X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Infekcja
Odpowiedz

Infekcja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 5tyg i już przyplątała mi się infekcja. Dostałam od gina nystatyne dopochwowo przez 14dni. Niby nystatyna jest bezpieczna ale to antybiotyk

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktos brał nystatyne na początrku ciązxy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do początku ciązy to nie pomogę, bo ja nystatyne brałam w poprzedniej ciąży kilka razy, w drugim i trzecim trymestrze, bo akurat wtedy dopadły mnie infekcje. Lekarz zapewniał, że jest to lek bezpieczny w trakcie ciąży, zresztą nieleczona infekcja jest bardziej niebezpieczna ;)
    Dużo zdrówka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh no upierdliwie na początku ciąży.... mam nadzieje ze bedzie ok

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ