X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bole jak na okres a ciaza.
Odpowiedz

Bole jak na okres a ciaza.

Oceń ten wątek:
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 26 listopada 2012, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Chcialam sie tylko poradzic przyszlych matek. Od okolo tygodnia mialam bole przypominajace te okresowe tylko bardzo slabe, a dzisiaj nagle mam zwykle mocne okresowe co kilka godzin. Robilam test wczoraj i wyszla druga kreska strasznie blada, ale byla tam (maz swoimi oczami potwierdzil). Jutro testuje poraz drugi.
    No dobra teraz konkretne pytanie:
    Czy ktoras z was miała takie silne (normalne) bole okresowe w cyklu w ktorym udalo sie wam zajsc w ciaze?
    Wczoraj/dzisiaj był termin przewidywanego okresu i martwi mnie ze te bole cos niedobrego zwiastuja :(

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 26 listopada 2012, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dokładnie takie bóle brzuszka jak przed @ myślałam, że okres się zbliża a tu niespodzianka;) Jak wyszła blada kreseczka, to wszystko wskazuje na to, że będziesz mamusią;) Zrób jutro jeszcze raz test, trzymam kciuki za mocne dwie kreseczki;)

    DzejKej, Hellobaby lubią tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • Mamuśka Przyjaciółka
    Postów: 76 35

    Wysłany: 26 listopada 2012, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też kilka dni bolał brzuch jak na okres, w połowie cykjlu ból piersi i wszystko tak jAK NA OKRES i czekałam na @ a tu niespodzianka zrobiłam test i wyszła druga kreska...także może się uda..Bądź dobrej myśłi

    DzejKej lubi tę wiadomość

    Czekam na Ciebie...
    akeurjjg1z97uaqx.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 26 listopada 2012, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te bole na poczatku ciazy wlasnie takie sa... Przypominaja miesiaczkowe. Mysle ze po cichutku moge wam pogratulowac :-))))
    Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok !!!

    DzejKej lubi tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2012, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejKej, ja do dziś czasami miewam takie bóle. Nagłe, trwające kilka-kilkanaście minut i koniec. I po 2-3 dniach znowu. Przy czym żadnych plamień itd. A dzidzia zdaje się zdrowa (i już jutro ją zobaczę) :)

    DzejKej lubi tę wiadomość

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 27 listopada 2012, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedzi. Wlasnie testowalam po raz drugi. Linia jest taka slaba jak w niedziele :( Jestem troche zalamana, bo gdybym byla w ciazy to powinna byc chociaz troche mocniejsza... Tak na ludzki rozum. Martwie sie ze nic z tego. Mimo to dzieki za informacje. Nie bede sie stresowac tymi bolami w przyszlosci.
    Myslicie ze taka lekka kreska moze byc wada testu? To wrazliwy test, nie drogi ;) Chociaz w sumie nie powinien chyba zadnej lini pokazywac... Robilam testy 2 razy w zyciu zanim zaczelam sie starac i nigdy nic nie bylo, nawet po "wyschnieciu".
    Slyszalam ze druga kreska moze powstawac podczac schniecia/parowania.

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 27 listopada 2012, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.image-share.eu/share/343248-Test.jpeg
    Na gorze test z niedzieli, na dole test z dzisiaj.
    No OK, jak patrze na oba na zywo (na fotce nie widac dokladnie) to kreska z dzisiaj jest jednak troszke ciemniejsza niz kreska z niedzieli, ale to wciaz jeszcze nie to samo co kontrolna :( Sama juz nie wiem. Miec dalej nadzieje czy odpuscic...

    AnkaEdi, Niespokojna M lubią tę wiadomość

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 27 listopada 2012, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieto! Jesteś w ciazy!:) u mniej też na początku były słabe kreski.mocna wyszła dopiero kilka dni po terminie @.a Twoja w porównaniu z moimi jest wyraźną :) gratuluję!

    DzejKej lubi tę wiadomość

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 27 listopada 2012, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testowa nie musi byc tak mocna jak kontrolna, to nie test owulacyjny tylko ciazowy:)

    DzejKej, Ellasi lubią tę wiadomość

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 27 listopada 2012, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milola86 dzieki za odpowiedz.
    Przestaje swirowac. Dostałam termin u lekarza na nastepny poniedzialek :)
    Czyli za 6 dni sie upewnie co sie w moim brzuchu dzieje.
    Biorac pod uwage ze na zdjeciach te kreski sa troszke jasniejsze niz w rzeczywistosci to moze faktycznie masz racje i sie udalo!

  • Mamuśka Przyjaciółka
    Postów: 76 35

    Wysłany: 27 listopada 2012, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie to też ciąża, po prostu jeszcze nie ma tak dużego stężenia i dlatego ta kreska jest słabiutka,3mam kciuki

    DzejKej, Alutka38 lubią tę wiadomość

    Czekam na Ciebie...
    akeurjjg1z97uaqx.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 27 listopada 2012, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mialam bol jak na okres i okazalo sie ze jestem w ciazy:-)wiedzialam od poczatku ,ze jestem w ciazy, gdyz te bole zaczely sie kilka dni po zaplodnieniu, a nigdy czegos podobnego nie mialam,zazwyczaj byly bole i za chwile okres, a tym razem bole towarzyszyly mi kilka dni.jestem teraz w 6 tyg ciazy. Moja druga kreseczka tez byla slabiutka. mysle ,ze jestes w ciazy:-)

    DzejKej, Madzia90-90 lubią tę wiadomość

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 listopada 2012, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jesteś w ciąży jak nic!!! ;) jeśli mimo wszystko nie wierzysz w to zrób sobie beta hcg ja mimo 4 pozytywnych testów i tak zrobiłam żeby mieć pewność. Wynik będziesz mieć po kilku godzinach ale pewny na 200% ;)

    DzejKej lubi tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 27 listopada 2012, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana DzejKej! Ja tez mialam bole brzucha i nabrzmiale piersi, zupelnie jak przed okresem.. Testy ciazawe wychodzily negatywne, jeszcze do dwoch tygodni po terminie spodziewanej @. Dopiero tydzien poznie wyszedl pozytywny. Ja nawet nie mialam zadnych cieni kresek na tescie, takze sie nie przejmuj, talko powtorz test po kilku dniach!
    zycze powodzenia!

    DzejKej lubi tę wiadomość

    0ylvqca.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 27 listopada 2012, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek, czyli za 6 dni mam termin u ginekologa to sie dowiem co i jak, a poki co uzbroje sie w cierpliwosc. Nie chce juz robic kolejnych testow, bo za wiele mnie to stresu kosztuje.
    Milola86, Mamuska, Patti, Kancialupka i AniaBania strasznie wam dziekuje za odpowiedz. Sama nie wiem co bym zrobila gdybym nie miala z kim sie podzielic moimi zmartwieniami. Maz jak to maz kreske widzi, ale nic na ten temat powiedziec nie moze, bo sie nie zna. ;)
    Czytalam, ze w ciazy tez testy owu wychodza pozytywnie, chociaz to nie jest zaden dowod ciazy :) Az sobie wyprobowałam i byl pozytywny - dwie grube krechy. Moze serio cos w tym jest :) i jestem w ciazy. No nic musze 6 dni odczekac!

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 27 listopada 2012, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam sobie test tymi bardziej czulszymi testami i też mi wychodził taki bladzioch dopiero w połowie 5 tyg wyszła mi mocna krecha, a bóle okresowe miałam przez cały tydzień w którym powinnam dostać @, tylko nie były one za mocne, ale każda kobieta jest inna najlepiej jak pójdziesz zrobisz sobie bete to będziesz miała 100% pewności :) trzymam kciuki :)

    DzejKej lubi tę wiadomość

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • Stokrotka87 Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 27 listopada 2012, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczzny. Ja mam troszke inny problem. a mianowicie jestem ok tydzien po owulacji i o niedzieli odczuwam klucie z lewej strony podbrzusza i w okolicy kosci lonowej nie wiem czy to moze byc jakas oznaka ciazy czy moze choroby. termin mies. mam za 3 dni i na testowanie jest jeszcze za wczesnie, ale moze ktoras z Was miala cos takiego?

    03.09.12 [*]
    24.12.12 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2012, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejKej, ja miałam baaardzo bladziutką drugą kreskę, a dziś kończę 13 tydzień. Tak więc dla mnie to jesteś w ciąży zdecydowanie ;)

    DzejKej lubi tę wiadomość

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 27 listopada 2012, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejKej wrote:
    W poniedzialek, czyli za 6 dni mam termin u ginekologa to sie dowiem co i jak, a poki co uzbroje sie w cierpliwosc. Nie chce juz robic kolejnych testow, bo za wiele mnie to stresu kosztuje.
    Milola86, Mamuska, Patti, Kancialupka i AniaBania strasznie wam dziekuje za odpowiedz. Sama nie wiem co bym zrobila gdybym nie miala z kim sie podzielic moimi zmartwieniami. Maz jak to maz kreske widzi, ale nic na ten temat powiedziec nie moze, bo sie nie zna. ;)
    Czytalam, ze w ciazy tez testy owu wychodza pozytywnie, chociaz to nie jest zaden dowod ciazy :) Az sobie wyprobowałam i byl pozytywny - dwie grube krechy. Moze serio cos w tym jest :) i jestem w ciazy. No nic musze 6 dni odczekac!

    Testy sie nie myla :-) w ta strone.
    Gratuluje i trzymam kciuki za nudna ciaze !!!!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 28 listopada 2012, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze sie nie myla :)
    Dzisiaj mnie troche zmartwil spadek temperatury :( Wprawdzie nie do mojego standardowego 36,1 ale 36,4 to tez malutko :( No nic moze w pospiechu zle zmierzylam... Okresu poki co nie ma :) I jakos te bole okresowe troche ustaly :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ