X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???
Odpowiedz

Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???

Oceń ten wątek:
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 4 października 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam krwiaka i wiem o tym od jakis dwóch tygodni (aktualnie jestem w 6 tygodniu ciąży)Biorę duphaston i wychodzę tylko na badania i do lekarza. Wcześniej nie plamiłam a wczoraj w nocy i i dziś rano zauważyłam w toalecie że mam śluz zabarwiony a to na różowo a to na brązowo, czasem z domieszką krwi i nie wiem co robić:/ chyba to nie poronienie skoro nie mam krwotoku? śluzu jest mało tak, że nawet wkładka jest czysta po prostu zauważyłam na papierze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 23:54

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 5 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie się zaczęło od plamienia jednorazowego krwią, na drugi dzień na papierze właśnie śluz zabarwiony na różowo, później brązowy albo jasno brązowy. Podczas badania lekarz nic nie widzi, a usg jest dobre wiec nie wiadomo od czego to. Ale samo przeszło po półtora tyg chyba. U mnie obeszło się bez dupka. Kurcze a nie mam pojęcia jak to jest z tym krwiakiem jak się ma. Odpoczywaj, bardziej się oszczędzaj i przejdzie. Ale lekarzowi powiedz jak będziesz u niego. I co najważniejsze nie zamartwiaj się :)

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 5 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki postaram się:))

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie martw kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochnane ja biore dupka od początku a mimo to nie wiem skąd to plamienie, na szczęscie już ustało też leże dużo wypoczywam jutro wizyta ciekawe czy będzie juz widać pęcherzyk trzymajcie kciuki <3

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 6 października 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetko ja wczoraj miałam takie jednorazowe brudzenie, nudności które mnie męczyły od 5-8tc ustąpiły. Zostały tylko poranne ale to i tak szału nie ma z tymi nudnościami. Oj teraz ja zaczynam schizować. We środę idę do lekarza. Matko jak ja wytrzymam te 2 dni.

    03.02.2014
  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 6 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiM nic się nie martw, będzie dobrze :) Ja też miałam nudności i wymioty straszne i po tygodniu same przeszły i też się martwiłam dlaczego tak jest. I plamienie i śluz nie ma śladu po tym :) USG było ok. Lekarz stwierdził że może taka natura, nie wiedział jak to wytłumaczyć i powiedział żeby się cieszyć jak przeszło a jest wszystko w porządku. :) A teraz to mi zostały poranne nudności, ale zjadam śniadanie na leżąco i za chwilkę wstaje i jest ok :)Czasem to się zastanawiam czy sobie tych nudności nie wmawiam bo takie delikatne są. :D hehe Takie plamienia w I trymestrze mogą się zdarzać i nie muszą oznaczać nic złego.
    Evell daj znać co po wizycie :)

    kropeczka77 lubi tę wiadomość

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 6 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam dziewczyny szczerze że pierwszą ciąże było nam wszystko jedno czy dziewczynka czy chłopiec to będzie i była dziewczynka, 3 miesiące wymiotowałam masakrycznie, byłam w szpitalu odwodniona i zamiast tyć ja chudłam. Natomiast drugą ciąże już chcieliśmy chłopca bardzo, ale z dziewczynki też byśmy się cieszyli. Naczytałam się wszędzie jak to trzeba na chłopca i tak próbowaliśmy :D i właśnie tak sobie tłumacze z tymi wymiotami że może jednak się udało na chłopca skoro przestałam wymiotować... :) nie mogę się doczekać USG na którym będzie widać płeć. :)

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 6 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam cos napisze dziwnego co w moim przypadku się dzieje... no wiec ze druga ciąża to wielkie zdziwienie bo w pierwszej snieg przewalalam a przy tej to nawet nie moge sie zdenerwować, dziecka nosić... a czemu? no właśnie bo plamię... jak dla mnie to bardzo dziwne zjawisko bo wydawało mi się ze jak w pierwszej ciąży mogłam góry przenosić to i w drugiej też... a wszystko zaczęło się niestety ale od leku nastatyna czy jakoś tak.. od niej zaczełam plamić.. niestety zrujnowała mi błonę śluzową którą juz wcześniej miałam problem... usg bardzo dobre.. dziecko rozwija sie w prawidłowym tempie i co lepsze nic nie wskazuje na jakiekolwiek nieprawidłowości... dopiero po obserwacji zobaczyłam dlaczego plamię i problem z głowy... odpoczynek i śmiech:) zero nerwów stwierdziłam ze przez jeszcze parę miesięcy oleję codzienne obowiązki i wybryki mojej małej córki dla dobra samego i dziecka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 11:43

    Izcia lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 6 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny ja miałam tak samo jak Pakima - do 7 miesiąca pracowałam, szalałam, nawet dwa razy na imprezie byłam, 3 wesela w zaawansowanej ciąży zaliczyłam... ZERO PROBLEMÓW.
    W drugiej ciąży od razu czułam że coś jest nie tak... dziwnie się czułam, wszystkich pytałam dookoła czy będzie ok itp.. No i przeczucie mnie nie zawiodło...
    Teraz schizuje - WIEM, Jestem tego świadoma. Wiem że wszytko zależy od tego na górze...

    A z nowości moja córa zapalenie gardła i krtani wyhodowała. Rewelka

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po wizycie pęcherzyk ma 13 mm :D to 6 tydz według usg serduszka jeszcze nie było następna wizyta 20.10,mam przepisane 2 opakowania luteiny :) dobrze ze chociaż plamien juz nie mam .

  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 6 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zauważyłam teraz śluz z domieszką krwi:/ tak się zdenerwowałam że aż się trzęsę :( wizyta jutro :(

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 6 października 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielko ja plamiłam w 5 tyg ale raczej to była taka stara brązowa krew. i było tego nie wiele. Zrobiłam test - zaaplikowałam sobie tampona żeby zobaczyć ile tego było i to były takie niteczki krwi, więcej śluzu niż te nitki - następnego dnia miałam wizytę, Na szczęscie było OK. Więc u Ciebie pewnie też tak będzie

    03.02.2014
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 6 października 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też niewiele po prostu śluz zabarwiony na brązowo a czasem tak troszeńke ciemnej krwi. Może to krwiak się opróźnia. Mam nadzieję że go już tam nie będzie albo że przynajmniej się zmniejszy jak jutro zrobię usg.

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 6 października 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zresztą wczoraj też mi brązowe poleciało - też tego nie było dużo.... 3mam za ciebie kciuki! Daj znać.

    03.02.2014
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 7 października 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam gdzieś że jak się ma krwiaka to brązowa wydzielina takie brudzenie jak opisujecie jest dobrym znakiem oznacza ze krwiak się dobrze znika... a inne plamienia mogą świadczyć o czymś innym podobno takie plamienia dotyczy az 20 % wszystkich kobiet w ciąży i niestety ale każde ma inne podłoże... ja po sobie wiem ze mam pochwę uszkodzoną bo jak zaczęłam znowu brać cos na jej odbudowę to znowu plamię i to jeszcze jasno różowo... nic niepokojącego nie widzę bo podbrzusze pobolewa a nie boli i to w różnych miejscach raz na lewo raz w środków a raz na prawo... głowa do góry zawsze można isć do szpitala i tam sie upewnić czy jest ok ale tez trzeba szukać przyczyny plamień.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 7 października 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh lekarz mi powiedział że zarodek ma tylko 1,5 milimetra i nie daje wiele szans tej ciąży:(

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 7 października 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy masz następne USG? A może ciąża jest młodsza?
    Sama nie wiem... Natura zdecyduje.

    03.02.2014
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 7 października 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    następne usg za dwa tygodnie. Młodsza na pewno nie...

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 7 października 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pozostaje tylko czekanie i modlitwa...
    Napisz czasem i nie wertuj internetu - bo ile ciąż tyle przypadków.

    03.02.2014
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ