X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dwa krótkie okresy, beta hcg, cryptic pregnancy
Odpowiedz

Dwa krótkie okresy, beta hcg, cryptic pregnancy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna97 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 25 września 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie, bo odchodzę już od zmysłów. Czy powinnam już całkowicie wykluczyć ciążę?

    Zaczynając od poczatku: zwykle cykle 29-36 dni, okres 5 dni.

    21.07.2017 5 dniowy okres.

    Noc 25-26.07 (5-6 dc) ryzykowne zachowania (chwilowe, sekundowe i niepełne włożenie penisa) bez finału w środku, ale w buzi (partner się umyl), następnie po jakiejs chwili dalsze pieszczoty (i może chwile znów dosłownie sekundowe, może kilkucentymetrowe włożenie penisa).

    Następnie przyszły dziwne objawy na początku sierpnia (sennosc, apetyt, zmeczenie, wahania nastroju, czestomocz, biały śluz około 5-6 sierpnia).

    10.08 (20 dc, min. 8 dpo - licząc 7 dniowe życie plemników, to by mogło dojść do zapłodnienia owu musiała by byc najpóźniej 02.08, czyli wychodzi właśnie minimalnie 8 dpo) beta hcg 6,16 mIU/ml.

    11.08 (21 dc, 9 dpo) beta hcg 0,21, a sikaniec negatywny.

    16.08 (26 dc, 14 dpo, 21 dni po "stosunku") dwa różne laby i beta w jednym <0,1 i w drugim 0,1.

    19.08 (29 dc, 17 dpo) przyszło krwawienie, ALE skąpe i tylko 3 dni, do tego bez normalnego bolu. Dlatego nie wiem czy to była miesiączka, bez skrzepow było, ale tak też zwykłe u mnie bywało, że ich nie było. W 4 dzień już nie było krwawienia, ale bardzo źle się czulam.

    25.08 (23 dpo) beta hcg <0,1

    31.08 i 07.09 ginka "podała" mi bez badania solcogyn, choć wiedziała tylko o beta hcg z 10.08 i 11.08. Wcześniej w polowie sierpnia na ich podstawie odmówiła mi podania ich, twierdząc, że ciaza mozliwa (też tylko na podstawie tych badan).

    08.09 (36 dpo) beta hcg <1,2

    13.09 (41 dpo) sikaniec blue negatywny

    21.09 od rana kolejne krwawienie, ALE poznym wieczorem 22.09 już się skończyło - czyli trwało tylko 2 dni!

    Do czasu tego drugiego krwawienia czułam pobolewanie chyba jajnika, takie ciagniecie podbrzusza, dużo częstsze niż kiedys.

    Zastanawia mnie jeszcze oznaczenie na wynikach z laboratorium Diagnostyka. Mianowicie badanie jest oznaczone jako icd-9 l-46 a nie tak jak znalazłam na różnych forach icd9 l47. Jakie Wy macie dziewczyny oznaczenia? Boję się, że mogli zrobić wolną podjednostke beta, która przecież robi się później.

    Czy jeśli teraz po tym dwudniowym krwawieniu, które zakończyło się tak naprawdę w piątek poznym wieczorem (23.09 tulko plamki) zrobie dzis progesteron to moze mi pomoc w wykluczeniu ciazy? To byłaby wtedy faza folikularna czyli powinien być niski, dobrze rozumiem?

    Naczytalam się o tym cryptic pregnancy na anglojęzycznych stronach i piszą, że przez krwawienie beta może nie przyrostać do wykrywalnych poziomów a ciaza może byc. Przeczytałam też o przypadkach, że niektórym kobietom testy nie wyszły przez całą ciaze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ