X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bole brzucha
Odpowiedz

Bole brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 8 lipca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któras z Was miała takie dziwne bóle brzucha ala zatrucie pokarmowe ? Łapie mnie taki bol jakbym się zatrula, trzyma z 30 min a potem nagle jest super - przypływ energii. Trochę mnie to martwi.. czy ktoś tak miał?

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 10 lipca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam coś takiego tej nocy. Skręcałam się z bólu. Dodatkowo kłucie w dwunastnicy, jakbym wrzodów dostała. Rano przeszło. W ciąży chyba wszystko jest możliwe.

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 11 lipca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra... ja też pomyslalam o wrzodach
    Mnie znów wczoraj bolał żołądek i jelita... po normalnym zdrowym obiedzie

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 31 lipca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak w ciazy ból podbrzusza jak na okres do ok 10 tyg ciazy i te bole jakby mi coś zaszkodziło . Żołądek potrafił mnie boleć po zwykłych kanapkach

    201610141756.png
    201802217352.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu od dwóch dni mam silne bóle jakby jelit. Ból budzi mnie nad ranem i przypomina ten jak na biegunkę. Takie ciągnięcie do pleców i ból poniżej żołądka. Po dwóch nospach trochę przechodzi. Potem mam uczucie wzdętego, wielkiego i pełnego brzucha przez większość dnia. Zastanawiam się czy nie pójść do ginekologa, ale ostatnim razem mówił mi, że bóle w plecach się zdarzają, a o moich problemach z żołądkiem też wie. Kazał mi brać nospę.

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Mayolin Ekspertka
    Postów: 171 145

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bóle brzucha praktycznie od początku ciąży. Zazwyczaj są to bóle więzadeł po bokach (wtedy się nie martwię), ale często też z przodu brzucha. Miałam nadzieję, że to minie, ale zaczęłam 12 tydzień i nadal to samo :/
    Lekarz mówi, że dopóki te bóle nie są bardzo silne i nie ma krwawień, to wszystko jest w porządku i po prostu taki ze mnie egzemplarz, że bardziej odczuwam zmiany w organizmie. Wszystkie badania póki co wychodziły OK, więc tej wersji muszę się trzymać ;)

    f2w3flw16652lysf.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megiiii wrote:
    Ja znowu od dwóch dni mam silne bóle jakby jelit. Ból budzi mnie nad ranem i przypomina ten jak na biegunkę. Takie ciągnięcie do pleców i ból poniżej żołądka. Po dwóch nospach trochę przechodzi. Potem mam uczucie wzdętego, wielkiego i pełnego brzucha przez większość dnia. Zastanawiam się czy nie pójść do ginekologa, ale ostatnim razem mówił mi, że bóle w plecach się zdarzają, a o moich problemach z żołądkiem też wie. Kazał mi brać nospę.
    Ja w sumie od początku ciąży mam bóle żołądkowe brzucha i tez sie boje.

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch bolał w piątek całą noc, nospa dała radę, ale potem miałam krwawą biegunkę..okazało się, że to hemoroidy;/

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam (miałam) kłucia takie mocniejsze z przodu brzucha. Nie mam żadnych krwawień. Czasami mnie troszke brzuch zaboli jak na okres ale to czasami a tak to nic nie czuję co tez mnie martwi :( jutro ide robić betę będę 25 dniu po owulacji. w 19 dniu po owu beta była 444. (chyba 19 dniu po owu a może 17 dzień po owu, nie jestem pewna tej owulacji).

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak po kolejnym mega bólu nad ranem przeszłam się do ginekologa. Zbadał mnie. Niczego podejrzanego nie widział. Jednak profilaktycznie dostałam do duphastonu luteinę pod język 2x2. W sumie póki co bóle bez zmian. Nadal ból podbrzusza i krzyża. Za to po luteinie mega mdłości, które były już słabsze. Podejrzewam, że te bóle to może częściowo od jelit. Do tej pory chodziłam do wc regularne. Od 1-2 tygodni doszły mi zaparcia i chyba organizm się buntuje.

    1usak6nl4m3t7dp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ