)

    f2w3ol2adqogtcff.png

  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 24 lipca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-) bedzie dobrze :-) powodzenia na wizycie :-)

    KasiaQ lubi tę wiadomość

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ