X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???
Odpowiedz

Jasny brazowy śluz :( czy mial ktoś tak???

Oceń ten wątek:
  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 28 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 7 tyg ciąży. Pod koniec 6 tyg ciąży miałam jedno razowe plamienie, na drugi dzień z rana taki śluz zabarwiony na różowo. Byłam strasznie wystraszona, pojechałam na szpital wieczorem (wiedziałam ze mój lekarz ma dyżur) zrobił USG uspakajał że wszystko jest ok, płód żywy i więcej on nic nie widzi. Tak samo podczas badania stwierdził że śluz jest czysty. I tak mnie uspokoił wróciłam do domu, a w domu troszkę śluzu brązowego i tak do dnia dzisiejszego codziennie mam troszkę śluzu ale taki jasno brązowy. A i dodam że bolał mnie brzuch od samego zapłodnienia do środy, a od środy w ogóle brzuch mnie nie boli. Nie wiem co o tym myśleć. Wizytę dopiero mam we wtorek ;/

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam taki, też po badaniu lekarz stwierdził,że wszystko oki, szyjka długa,zamknięta, dzidziuś w formie :) ale profilaktycznie dostałam duphaston, teraz wszystko jest w porządku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam juz drugi tydzień plamienie w kolorze brązowym ,bylam juz dwa razy w szpitalu na obserwacji szyjki i wszystko wporzadku usg tez zrobili mi .Niektore kobiety mają takie plamienia na poczatku takze nie musisz się martwic odpoczywac duzo .:)ale mniej pod kontrolą sprawdzaj jaki kolor .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 22:44

  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 29 września 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za słowa otuchy :)jutro będę u lekarza tak że może powie mi coś więcej.To moja druga ciąża,ale w pierwszej nic się takiego nie działo. Odpoczywam więcej, ale za dużo się nie da przy prawie półtora rocznej córci,która wszędzie chce być:)

    Krysti lubi tę wiadomość

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam anecia u ciebie ,dobrze wszystko .

  • justi20255 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 października 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brązowy śluz w pierwszej ciąży miałam od pierwszego dnia po spodziewanej @ do dnia porodu - brałam z tego powodu Duphaston profilaktycznie, ale wszystko było w najlepszym porządku.

  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 1 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u lekarza i znowu stwierdził że teraz czysty śluz jest.Ostatnio jak byłam to też tak stwierdził. Trzeba zrobić USG od nowa a on w poradni nie miał, wiec dziś wieczorem mam iść prywatnie do niego i zrobi USG żeby zobaczyć czy płód się rozwija i w ogóle. Bo w ogóle to nie pisałam wam nic, ale w tamtym tyg zaczęły mi się straszne nudności i wymioty i cały tam ten tydzień wymiotowałam że schudłam 2 kg. I od niedziele zero wymiotów i mdłości słabe, a czasem zastanawiam się czy sobie ich nawet już nie wmawiam :( lekarz nic mi na to nie powiedział tylko na to USG nalegał. :( jestem przygnębiona i nie wiem co myśleć... ;(

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 1 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z dziewczyn miała tak jak ja? Wymioty przez tydzień (7tydzień ciąży) a od 8 tyg zero wymiotów??? I czy mogę myśleć pozytywnie??? :(

    Krysti, m@lena lubią tę wiadomość

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 1 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie niestety taki śluz był początkiem końca, tak samo z nudnościami. W czwartek cieszyłam się że to już koniec nudności, a w poniedziałek poronienie samoistne. U Ciebie wcale tak nie musi być!!!!!
    Idź do lekarza - zrobi ci usg. Pewnie jest wszytko dobrze a ten śluz to może jakieś pęknięte naczynko po wcześniejszym badaniu.
    Na spokojnie i głowa do góry.

    03.02.2014
  • strawberry marg Znajoma
    Postów: 21 21

    Wysłany: 1 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, ja mam plamienie od ponad 9 dni, na poczatku lekko rozowy sluz a pozniej bardzo ciemny brunatny. Od razu wcisnelam sie w kolejke do lekarza, zbadal, zobaczyl ten sluz brazowy i zrobil usg. Powiedzial, ze wszystko jest w najlepszym porzadku, dal duphaston do 16 tygodnia i kazal odpoczywac (ja pracuje codziennie od 7 rano do 16 wiec nie wypoczywam). Jutro mam kolejne badanie, zeby zobaczyc czy jest juz serduszko i czy dalej wszystko rozwija sie w porzadku. Jestem w 6 tygodniu. Moja mama miala takie samo plamienie i mowi, ze moze byc to po prostu oczyszczanie sie macicy. Od kilku dni zaczely mi sie okropne nudosci, brzuch tez czasem pobolewa i ciagnie ale to objawy ciazy wlasnie :) Nie martw sie - wszystko bedzie dobrze :)

    Aneta lubi tę wiadomość

  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 1 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh czyli można się spodziewać wszystkiego :( no cóż czekam do USG

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka daj znać co u Ciebie po badaniu, ja idę jutro, wciskam się w kolejkę do mojego gina, bo po odstawieniu dupka znowu dzisiaj miałam lekko podbarwiony śluz...troszkę pobolewa mnie też brzuch więc idę skontrolować...
    Trochę miałam pracy w tym tygodniu to może być wynik przeforsowania organizmu...mam nadzieję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 18:06

  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 1 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) jestem po USG i w końcu spokojna. :) w dalszym ciągu na USG wszystko w porządku, serduszko biło, dzidzia ma całe 9,59mm i wygląda na tyle tygodni co ciąży. Dokładnie sprawdzał wszystko na USG i nie miał się do czego przyczepić, mówił że wszystko jest ok. Wiec te upławy nie wiadomo od czego. Dupka powiedział że nie ma co dawać na przód, tylko mam badania jakieś tam zrobić i jak będzie potrzeba to w tedy przepisze mi. A z tymi wymiotami to sam nie wiedział co powiedzieć i mówił żeby się cieszyć że tak szybko ustąpiły. :) Kasia uderzaj jutro do lekarza i nic się nie martw, pewnie Ci da dalej dupka profilaktycznie.

    Krysti lubi tę wiadomość

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i widzisz:) dobrze wszystko fajnie ciesze się bardzo :)pozdrawiam ciepkutko no i nawet nie potrzeba zadnej luteiny czy dupka :) ja tez nie mialam mi plamienie ustąpilo:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 20:23

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 1 października 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) Mnie na dupku i luteinie dopochwowej dopiero ustąpiły, a progesteron był ok :) Nie ma co - każda ciąża inna tak samo jak każda z nas jest inna!
    W pierwszej szczęśliwej ciąży nie miałam żadnych plamień, w drugiej miałam no i nie fajnie się skończyło, w tej miałam do ok 6tc. Lekarz mi powiedział że "brudzę" po dopochwowej luteinie. Za tydzień idę do lekarza - musi być dobrze nie mam żadnych złych przeczuć.

    Aneta, czarna panda lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 1 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny super cieszę się bardzo że u mnie jest ok. I również że u wasz wszystko w porządku :) byle do końca i mieć swoje upragnione maluchy. :) Trzymajcie się. Kasia daj znać co u Ciebie jutro po wizycie...

    Krysti, czarna panda lubią tę wiadomość

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
  • czarna panda Autorytet
    Postów: 577 625

    Wysłany: 2 października 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetko ja też plamiłam. Zaczełam ,,brudzic'' w 6 tyg poszłam szybko prywatnie do lekarza (pierwszą ciązę straciłam dlatego bardzo się przestraszyłam). Wtedy lekarz powiedział ze wygląda wszystko dobrze ze nawet serduszko bije. Zapisał mi duphaston. Plamienia przeszły. 2 dni temu lekarz zmienił mi duphaston na luteine pod język i zaczełam brudzić dalej.Dzwoniłam do lekarza i powiedział mi to samo co MiM napisała wcześniej-żebym się nie martwiła, bo moja ciąża wygląda dobrze tylko widocznie taka jest że czasami plamie. Powiedział ze kazda ciąża jest inna moja akurat taka. Żebym brała luteine i się oszczędzała. Teraz już nie plamie, myślę że możesz mieć podobnie jak ja. Bądz dobrej myśli!!!

    Aneta lubi tę wiadomość

    dxom6iye3mh7f98x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja dziś właśnie zauważyłam taki śluz podbarwiony na jasno brązowy i teraz sie strasznie zamartwiam bo już jedną ciąże poroniłam w zasadzie nie było tego dużo tylko tak malutko na papierze zauważyłam mimo to boję się :( wczoraj też to miałam ehh .

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 4 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do lekarza. Może Ci przepisze suplementację progesteronu.

  • Aneta Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 4 października 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwuj się, tylko idź właśnie do lekarza. :) u mnie samo ustąpiło po jakimś czasie. Już jest wszystko ok. Pewnie dostaniesz jakieś tableteczki i będzie wszystko ok. Trzymam kciuki ;)

    km5stv7361vxjf9a.png
    relg8u69a26kg643.png
    34bwdzu5isdrf17x.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ