X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciastko z alkoholem
Odpowiedz

Ciastko z alkoholem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RatAnia Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 27 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jestem w 5tc i dziś zjadłam ciastko ziemniaczka. Dopiero po zjedzeniu poszłam po rozum do głowy, że mógł tam być alkohol... Bardzo się martwić?

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcale

    Another lubi tę wiadomość

  • RatAnia Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krótko i na temat :) Dziękuję! Straszna ze mnie panikara...

  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musisz, poziom alkoholu takim ciastku jest naprawdę niewielka. Musisz jednak przyzwyczaić się do myśli o ciąży i uważać na to co jesz :)

    20.08.2017 <3
  • RatAnia Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panikuję, bo jeszcze nawet serduszka nie słyszałam... Odliczam czas do kolejnego USG - może będzie coś widać i będę już spokojniejsza. Na razie jestem jak we mgle - jak dobrze, że jest to forum

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 11 marca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 8 tygodnia w zasadzie nie ma to znaczenia, czy się pije czy nie ;) Dopiero potem jest to niebezpieczne. Zobaczcie ile kobiet imprezuje nawet do 6 tygodnia,bo nie wiedzą o ciąży ;) Oczywiście nie mówię o nawalaniu się dzień w dzień :P
    Ja oczywiście też od razu odstawiłam alkohol, pozwalam sobie na razie na piwo poniżej 0.5%, ale zaraz już nawet to odpadnie, po co kusić los ;)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ