X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Druga blada kreska?
Odpowiedz

Druga blada kreska?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dodam ze jestem tutaj nowa i z gory przepraszam jezeli powtorze jakis temat ale pewnie tak jak wiekszosc z was chciałabym sie dowiedzieć kilku rzeczy.
    A mianowicie staramy sie z narzeczonym od roku o dziecko, wcześniej dwa razy już poronilam i ciągle czekam na te wymarzone dwie kreski.
    Od kilku dni mam skurcze brzucha tak jak na okres który nie przychodzi z czego sie niesamowicie ciesze.
    Trzy dni temu zrobiłam wieczorem test bo już nie mogłam wytrzymać i pojawiła sie bardzo blada druga kreska, ale dzisiaj zrobiłam test na rano i druga kreska nie jest tak bardzo wyrazna jak ta pierwsza ale jest i ja widać.
    Dodam że nie mam innych objawów sugerujących ciąze typu mdłości ból piersi czy coś takiego, jedynie co, to skurcze brzucha :)
    Jutro jestem umówiona z ginekologiem ale stąd też pytanie do was miałyście coś takigo? Jak to u was wyglądały i co o tym wszystkim myślicie?
    Z niecierpliwościa czekam na wasze opinie :)

  • Puldzia Autorytet
    Postów: 295 343

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moim pierwszym teście druga kreseczka też była bardzo bladziutka :) Gratuluję i życzę powodzenia! :)

    Shelma lubi tę wiadomość

    Marysia 02.08.2017 😍
    Starania o 2 malucha od VI. 2020
    CB 12.03.2021 😔
    23.09.2021 - 10dpo II,
    15 dpo beta 348, 77 , 17 dpo 789,90
    18.10.2021 - 0,8 człowieka i <3
    13.12.2021 - SYNEK! <3
    11.04.2022 - 32+1 - 2100 gram <3
    02.05.2022 - 35+1 - 2480 <3
  • Shelma Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też jestem od dzisiaj i jestem strasznie pozytywnie zakręcona tym, co teraz się dzieje :) O ciąży dowiedziałam się właśnie...z drugiej bardzo bladej kreseczki. Ponieważ byłam umówiona na makijaż permanentny brwi i chciałam się upewnić, że mogę, zrobiłam dzień po dniu testy i sama stwierdziłam, że chyba po prostu sobie wmawiam tę drugą linię, tak bardzo chciałam ją widzieć :) Z mężem doszliśmy do wniosku, że to wina testu, bo kreska była wyraźniejsza po jakimś czasie od użycia. Dzień później nie wytrzymałam, zrobiłam HCG i... jest wyczekiwana ciąża!!! Także Martynko, nie trać nadziei i albo poczekaj albo zrób test z krwi. Ja w styczniu tamtego roku też poroniłam i doskonale rozumiem, co czujesz. Jak to bolało, jak bardzo chcesz być w ciąży i jak masz jednocześnie nadzieję i się boisz. Trzymam bardzo kciuki za Ciebie, i jeśli możesz to daj znać, jak idzie :)
    Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, miłego dnia!

    nzjdgywl3kvj3bc1.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszym pozytywnym teście widzę drugą kreskę jako cień i tylko kiedy patrzyłam pod światło. A objawy ciążowe pojawiły się pod koniec 5 tygodnia

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelma wrote:
    Cześć, ja też jestem od dzisiaj i jestem strasznie pozytywnie zakręcona tym, co teraz się dzieje :) O ciąży dowiedziałam się właśnie...z drugiej bardzo bladej kreseczki. Ponieważ byłam umówiona na makijaż permanentny brwi i chciałam się upewnić, że mogę, zrobiłam dzień po dniu testy i sama stwierdziłam, że chyba po prostu sobie wmawiam tę drugą linię, tak bardzo chciałam ją widzieć :) Z mężem doszliśmy do wniosku, że to wina testu, bo kreska była wyraźniejsza po jakimś czasie od użycia. Dzień później nie wytrzymałam, zrobiłam HCG i... jest wyczekiwana ciąża!!! Także Martynko, nie trać nadziei i albo poczekaj albo zrób test z krwi. Ja w styczniu tamtego roku też poroniłam i doskonale rozumiem, co czujesz. Jak to bolało, jak bardzo chcesz być w ciąży i jak masz jednocześnie nadzieję i się boisz. Trzymam bardzo kciuki za Ciebie, i jeśli możesz to daj znać, jak idzie :)
    Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, miłego dnia!
    No dokładnie mam tak samo, boję sie że to tylko moje wyobrażenie i że za chwilę dostane okres i będzie kolejne rozczarowanie :)

  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jesteś w ciąży. U mnie na teście też druga kreska była bledsza od pierwszej. Zrób badanie krwi i wszystko będzie jasne :)

    20.08.2017 <3
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idż na betę, powtórz po 48h i będziesz wiedzieć. lekarz jeszcze nic nie zobaczy.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Shelma Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynapiechocka wrote:
    Witam, dodam ze jestem tutaj nowa i z gory przepraszam jezeli powtorze jakis temat ale pewnie tak jak wiekszosc z was chciałabym sie dowiedzieć kilku rzeczy.
    A mianowicie staramy sie z narzeczonym od roku o dziecko, wcześniej dwa razy już poronilam i ciągle czekam na te wymarzone dwie kreski.
    Od kilku dni mam skurcze brzucha tak jak na okres który nie przychodzi z czego sie niesamowicie ciesze.
    Trzy dni temu zrobiłam wieczorem test bo już nie mogłam wytrzymać i pojawiła sie bardzo blada druga kreska, ale dzisiaj zrobiłam test na rano i druga kreska nie jest tak bardzo wyrazna jak ta pierwsza ale jest i ja widać.
    Dodam że nie mam innych objawów sugerujących ciąze typu mdłości ból piersi czy coś takiego, jedynie co, to skurcze brzucha :)
    Jutro jestem umówiona z ginekologiem ale stąd też pytanie do was miałyście coś takigo? Jak to u was wyglądały i co o tym wszystkim myślicie?
    Z niecierpliwościa czekam na wasze opinie :)
    Martyna, wiesz już coś? Bo już mnie kciuki bolą od trzymania... :)

    nzjdgywl3kvj3bc1.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystkie 3 ciąże zaczęły się od bladej kreski. W tej sytuacji lekarz niewiele da. Beta HCG i powtórka po 48 h :) trzymam kciuki

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • basia_en Przyjaciółka
    Postów: 71 60

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas byłam przekonana, że dostanę zaraz okres, bo bolał mnie brzuch, miałam takie skurcze jak przed miesiączką, więc test zrobiłam dopiero w piątym dniu po terminie miesiączki, pierwszy wyszedł blady, drugi już mocniejszy, dwa dni później lekarz potwierdził ciążę :) Powodzenia! :)

    Shelma lubi tę wiadomość

    ckai9jcgup6f7q7j.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ