X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Grudniówki z pierwszych objawów :)
Odpowiedz

Grudniówki z pierwszych objawów :)

Oceń ten wątek:
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie siedzę podłączona do laktatora...mąż mnie zmusił do wyjścia na ,,służbową" kolację noworoczną z kumpelami z pracy :-/ . Zimno, ciemno i wcale mi się nie chce z domu wychodzić. No ale ma mi to podobn dobrze zrobic.

    r9bzabd.png
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari, ja chyba tak jak Ty nie czuje na razie potrzeby wychodzenia gdziekolwiek. Chyba że z synkiem na spacer :D ale jak już idziesz to baw się dobrze :)

    Wianna dobra jesteś :D

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój Emi śpi tylko na pleckach. W szpitalu położna mi powiedziała że na sen nocny nie powinno się kłaść malucha na boczku bo bioderka jeszcze są nie do końca rozwinięte czy coś i najlepiej na pleckach z główką na boku :) i ja tak robię:)

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co raz to nowe teorie jak nie że nie przydusiłam boku, to bioderka niedojrzale :P
    Tak jak z pepkiem, kiedyś tylko spirytusem, a teraz spirytus to zło :P

    Ja mam uraz do laktatora, strasznie to bolesne było, na późniejszym etapie laktacji też tak boli?? Bo ja odciagalam tylko w pierwszym-drugim tygodniu...

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi polożna też mówiła, że na boczku nie bo bioderka, tylko na brzuszku najlepiej. A w szpitalu kładli na boczku i Pawełek tak lubi. Ja mam taki laktator z regulacją mocy więc najpierw lekko ciągnie a potem zwiększam i daję radę. Czasem bardziej boli jak sie Pawciu źle przyssie. W szpitalu byłam na odciąganiu przemysłową medelą, to było dopiero ekstremalne przeżycie ;-) ale 150ml wyciągnęło w mig ;-)
    Idę żreć meksykańskie żarcie ;-)

    r9bzabd.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam z regulacją siły,ale na tym mniejszym poziomie nic nie lecialo...więc na max 10 sek podkrecalam na najwyższy i zaraz zmniejszalam, żeby ulżyć sobie...
    ja mam jeszcze drazliwe w sumie brodawki.zwlaszcza lewa, od początku jakas trefna była ta pierś...i do tej pory Igorek się przy niej czasem denerwuje, nabrzmiewa czasem bardziej niż prawa, a ostatnio z Synkiem razem przysnelismy przy cycu, że ciumkał samego sutka i wyciągnął go tak, że ołaaa jeszcze boli :P

    Wiecie, że ja wcale nie mam jakiejś ochoty na jedzenie, tzn jestem głodna, ale sama nie wiem co bym zjadła, nic takiego konkretnego mi się nie chce, ciągle to samo jem :/ i tak zapycham się jakimiś paluszkami, ciastkami :/ a waga mi leci w dół... Jestem już 2 kg przed ciążą, a moje nogi są jeszcze chudsze, a tyłek...właśnie gdzie ja mam tyłek??
    Niech tylko pológ się skończy i trzeba się ruszyć i masą mięśniową to wszystko nadrobić...

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie na karmieniu piersią się gubi ponoć. Ja Małego przystawiam ale tak się mała franca złości, kręci, kwęka, jęczy więc bja nie wiem czy coś z tego będzie...+a przydałoby się coś schudnąć :) )
    Ja jestem ciekawa kiedy mogę zacząć ćwiczyć po tym CC. Ponoć trzy miesiące ale może da się wcześniej?

    Campari smaka mi zrobiłaś tym meksykańskim żarciem :) fajnie było?
    Pamiętam że mówiłaś też że nie masz fejsa..A może załóż sobie, dołączysz do grupy:)

    Ja jadę jutro oddać krew. Sama. Czas do ludzi chodzić, bo siedzę miesiąc w domu. A to już przesada:) nie chcę sfiksować.

    Riri a u Was jak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 07:53

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślę o tym fejsie ;-)
    Fajnie było, po tylu miesiącach spotkać kumpele z pracy, do tego poznałam nowe, bo rotacja u nas mega i ciągle brak rąk do pracy. Jedzenie śrenie było, dziewczyny szły jeszcze na tańce ale ja już nie dałam rady. Chlopaki sobie świetnie poradzli, butla wsunięta, pupa przewinięta :-)
    Shantelle, a korzystałaś z pomocy laktacyjnej? Wędzidełko u małego prawidłowe? Cycki miękkie? Ja już to wszystko przerobiłam dlatego się mądruję ;-)

    r9bzabd.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari. Tak. Miałam wszelkie porady. Nakładki. Baby stały nade mną. Cyce miękkie bo mam laktator. No zobaczymy, może jeszcze się uda. Wędzidełko też ok.
    Fejsa załóż:) Agusza założyła Tylko na potrzeby forum hehe;) oczywiście pod pseudonimem;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 14:53

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Shantelle, namówiłaś mnie, zrobię jak Agusza ;-) dam znać.

    Shantelle lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam konto jako Anna Bober i co teraz?? ;-)

    r9bzabd.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już czekaj. Znajdź nas na fejsie, grdniowki z pierwszych objawów. I wyślij zaproszenie:)

    Riri czekamy i na Ciebie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 17:15

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wczoraj zaliczyłam firmową imprezę - pożegnanie pani dyrektor, która na emeryturę odchodzi. Miałam wątpliwości, ale fajnie było się wyrwać do ludzi :) Zostawiłam tatusiowi mleczko i świetnie sobie radzili przez 4 godziny :) Ale wróciłam bardzo stęskniona :)

    Też mam problem z laktatorem, boli jak zassie i później brodawka jakaś taka zmasakrowana. Z prawej piersi odciągnęłam 90ml a z lewej ledwo 30ml się udało i więcej nie dało rady.

    Shantelle lubi tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy kiedyś mija ten ból przy odciąganiu, bo chciałabym swobodnie odciagac, żeby jak wychodzę gdziekolwiek to nie zostawiać męża bez jedzonka tak całkiem, chociaż jedna butlę awaryjną mam zamrozona :D

    Shantelle, po Twoich przejściach z rana po cc nie przyspieszaj powrotu do formy, tylko daj się spokojnie zagoić, jeszcze zdążysz wybiegać się i wyćwiczyć :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieto ślub mam w lipcu i jakieś 12 kg do zgubienia;) Narazie dietą;)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • framtid Ekspertka
    Postów: 237 84

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz zleciałam 10 kg z 14 które przytyłam przez cała ciąże i aż sie boje co będzie dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2017, 11:47


    mhsv9vvjo07a3zuf.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety przytyłam więcej.. Żałuje że na to pozwoliłam;(

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ważę mniej niż przed ;-) he he. Można zazdroscić kochaniutkie ;-) za to wcinam za pięciu i obawiam się, że nie zostanie to bez konsekwencji ;-)

    r9bzabd.png
  • Iskiereczka Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym sie z checia dołączyła do grupy na fb ale nie moge takowej znalesc.
    Ja przytyłam -14 i teraz w 2,5 tygodnia - 12:) takze jeszcze zostalo 3

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka, a teraz poszukaj grupy;) bo my się ukrywamy:)

    Tylko jak nas znajdziesz, daj znać że to Ty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 10:51

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
‹‹ 444 445 446 447 448
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ