X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Chora
Odpowiedz

Chora

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rozchorowalam sie dziś na grype......masakra. Co robić w takim przypadku?

    Mama Sowa
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Banalna rada, ale najlepiej iść do lekarza bo zwykła infekcja może się przerodzić w coś poważnego. Lekarz rodzinny dobierze Ci bezpieczny sposób leczenia i sprawdzi czy to zwykła grypa i trzeba przeleżeć czy coś poważniejszego. Ja przeszłam zapalenie płuc w ciąży bo odwlekałam wizytę twierdząc, że samam się wylecze. No i nie wyszło.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie ze szpitala....dostałam antybiotyk ale musze go skonsultować z ginkiem jutro, bo Pani doktor nie była pewna czy moge go brać ( Duomox). I Apap mam brać i nic wiecej.

    Mama Sowa
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Duomox w ciąży na bakterie w moczu. Rodzinna mi go przepisała, a ginekolog potwierdziła, że jest bezpieczny.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duomox i Amotaks można brać w ciąży, przynajmniej mój internista i ginekolog tak twierdzą, że jak trzeba to trzeba. Ale powiem Ci, że Apapu mi nie pozwolili brać, uparcie tylko paracetamol. A z ciekawości spojrzałam na skład Apapu i przecież to to samo. Teraz w sumie nie wiem o co im chodziło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 21:30

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Invictia Przyjaciółka
    Postów: 62 71

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem chora :(

    Catherine❤️
    010i3e3kpqm93z17.png
    Data porodu - 9 Grudnia ❤️
  • gryfonik Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 lipca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zapalenie pęcherza mimo, że siedzę w domu i staram się nie zmarznąć. Biorę żurawinę i witaminę C. Oby przeszło szybko :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ