X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dwa pozytywne testy
Odpowiedz

Dwa pozytywne testy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karola993 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    W czwartek wieczorem zrobiłam test ciązowy wyszedł poztywnie co prawda kreska była bardzo blada. W piatek zrobiłam kolejny test i również wyszedł pozytywnie . Czy test może sie mimo wszystko mylić.
    Dodam ,że ostatnia miesiaczkę miałam 12 grudnia i do tej pory nie dostałam. Bolały mnie bardzo piersi i mam katar straszny . Ogólnych wiecej objawów ciazy nie mam zadnych wymiotów zawrotów głowy tyle tylko ze szybko sie meczę , miałam ochote na śledzie pozniej na coś słodkiego ..Jednak chyba troszke nie dowierzam...

    Czekoladowa
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :-) skoro testy pozytywne to chyba mozna zaczynac sie cieszyc :-)

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywny test raczej się nie myli, ale znam to uczucie niedowierzania :) Jeżeli masz "typowe" owulację, czyli ok 14 dnia, to jesteś już w 6 tyg i możesz z powodzeniem umawiać się na USG!

    ETA: A objawy to na tym etapie mogą być różne, może ich w ogóle nie być, mogą być niezauważalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 08:54

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • basia_en Przyjaciółka
    Postów: 71 60

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) dwa pozytywne testy to raczej nie pomyłka. Moimi pierwszymi objawami też był ból piersi i ciągle zapchany nos, dodatkowo bardziej widoczne żyłki na całym ciele :)

    ckai9jcgup6f7q7j.png
  • Karola993 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wszystkie odpowiedzi;) tak nadal nie dowierzam...
    Mąż bardzo sie cieszy , juz chyba nastwił sie ,że bedzie tata nikt jeszcze nic nie wie jutro mam do lekarza na potwierdzenie ...


    Martwi mnie własnie to ze nie mam typowych objawów praktycznie wogóle nie wystepują brak wymiotów zawrotów głowy itp...Co do żyłek na ciele , to mam widoczne takie jakby niebieksie bardziej na prawej piersi niz na lewej ...

    Czekoladowa
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola993 gratulacje :)

    u mnie było podobnie, okres spóźniał mi się 3 dni i bez przekonania zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywne :D Na następny dzień poleciałam na betę a wieczorem do lekarza, żeby dowiedzieć się co dalej i kiedy pierwsze usg.

    Na początku nie miałam żadnych objawów - wszystko bolało mnie jak na okres i byłam pewna, że lada moment go dostanę.

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, objawy mogą się pojawić nawet za kilka tygodni, ciesz się tym czasem teraz, bo niektóre wcale nie są takie fajne :D

    20.08.2017 <3
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola993 wrote:
    Dziekuje za wszystkie odpowiedzi;) tak nadal nie dowierzam...
    Mąż bardzo sie cieszy , juz chyba nastwił sie ,że bedzie tata nikt jeszcze nic nie wie jutro mam do lekarza na potwierdzenie ...


    Martwi mnie własnie to ze nie mam typowych objawów praktycznie wogóle nie wystepują brak wymiotów zawrotów głowy itp...Co do żyłek na ciele , to mam widoczne takie jakby niebieksie bardziej na prawej piersi niz na lewej ...

    Niczym się nie przejmuj, ja jestem już w 8 tygodniu, a objawów też nie mam jakoś dużo.. Zero wymiotów, zawrotów glowy, jestem co prawda bardziej śpiąca i to jedyne co mi dokucza. Ze dwa razy popłakałam się bez powodu i tyle. Lekarz mówi, że ciąża jest wzorowa.

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Nuts Przyjaciółka
    Postów: 67 24

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    31 stycznia dwie upragnione krechy

    f2w3yx8d94gx07j8.png
  • Nuts Przyjaciółka
    Postów: 67 24

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Sama w to nie wierzę, choć pomału zaczyna to do mnie dochodzić.
    Póki co zrobiłam jeszcze 2 badania krwi i dopiero w srodę 15.02 idę do gin.
    Nie mam żadnych objawów, poza oczywistym brakiem @.
    Na początku trochę bolał mnie brzuch i piersi ale teraz nic, tylko piersi troche większe.
    Czy to normalne?

    f2w3yx8d94gx07j8.png
  • MerryFerry Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cóż za radość. Po trzech latach starania, dwie kreski na teście!

    Mery Ferry
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryFerry wrote:
    Dziewczyny, cóż za radość. Po trzech latach starania, dwie kreski na teście!

    Gratulacje!

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ