X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny ile płacicie za wizytę w ciązy :)?
Odpowiedz

Dziewczyny ile płacicie za wizytę w ciązy :)?

Oceń ten wątek:
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie ;) U mnie płacę 120zl + za inne badania genetyczne itp.

    magg lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta z usg 100zł. USG genetyczne 150zł, połówkowe 200.

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za wizyte z usg 100zł za genetyczne 200 zł a polowkowe jeszcze nie wiem...

  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 100 zł. Wizyta z dodatkowymi badaniami np.genetyczne 130 zł.

    4dbc34fc83.png
  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieszkam za granicą, więc ceny w euro a chodzę oczywiscie prywatnie.
    Kosztuje zawsze sporo...

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100Zl wizyta w tym z usg.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pójdę z torbami... :D u mojego gin 150 z USG.

  • Evelineq Ekspertka
    Postów: 218 667

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy wrote:
    pójdę z torbami... :D u mojego gin 150 z USG.

    Wszystko zależy jeszcze od tego gdzie do tego lekarza, bo ja płacę od 50-60 zł max, a najczęsciej 60 zł w tym USG i badanie ginekologiczne (jeśli potrzeba) wiem że to niska kwota, ale lekarza sobie chwalę i jest na porodówce gdzie będę rodzić, tym bardziej jestem zadowolona, jak były komplikacje to jechałam do szpitala i lekarz zawsze doglądał sprawy ...
    Jestem z małego miasta... tak nawiasem mówiąc...
    150 zł to trochę spora cena mimo wszystko, tak standardowo to 100-120 zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2014, 14:31

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 11:51

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelineq wrote:
    Wszystko zależy jeszcze od tego gdzie do tego lekarza, bo ja płacę od 50-60 zł max, a najczęsciej 60 zł w tym USG i badanie ginekologiczne (jeśli potrzeba) wiem że to niska kwota, ale lekarza sobie chwalę i jest na porodówce gdzie będę rodzić, tym bardziej jestem zadowolona, jak były komplikacje to jechałam do szpitala i lekarz zawsze doglądał sprawy ...
    Jestem z małego miasta... tak nawiasem mówiąc...
    150 zł to trochę spora cena mimo wszystko, tak standardowo to 100-120 zł

    Dla mnie to bardzo dużo tym bardziej że to nie jedyny wdatek w ciąży. Ale mam ogromne zaufanie do tego lekarza, podoba mi się też to że ma usg bardzo dobrej jakości i mam do niego blisko. Także jakoś już przeżyje te ceny. Ale faktycznie 60 zł brzmi o wiele lepiej :)

  • Niespodzianek:) Autorytet
    Postów: 752 411

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy wrote:
    Dla mnie to bardzo dużo tym bardziej że to nie jedyny wdatek w ciąży. Ale mam ogromne zaufanie do tego lekarza, podoba mi się też to że ma usg bardzo dobrej jakości i mam do niego blisko. Także jakoś już przeżyje te ceny. Ale faktycznie 60 zł brzmi o wiele lepiej :)
    Ja również płacę 150 za wizytę z usg a 250 za prenatalne plus wizytę, tak jak piszesz duuuużo ale również mam zaufanie do lekarza, ma dobry sprzęt i wszystko mam na miejscu.

    Izzy lubi tę wiadomość

    evr44nt.png

    z9vvjl9.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja place 100 za wizyte, bez znaczenia jak sie ona nazywa i co robi:) czy to polowkowe czy inne. usg na kazdej wizycie, badanie jak jest taka potrzeba.

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    80zł zawsze jw nieważne czy połówkowe itp ;)

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie płacę nic. Trafiłam na fajną, młodą babeczkę której się trzymam. Wcześniej wyleczyła mnie z cysty i po tym dość szybko zaszłam.
    Nie mam takich problemów z terminami jak piszą niektóre dziewczyny- rejestracja przez internet, a jak terminów nawet brak to ciężarowki są wpisywane "ekstra". Póki co nie zamierzam jej zmieniać.
    Nie uważam, żeby lekarze prywatnie potrafili coś więcej, zwłaszcza, że wiele z nich to regularni pracownicy szpitalnych oddziałów ginekologicznych.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płacę 150 zł z USG i z tego co się orientuje na Warszawę to wcale nie jest drogo, kurcze skąd takie wysokie ceny... a jeśli można wiedzieć to w jakich miastach cena schodzi poniżej 100 zł?

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja płacę 250 za wizytę, za każdym razem badanie gin i usg, wiem że drogo, ale lekarza nie zmienię, bo jest cenionym ginekologiem, ordynatorem szpitala, chodzę do niego od wielu lat i ma świetny sprzęt. Ma też kasę fiskalną i przynajmniej wiem, że płaci podatki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2014, 10:03

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chetnie chodzila na fundusz tylko pierwszy wolny termin mam na 8 wrzesnia i nawet mowienie, ze jestem w ciazy nic nie dalo...dlatego na ten czas musialam szukac prywatnie, ale pani dr bardzo mi sie podoba i pracuje w szpitalu gdzie chce rodzic...i wg mnie 100zł za wizyte z usg, wypisaniem zwolnienia i siedzeniem w gabinecie ile mi sie chce to nie duzo...

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja bym chetnie chodzila na fundusz tylko pierwszy wolny termin mam na 8 wrzesnia i nawet mowienie, ze jestem w ciazy nic nie dalo...dlatego na ten czas musialam szukac prywatnie, ale pani dr bardzo mi sie podoba i pracuje w szpitalu gdzie chce rodzic...i wg mnie 100zł za wizyte z usg, wypisaniem zwolnienia i siedzeniem w gabinecie ile mi sie chce to nie duzo...
    Masakryczne macie terminy.
    U mnie w okolicy (Wieliczka/Kraków) Maksymalny czas oczekiwania na wizytę to 1msc. Chociaż jak potrzebowałam czasem pilnej konsultacji to udało się i w ten sam dzień. Będąc w ciąży już w ogóle nie ma problemu z terminami. Chodzę normalnie co 2 tygodnie.
    Problem jest jedynie z terminem do endokrynologa do którego ze względu na hashimoto chodzić muszę. Dlatego do endo chodzę prywatnie.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaj wrote:
    Masakryczne macie terminy.
    U mnie w okolicy (Wieliczka/Kraków) Maksymalny czas oczekiwania na wizytę to 1msc. Chociaż jak potrzebowałam czasem pilnej konsultacji to udało się i w ten sam dzień. Będąc w ciąży już w ogóle nie ma problemu z terminami. Chodzę normalnie co 2 tygodnie.
    Problem jest jedynie z terminem do endokrynologa do którego ze względu na hashimoto chodzić muszę. Dlatego do endo chodzę prywatnie.
    nom tak jest w Ełku...mieszkam tu niecale 3 lata i niektorzy lekarze dla mnie to tragedia...ciezko sie do tego przyzwyczaic, bo w Ostródzie skad pochodze termin na fundusz to jeden dzien jesli tel sie umawiam, a tego samego dnia jesli czekam w kolejce od 6 rano....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waszka mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju 80zł obojętnie co będzie robione ;)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ