X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bole jak na okres a ciaza.
Odpowiedz

Bole jak na okres a ciaza.

Oceń ten wątek:
  • myszka83 Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 13 października 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,

    jest w piatym dniu po owulacji, temparatura powyzej 37 i to dziwne uczucie w podbrzuszu, jakby przezeibiony pecherz. Mam je juz od kilku dni. A dzisiaj doszedl mi bol brzucha jak na okres tylko bardzo delikatny.Wedlug wykresu przewidywany dzien @ mam doipero za poltora tygodnia. nie wiem co myslec???czy te oznaki moga oznaczac ciaze?

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle już od 26 dc.. Test zrobiłam 31dc (po bardzo silnym bólu w nocy) i miałam dwie mega krechy. Wieczorem zrobiłam drugi test innej firmy - również dwie krechy nie podlegające dyskusji;)))



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Posłuchajcie mam pewien problem .. Od paru dni bolą mnie strasznie piersi tak jak przed okresem lecz teraz są bardziej twardsze,od przedwczoraj do wczoraj miałam dziwne bóle w podbrzuszu np;schyliłam się po coś to odczułam ból,jak chodziłam no w sumie obojętnie co robiłam..Dziś np nic mi nie jest tylko czuje się głodna mam apetyt rano na śniadanie zjadłam 2 miski płatków a zawsze po jednej miałam dość..Zrobiłam 2 testy firmy Quixx ten płytkowy i wyszły negatywnie czy to możliwe , że one mogły nie wykryć ciąży ?

  • nati223 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:) mam problem i to spory a mianowicie: powinnam dostać okres jakoś 6 kwietnia i nic... dzisiaj już mamy 4 maja a ja dalej nic... zaczął mnie boleć teraz brzuch niby tak jak na okres ale nie do końca
    tak samo... raz boli raz nie ... piersi jak zawsze bolał
    y przed i w trakcie tak teraz nic... zauważyłam też że częściej korzystam z wc ,czasami w ciągu dnia łapie mnie taki kryzys ze snem że nie umiem sobie z tym poradzić i mam straszne napady z jedzeniem i piciem...np dzisiaj w
    ypiłam 2 litry mleka i do tego ogórki w occie.. troszkę się obawiam... z kupieniem testu mam problem bo rozpoczełam pracę w belgii gdzie wszyscy mówią po francusku a ja dopiero zaczynam naukę....
    sama już nie wiem co o tym myśleć... moja mama twierdzi że to chy
    ba ciąza

    nati23
  • Marzena27 Autorytet
    Postów: 370 635

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to poproś o test po angielsku, w aptece na pewno zrozumieją.

    oar83e3kxk11r0ik.png


    ex2bmg7yfkaymxmq.png

    i81xxzdv8mhocgdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam żednych dziwnych obiawów, w pierwszym miesiącu miałam normalnie okres, dopiero w drugim spóźniał mi się. W ósmym tyg.ciąży zrobiłam test..pozytwny, drugi też, umówiłam się z chłopakiem do ginekologa i się potwierdziło :) nie była to do końca wpadka, więc się cieszymy :)

    Ag... lubi tę wiadomość

  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Cukierek.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Gosiunia19 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieczynyy mam do was pytaniee od tygodniaa mam straszne bóle jak na okres nieraz słabe a nieraz to nie da sie wytrzymać i mam strasznie wzdęty brzuch ogółem staram się o dziecko z partnerem ale mam pytanko czyy też tak miałyście czekam na odpowiedz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2014, 19:42

    starania o dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:46

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie bóle ale byłam wczoraj u lekarza i powiedział,że dopóki nie ma żadnych plamień ani ból nie jest bardzo silny i nie przypomina skurczu to nie ma sie czym martwić :)

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda :P
    ale napiszę :)
    od dokładnie 3 dni trzyma mi się ból taki jaki mam podczas @ czasami jest nie do zniesienia mam temperaturę 37,2 st. chociaż dzisiaj miałam 36,6 st. nigdy takich bóli nie miałam przed @ tylko w czasie niej ! ^^, już mija 3 dzień i krwawienia jak nie widać tak nie widać :) czy to może być początek ciąży? :)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda :P
    ale napiszę :)
    od dokładnie 3 dni trzyma mi się ból taki jaki mam podczas @ czasami jest nie do zniesienia mam temperaturę 37,2 st. chociaż dzisiaj miałam 36,6 st. nigdy takich bóli nie miałam przed @ tylko w czasie niej ! ^^, już mija 3 dzień i krwawienia jak nie widać tak nie widać :) czy to może być początek ciąży? :)

    ja tak miała przy pierwszej ciąży od dnia w którym powinnam mieć @ przed 4 dni..;) teraz też mnie boli ale kurczę za szybko.. od 4dpo mnie boli.. 2 testy negatywne, ale ja im jakoś nei wierzę, wg mnie one dobrze pokazują dopiero około dnia @. dlatego testuję 3 raz za 5 dni;p



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • KG Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam tak ze jeden test wyszedl mi z taka ledwo widoczna kreską i juz sie ucieszylam a dwa kolejne puste:(dzisiaj boli brzuch bardziej niz na okres:(

    KG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Mam pytanie mianowicie chodzi mi o to ze strasznie bolal mnie żołądek przez dwa dni. Często boli mnie głowa ale ostatnio mój bol jaki miałam przeszedł wszystko brałam po 4 tabletki i nie pomagały. Wczoraj w nocy bolał mnie brzuch jak na okres. (Okres miałam początek sierpnia jakoś) odrazu mowię ze brałam 4 lata tabletki antykoncepcyjne gdzie czasem zdarzało mi sie ominąć kilka. Aczkolwiek teraz od 2 miesięcy nie biorę tabletek i staram sie o dzidziusia. Zapomniałam dodać ze kochaliśmy sie z chłopakiem z dwa tygodnie temu i jakoś 4 dni temu. Prosze o odpowiedz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2017, 12:34

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 12 lutego, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak silne bóle miesiączkowe, ze mdlałam i wymiotowałam nie pomagało nic oprócz zastrzyków, dwa razy wylądowałam w szpitalu raz karetka zabrała mnie ze szkoły, pomogły tabletki antykoncepcyjne.
    Jeśli nic nie pomaga, dobrze jest to obgadać z ginekologiem:
    https://ginekolog-rzeszow.pl/
    Od siebie mogę dać namiar na ginekologa z Rzeszowa. Pani doktor przyjmuje na nfz ale i prywatnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 10:31

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ