X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bole po prawej stronie podbrzusza
Odpowiedz

Bole po prawej stronie podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • assiunia Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 lutego 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem w 6 tyg ciąży i zauważyłam ze jak leżę na prawym boku to mam straszne bóle, ciągniecie w podbrzuszu. W każdej innej pozycji ból ustaje. Miała któraś z Was tak? No normalne czy zacząć sie niepokoić?

  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 24 lutego 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze macica cie ciaggnie? mnie cos chwile cos boli i sie nie przejmuje bo bym zeswirowala :) przyjelam zasade ze nie przejmuje sie poki nie mam skorczy i plamien :)

    6sutskjolve431gm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam. Raz z lewej, raz z prawej, obecnie na środku. Od kilku dni kłuje mnie bliżej pachwin. Podobno to normalne, rosnąca macica, rozluźniające się więzadła itp. Dopóki (subiektywnie rzecz ujmując) ten ból Ci nie przeszkadza, nie masz skurczy jak na miesiączkę i nie krwawisz to jest OK.

    Też lubię panikować. Na szczęście mąż mnie uspokaja.

  • selavy84 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trochę się tymi bólami przejmuję, boli, ciągnie, jakby ktoś kciukiem mi na macicę naciskał, przerażona jestem trochę, a że jestem panikara, to już sobie myślę, że ponownie skoczyć na betę by sprawdzić czy wszystko okej ;) choć wczoraj byłam u lekarza który stwierdził, że wszystko jest w porządku..

    p19ucsqvxiw6ruix.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 16 marca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,to podobno dość normalne, szczególnie jak nie ma jakichś mega skurczów. Macica się rozciąga, więzadła, itp.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • hannula Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też właśnie mam podobne bóle a do lekarza dopiero w czwartek ... trochę się uspokoiłam czytając Wasze wpisy

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie bole klujace od poczatku ciazy (dzis jest 7t1d), raz z prawej, raz z lewej, ale glownie sa jednostronne po prawej. Tydz temu mialam usg,jest zarodek i bije serduszko.
    Lekarz radzil juz od poczatku ciazy lezec tylko na lewym boku.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Mmmoni Przyjaciółka
    Postów: 63 24

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja w pierwszej ciąży miałam okropne bóle brzucha, pleców krzyży, bioder. Wszyscy lekarze mówili że to normalne bo macica się rozciąga itp... W 8 tygodniu poronilam. Teraz jestem w 8 tygodniu drugiej ciąży i nie ma mowy o takich bólach. Fakt, coś zaboli, zakluje itp ale jest to nieporównywalne. Moja rada - jak boli drążcie temat u lekarza, mnie intuicja mówiła że to nie jest normalne i miałam rację choć nikt nie wtedy nie posłuchał.

    590f1787e23e5.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 1 maja 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmoni wrote:
    Cześć, ja w pierwszej ciąży miałam okropne bóle brzucha, pleców krzyży, bioder. Wszyscy lekarze mówili że to normalne bo macica się rozciąga itp... W 8 tygodniu poronilam. Teraz jestem w 8 tygodniu drugiej ciąży i nie ma mowy o takich bólach. Fakt, coś zaboli, zakluje itp ale jest to nieporównywalne. Moja rada - jak boli drążcie temat u lekarza, mnie intuicja mówiła że to nie jest normalne i miałam rację choć nikt nie wtedy nie posłuchał.

    Jeśli bóle są okropne, to faktycznie jest to powód do niepokoju i trzeba to sprawdzić zwłaszcza, jeśli towarzyszą temu bóle krzyża. Jeśli tylko trochę coś ciągnie lub kłuje, to nie ma co niepotrzebnie się nakręcać i stresować.

    klz9hdgefsr87l0p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ