X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bole jak na okres a ciaza.
Odpowiedz

Bole jak na okres a ciaza.

Oceń ten wątek:
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myslicie czy bole brzucha takie jak na okres w 10tyg sa normalne??
    Probowalam znalezc cos w necie na ten temat ale nie znalazlam nic co bymi pomoglo.
    Kurcze glowa mi paruje od wszystkich mysli...
    Jak narazie leze,odpoczywam i pije herbatke nagietkowa

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • asiank Ekspertka
    Postów: 325 68

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivien rozumiem cię, też się teraz każdym bólem przejmuję. W podobnym czasie też miałam taki ból jakby miała przyjść miesiączka, teraz w 14 tc znowu zaczęłam odczuwać. Moja lekarka zaleciła brać nospę.

    eiktrjjgehcrgla0.png Mój Aniołek 17.07.2012 (8tc)
  • Anka-Skakanka Przyjaciółka
    Postów: 68 82

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny sprawdzcie sobie w kalendarzu czy te bóle nie sa przypadkiem w terminie, kiedy miałybyście okres- jakby nie było ciąży oczywiście. Słyszałam ze czasami u niektórych kobiet tak się zdarza.

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 24 lutego 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie bole mialam tylko napoczatku. Nie pamietam dokladnie, ale chyba do 7 tygodnia trwaly. Od tamtego czasu nie mam zadnych boli. No moze czasem ale to raz zaboli i koniec. Kolezanka miala tak przez cala ciaze. Lekarka mowila, ze macica jej rosnie i widocznie czuje to mocniej niz inne.

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki wam za odpowiedzi.
    Najwazniejsze ze niedziela minela a dzis mam i tak wizyte u ginekologa to sie dowiem czy to normalne ;) i wrazie czego jak moge sobie pomoc
    Najgorsze jest to ze ten bol brzucha jest do wytrzymania tylko sam fakt ze jest Bardzo podobny do tego bolu ktory mialam zeszlym razem w noc jak poronilam ;(

    Kurde czy kiedys bede mogla cieszyc sie ciaza???

    W srode przychodzi do mnie polozna na pogaduchy to sie jej tez podpytam.One maja zawsze dobre domowe sposoby na ciazowe sprawy ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też mam bóle jak na miesiączkę - no może trochę lżejsze. Ale do tego dochodzi plamienie. Miałam tak samo miesiąc temu. Część kobiet tak ma, moja mama w ciąży przez całe 9 miesięcy miała co miesiąc plamienia i nic nie zaszkodziło - trzy zdrowe ciąże. Widziałyście kiedyś program "Ciąża z zaskoczenia"? W tych przypadkach kobiety były przekonane, że mają okres co miesiąc a to ciąża była. Makabryczne są te sytuacje ale wszystkie szczęśliwie zakończone, więc polecam obejrzeć na poprawę nastroju (youtube).
    Niemniej martwię się, tak na zapas :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 09:04

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak ogladalam ciaze z zaskoczenia - niedowiary az chce sie rzec :) Jedziesz do szpitala, myslac ze umierasz, a tu przenosza Cie na porodowke!

    A ja jesetem w 7tyg i dzis dosc dokuczliwie czuje brzuch, czasem wrecz uklucia jakby szpilka od srodka- czy to normalne?... stresujace to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 13:27

  • DeeDee Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 28 lutego 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kilka razy dziennie takie skurcze. Podobne do tych, które miałam w czasie okresu. Trochę się tym stresuję i za każdym razem sprawdzam, czy nie doszło plamienie. Jak na razie wszystko ok. Ale USG mam dopiero za 2 tygodnie, więc dopiero wtedy się dowiem, czy z maleństwem nic złego się nie dzieje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy ja miałam takie bóle od momentu, gdy miała przyjść @ i nie przyszła :) Teraz czasami poboli ale nie jest to ból nie do wytrzymania oraz bardzo długotrwały. Jest to "krótki" ból i przechodzi. Po chwili nie czuje już nic jakby w ogóle przed chwiją mnie nie zabolało. Mówiłam o tym mojej ginekolog i powiedziała, że takie bóle mogą występować i, że jest to zupełnie normalne w tak wczesnej ciąży :)

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 1 marca 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny....czytajcie czasami wczesniejsze posty. Pisalysmy juz o tych bolach kilkadziesiat razy. Czasami warto troche poszperac we wczesniejszych wpisach, szczegolnie gdy temat mowi sam za siebie.
    Kazda z nas to przechodzila...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2013, 10:52

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja właśnie z tymi bólami tu do Was o radę. Jestem w 6 tygodniu ciąży, niestety nie miałam szczęścia do lekarzy ginek. najpierw ordynator szpitala stwierdził, że mam jakąś paranoje i w 200 % wykluczył ciąże, kilka dni później inna pani doktor zauważyła łaskawie pęcherzyk ale powiedziała, żebym się tak nie cieszyła bo to tylko pęcherzyk ciążowy - te słowa do dziś dźwięczą mi w uszach. W dodatku kiedy jej powiedziałam, że od 3 tyg boli mnie brzuch jak na @ to się tylko śmiała, że może boleć, że to normalne. Dała mi wykład, że ciąża to nie choroba i takie inne rzuciłam jej kase na biurko i wyszliśmy z mężem jakby nam kto w mordę sztrzelił. Hehhh na 11 umówiłam się z ordynatorem ale już prywatnego szpitala liczę na to, że z moją fasolką wszystko ok. A brzuch mnie nadal pobolewa jak na @, sprawdzam tylko wtedy czy nic się nie dzieje typu plamienia, najbardziej to się martwię, że się przeziębię taki paskudny okres dzieciaki w szkole zasmarkane, kaszlące i ogólnie zwariuje kiedyś, bo znajoma mi powiedziała, że jak się kiedyś zaziębiła jak była na początku ciąży i wyskoczyło jej tzw. zimno - taka opryszczka na wardze to poroniła. I cały czas matko święta o tyn myślę. Co Wy na to?

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 2 marca 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może koleżanka poroniła z innego powodu, aniżeli opryszczka?nie potrzebnie się martwisz na zapas. poczekaj cierpliwie do wizyty u gina, stres ci tylko może zaszkodzić. skoro nie masz plamień, a bóle podbrzusza we wczesnej ciązy są normalne to po co szukać sobie problemów...wyluzuj się, napij się herbatki i myśl pozytywnie

  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 2 marca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I teraz jesteś w 17tc :) a ja Ci gratuluję :D

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki MADZIULA, jednak dopóki lekarz nie zobaczy serduszka żadna herbatka nie pomoże. Sla.s powiedz mi proszę jak można wstawić taki fajniutki suwaczek? A tak w ogóle tez jestem w 6 tc i 5 dniu :) miałaś już robione usg? bo ja miałam w 5 tc i 2 dniu, ale gin nie mogła nic powiedzieć o ciąży twierdząc, że jest za młoda.

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 2 marca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmina wrote:
    Dzięki MADZIULA, jednak dopóki lekarz nie zobaczy serduszka żadna herbatka nie pomoże. Sla.s powiedz mi proszę jak można wstawić taki fajniutki suwaczek? A tak w ogóle tez jestem w 6 tc i 5 dniu :) miałaś już robione usg? bo ja miałam w 5 tc i 2 dniu, ale gin nie mogła nic powiedzieć o ciąży twierdząc, że jest za młoda.

    Kliknij na suwaczek ktorejs z nas i automatycznie zostaniesz przeniesiona na strone gdzie stworzysz swoj suwaczek ;)

    Pozniej skopiuj link i wklek w ustawieniach na owufriend ;)
    Mam nadzieje ze pomoglam

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 3 marca 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje vivien, jednak cosik mi nie poszło z tym suwaczkiem, jutro na spokojnie spróbuje:) Pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze nie ten link skopiowałas, spróbuj z innym, tam sysem podaje Ci chyba 4 // Przeglądałam wcześniej wątek, nie byl to ani termin @, ani podobne odczucia co opisywane wcześniej. Powiedziałam tylko, ze to stresujące. Dzięki Sla.S

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2013, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co Suzy Lee. Ja takie bóle oczuwam normalnie, a jeszcze silniejsze kiedy jestem zestresowana lub coś mnie zdenerwuje bądź za długo siedzę w ciepłej wodzie i wejdę do zimnego pokoju.

    Jasmina co do suwaczka to jest wiele stron na których możesz stworzyć suwaczek i tak jak mówiły dziewczyny nakliknij na suwaczek którejś z nas to przeniesie Cię na stronę gdzie stworzysz swój. :)
    CO do usg miałam robione 22go czyli byłam tak w 5tyg5dz. i również gin powiedział mi, że jest to bardzo wczesna ciąża ale znalazła pęcherzyk i stiwerdziła, że jest dobrze i następną wizyte mam 12go marca i czekam z niecierpliwością. :)

  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 5 marca 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s nie wytrzymałam i zatelefonowałam do gin umówiłam się na jutro (nie na 11 marca) martwią mnie te bóle, w dodatku "wyskoczyło" mi coś na ustach, jakby zajad, jakby zimno, może od kapustki kiszonej bo jem prawie każdego dnia, może z trochę mnie przewiało, może dzieciaki nakichały i nakaszlały w gabinecie i mnie coś łapie.Ale gin przez tel powiedział, że zamiast się martwić mam wsiadać do samochodu i przyjechać. Więc jutro jadę. Muszę tylko jakoś zwolnić się hmmmm ze szkoły. A jeszcze mojej dyr nie mówiłam. Heh no zobaczymy co ona na to:) Pozdrawiam cieplutko.

  • Karolcia967 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 lipca 2013, 03:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)
    Mam pewne pytanie. Mam pewnien problem,o ile mozna nazwac to problemem.
    Mialam pewna sytuacje z moim chlopakiem, 21.06 kochalismy sie ale gumka sie zsunela i a on spusil sie we mnie. Dostalam okres 12.07 a sonczyl mi sie 16.07. Minelo kilka dni a dzisiaj zauwazylam bardzo bolesne bole w macicy takie jak przed okresem. Jest mi nie dobrze, ciagle jakas glodna jestem zjem a po chwili to samo. A i jeszcze dodam ze wydaje mi sie ze moje sutki zmienily kolor. I od 3 dni kuje mnie klatka piersiowa i okolice serca.
    Napisalam ze wydaje mi sie bo bardzo chcialam dzidziusia , bardzo duzo czytalam na temat ciazy ale za kazdym razem wychodzila jedna kreska. Zrobilam test po 14 dniach (po 21.06) ale wyszla jedna kreska .
    Nie wiem czy powinnam isc z tym do lekarza.
    Aa i dwa miesiace temu przestalam brac tabletki antykoncepcyjne.
    Kobietki moze bedziecie wiedzialy co sie dzieje ?
    Moj e-mail [email protected]
    Z gory dziekuje ;)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ