X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jaki miałyście progesteron na początku ciąży?
Odpowiedz

Jaki miałyście progesteron na początku ciąży?

Oceń ten wątek:
  • Break Koleżanka
    Postów: 67 16

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jestem w 9d po ovu mam progesteron 40,480ng/ml. Czytając zakres referencyjny klasyfikuje się na 1 trymestr ciąży, ale to niemożliwe bo robiłam test dziś i wyszedł negatywny. Wizyta u gina dopiero w poniedziałek. Może któraś z Was tak miała??? Co to może być ;((((

    9f7jj44jffifx8r6.png
    Aniołek [*]
    Nasza Księżniczka [*]
    Kocham Was moje Dzieciaczki całym sercem :*
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19.8 ng Zalecenie 2x2 100mg luteiny dopochwowo i wyniki po tyg brania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2016, 09:44

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój progesteron 9 dpo 37 ng/ml potem 58 a teraz czyli 19 dpo niecale 50 ng/ml 4t2d

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    19.8 ng Zalecenie 2x2 100mg luteiny dopochwowo i wyniki po tyg brania
    Od czw. do wt. na luteinie wzrósł do 24.1 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Od czw. do wt. na luteinie wzrósł do 24.1 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.


    ja miałam niskiego proga, najpierw 19, później 16, brałam duphaston 2x1 do 10 tyg, później prawie do końca I trymestru 1 tabletka i wszystko jest ok :)

    Another lubi tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    ja miałam niskiego proga, najpierw 19, później 16, brałam duphaston 2x1 do 10 tyg, później prawie do końca I trymestru 1 tabletka i wszystko jest ok :)
    Oby i u mnie tak było pozytywnie :)
    Spokojnej ciąży ines. <3

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki progesgeronu w 12 dpo 29.78 ng/ml czy to dobry wynik?.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje i się Agnieszka, że jest w porządku

    Moje dzisiejsze wyniki 19 dpo wynoszą 14,81 ng/ml a w mojej przychodni normy:

    I trymestr 11,0 - 44,3 ng/ml
    II trymestr 25,4 - 83,3 ng/ml
    III trymestr 58,7 - 214 ng/ml

    Z tego rozumiem, że mój progesteron też jest ok ?! :)

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia25 wrote:
    Wydaje i się Agnieszka, że jest w porządku

    Moje dzisiejsze wyniki 19 dpo wynoszą 14,81 ng/ml a w mojej przychodni normy:

    I trymestr 11,0 - 44,3 ng/ml
    II trymestr 25,4 - 83,3 ng/ml
    III trymestr 58,7 - 214 ng/ml

    Z tego rozumiem, że mój progesteron też jest ok ?! :)
    Szczerze jest w normie ale w jej dolnej granicy. Mysle ze lekarz przepisze Ci duphaston a przynajmniej powinien. Ja mialam w ten czas co Ty 54 ng/ml dosc wysoki z kolei ale byl taki bez wspomagaczy a mimo to lekarz dal mi duphaston gdyz jestem po poronieniu. Takze mowie jest w normie ale nie zaszkodzi jak sie troszke wspomozesz:)

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie oprócz tego jest wszystko ok, beta 19dpo 775 :), coś tam już widać było we wtorek na usg pęcherzyk 4,4mm. Niby lekarz nie kazał mi robić żadnych badań aż do kolejnej wizyty na początku stycznia ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana tym bardziej, że jestem przeziębiona i siedze na zwolnieniu ;/ ale może w sumie warto wybrać sie do lekarza, za długo się starałam i wole mieć pewność, że wszystko jest ok :)

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia25 wrote:
    Ogólnie oprócz tego jest wszystko ok, beta 19dpo 775 :), coś tam już widać było we wtorek na usg pęcherzyk 4,4mm. Niby lekarz nie kazał mi robić żadnych badań aż do kolejnej wizyty na początku stycznia ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana tym bardziej, że jestem przeziębiona i siedze na zwolnieniu ;/ ale może w sumie warto wybrać sie do lekarza, za długo się starałam i wole mieć pewność, że wszystko jest ok :)

    Spokojnie :) ja ide jutro pierwszy raz zobaczyc dzieciatko tzn widzialam tez tylko pecherzyk. Jutro 6t2d wiec powinien byc zarodek z serduszkiem i mysle ze Ty tez powinnas sie wybrac dopiero w 6 tyg gdyz tak naprawde wtedy dopiero cos juz widac :) ja tez nie mialam zadnych badan dopiero pewnie jutro dostane skierowanie. Nie martw sie przeziebieniem. Ja w 4 tyg mialam jelitowke i goraczke a za pare dni przeziebienie ale domowymi sposobami mozna dac rade:) z jelitowka tez po prostu picie elektrolitow. Trzymam za Ciebie kciuki!:)

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Spokojnie :) ja ide jutro pierwszy raz zobaczyc dzieciatko tzn widzialam tez tylko pecherzyk. Jutro 6t2d wiec powinien byc zarodek z serduszkiem i mysle ze Ty tez powinnas sie wybrac dopiero w 6 tyg gdyz tak naprawde wtedy dopiero cos juz widac :) ja tez nie mialam zadnych badan dopiero pewnie jutro dostane skierowanie. Nie martw sie przeziebieniem. Ja w 4 tyg mialam jelitowke i goraczke a za pare dni przeziebienie ale domowymi sposobami mozna dac rade:) z jelitowka tez po prostu picie elektrolitow. Trzymam za Ciebie kciuki!:)

    Ja jestem w goracej wodzie kapana i juz bym chciala wszystko wiedziec heh :-)
    Daj znac czy widac serduszko ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a co ja mam powiedzieć ?
    Właśnie odebrałam progesteron , który robiłam w poniedziałek. Tylko 9,10 :/ . Beta z tego dnia 2287 .

    Biorę duphaston 3x1 od kilku dni, bo plamiłam :/
    Powinnam zwiększyć dawkę ? Jak myślicie ?
    Wizytę u gina mam dopiero we wtorek.

    Plamienia na razie ustępują. Jakaś tam delikatna kropka się wkładce się znajdzie, ale jest dużo lepiej niż było.

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget dupek podnosi proga, ale tego nie widać w wynikach. Teraz jak nie ma upałów warto zapytać gina o lutke dopochwową. Nie dość, że to naturalny progesteron i dużo lepiej się wchłania, to jeszcze dzięki badaniom proga można określić optymalną dawkę lutki.

    U mnie 1 grudnia 19,8 ng, 5 grudnia 24,1 ng, a dzisiaj po 27,5 ng. Niby rośnie, ale wg mnie słabo. Jutro mam wizytę, zobaczymy co na to gin.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget wrote:
    Dziewczyny, a co ja mam powiedzieć ?
    Właśnie odebrałam progesteron , który robiłam w poniedziałek. Tylko 9,10 :/ . Beta z tego dnia 2287 .

    Biorę duphaston 3x1 od kilku dni, bo plamiłam :/
    Powinnam zwiększyć dawkę ? Jak myślicie ?
    Wizytę u gina mam dopiero we wtorek.

    Plamienia na razie ustępują. Jakaś tam delikatna kropka się wkładce się znajdzie, ale jest dużo lepiej niż było.

    Na szczęście wizyte masz juz jutro:) tak? Moim zdanien koniecznie luteina dodatkowo gdyz wiadomo zalezy na utrzymaniu ciąży ja uważam i moj lekarz ze progesteron jest z tym nierozlacznie zwiazany. Dlatego upieraj sie jutro o luteine gdyz te wartości sa niskie. Badz dobrej mysli i sie nie denerwuj bedzie dobrze!

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :)
    Właśnie też myślałam żeby dołożyć lutke . Zapytam gina, choć mam nadzieję,że widząc wyniki sam dołoży. Najwyżej jak nie będzie chciał dać, to pójdę do innego gina po receptę :)

    Od wczoraj plamienia ustały.
    Wcześniej na wkładce niby nic nie było widać,ale badając szyjkę na palcu było brązowe coś i skrzepy. Teraz na szyjce czysto ,na szczęście :) . Nie chce za często grzebać, bo wiadomo,że o infekcje nie trzeba się długo prosić :)

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to tydzień u Ciebie?:)

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 tydzień i 4 dni według ostatniej miesiączki :)
    Zastanawiam się,czy jutro będzie widoczny zarodek, bo ostatnio tylko pęcherzyk...

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie :) u mnie tez był tylko pęcherzyk a teraz bylam na wizycie 6t2d i był zarodek 0.75cm i bijące serduszko:)

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni temu 14,89 progesteronu dzis 12,59 :-/ jutro mam lekarza zobaczymy cozaleci...

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ