X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziś jest najszczęśliwszy dzień w moim życiu!
Odpowiedz

Dziś jest najszczęśliwszy dzień w moim życiu!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny udało się! Staraliśmy się z mężem 5 długich lat ale w końcu i ja jestem po fioletowej stronie :) Opiszcie proszę reakcje swoich mężów na wieść o ciąży :) mój mnie mocno przytulił i uśmiech z jego twarzy długo nie schodził :D. 89b778433f3b002b301f27849a83517d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    MARTIII, gabi544 lubią tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 18 lutego 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) mój też mnie wyściskał, ale to jeszcze nic.. poczekaj aż zobaczycie serduszko, to są prawdziwe emocje :)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 lutego 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje my czekamy na serduszko :)

    6sutskjolve431gm.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) Mój nie chciał uwierzyć dopóki nie poszedł ze mną na wizytę do gin :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wierze zrobilam dzis test po 7 dpo szok dwie kreski bhcg 3260 jestem przepelniona tyloma uczuciami ze szok. Jak wasi panowie zareagowali ? ja sie spodziewalam czegos innego. stwierdzil z sobie zarty z niego robie i test kupilam. Zaznacze od razu ze jeszcze dziecka nie planowalismy

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Dziewczyny nie wierze zrobilam dzis test po 7 dpo szok dwie kreski bhcg 3260 jestem przepelniona tyloma uczuciami ze szok. Jak wasi panowie zareagowali ? ja sie spodziewalam czegos innego. stwierdzil z sobie zarty z niego robie i test kupilam. Zaznacze od razu ze jeszcze dziecka nie planowalismy
    Gratulacje kochana rośnijcie zdrowo
    Anka tobie też najszczersze gratulacje dbajcie o siebie i swoje fasolki kochane :-)

    Co do reakcji meza na wieść o ciąży to sie doslownie wkur.... Ale tylko na poczatku jestem po 4 poronieniach i dla nas każdy pozytywny test to najwaaniejsze strach obawa a dopiero potem radość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny :) u nas był szok z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha :) Mój mąż zapytał czy to test owulacyjny czy ciążowy :D nie mógł uwierzyć tak jak ja :) ja jak co miesiąc w dzień w którym miała nastąpić miesiączka zrobiłam test i moje oczy nie dowierzały,że pierwszy raz jest pozytywny :) na drugi dzień był drugi test a za dwa kolejne dni trzeci :) Jak pokazałam mężowi pozytywny test to był w totalnym szoku i się przestraszył ale już po kilkunastu minutach cieszył się razem ze mną :) Na początku są różne emocje i myśli ale potem człowiek się oswaja z tą informacją i zdaje sobie sprawę jakie szczęście go spotkało :) U nas też starania po kilku latach się udały i tak jak my nasze rodziny i przyjaciele czekali na ten dzień :)

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 24 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż mnie przytulał, dłuuugo i się uśmiechał i cieszył, po prostu cieszył. Potem trochę go zatkało, jest ciągle w szoku, podobnie jak ja :) To dziś jest ten dzień. Napisał mi z pracy już z 5 smsów "jak się czujesz"?:P
    Dodam, że ciąża bardzo oczekiwana, 8 miesięcy starań.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja się wczoraj dowiedziałam :) jak mój M. wrócił wieczorem do domu to dałam mu pudełeczko z małymi bucikami i testem w środku. Zaczął mnie wypytywać co to jest i nie wytrzymałam i się rozpłakałam... Od razu wiedział, co jest grane :) płakał jak małe dziecko, ściskał mnie pół wieczoru i nie mógł uwierzyć!

    Czekam dzisiaj na wyniki bhcg z krwi... strasznie się stresuję! Oby było wszystko dobrze!

    Maja83, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrika serdecznie gratuluję :)
    Nie martw się wynikami na pewno będą dobre :)

    gabrika lubi tę wiadomość

  • polozna_patrycja Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Dla mnie to była najlepsza chwila w naszym trzynastoletnim związku :D
    W sobotę wieczorem test z moczu, była kreska. Bladzioch nad bladziochy, ale zawsze było tam po prostu biało.
    Nic nie powiedziałam, w niedzielę szłam do pracy. Pracuję w szpitalu, na sali porodowej zresztą :)
    Rano przed drugi test, kreska mocniejsza. W pracy beta- 44,5, w usg ciążowe, piękne endometrium i echo pęcherzyka ciążowego. Ciągle byłam kilka dni przed miesiączką :)
    Już wychodząc z domu wzięłam ładne pudełeczko... W pracy, cóż, najdłuższy dyżur w moim życiu :D Ale już 10 lat temu wymyśliłam, jak mu taką wieść przekażę, nie mogło być inaczej!!
    Wracając pojechałam po dziecięce skarpetki... Włożyłam do pudełka skarpetki, test i wydruk z usg... Wróciłam, dałam pudełko mówiąc, że to prezent. Otworzył... 1 sekunda- chyba nie bardzo ogarnął, na co patrzy... :D
    Później szlochanie w głos na zmianę z głośnym śmiechem, który jak się okazało, słyszeli sąsiedzi :D
    Płakał i nosił mnie na rekach!!
    A teraz cóż... 6 tydzień, serduszko niedługo mam nadzieję, będzie, ale będę musiała mu nagrać i wysłać... W poniedziałek wypłynął w morze. Wróci w lipcu, ech...

    gabrika, Maja83 lubią tę wiadomość

    polozna_patrycja
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 4 marca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż przyjął to na zimno. Zresztą tak samo jak ja... po dwóch stratach boimy się tak otwarcie cieszyć. Za pierwszym razem mega radość, za drugim też- przecież drugi raz nie możemy mieć takiego pecha! Teraz nasz trzeci raz. Cicho się cieszymy i trzymamy kciuki aby tym razem wszystko się udało.

    Biotech lubi tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Gratulacje :) Mój nie chciał uwierzyć dopóki nie poszedł ze mną na wizytę do gin :)
    W pierwszej ciazy z moim bylo to samo, nie wierzyl az zobaczyl USG a tam byl tylko amlutki fasolek :) Teraz jeszcze nawet nie wie ze wciazy jestem, dzis zrobilam test i czekam az z pracy wroci :)

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ