X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból podbrzusza, podczas i po stosunku.
Odpowiedz

Ból podbrzusza, podczas i po stosunku.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Invictia Przyjaciółka
    Postów: 62 71

    Wysłany: 3 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa.
    Chciałabym zapytać doświadczonych mam oraz przyszłych mam o bóle podbrzusza.
    Jestem w 8tc i 1 dzień. Dzisiaj kochaliśmy się z narzeczonym, i dostałam bardzo bolesnych bólów na dole, oraz jak wychodził ze mnie to czułam jakby coś tam ruszył. Po stosunku, bardzo jest mi nie dobrze, mam straszne nudności i odruchy wymiotne - jeszcze nie zwymiotowałam. Boli mnie strasznie brzuch, oraz jest mi bardzo zimno. Mam dreszcze (bez gorączki), a NHS24 oraz A&E, twierdzi ze to normalne, i jak się nie poprawi to dzwonić rano do midwife.

    Może ktoś mi powie czy to rzeczywiście jest normalne, czy coś jest nie tak? Mam nadzieje ze nie poronie..

    Catherine❤️
    010i3e3kpqm93z17.png
    Data porodu - 9 Grudnia ❤️
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invictia wrote:
    Cześć, jestem tu nowa.
    Chciałabym zapytać doświadczonych mam oraz przyszłych mam o bóle podbrzusza.
    Jestem w 8tc i 1 dzień. Dzisiaj kochaliśmy się z narzeczonym, i dostałam bardzo bolesnych bólów na dole, oraz jak wychodził ze mnie to czułam jakby coś tam ruszył. Po stosunku, bardzo jest mi nie dobrze, mam straszne nudności i odruchy wymiotne - jeszcze nie zwymiotowałam. Boli mnie strasznie brzuch, oraz jest mi bardzo zimno. Mam dreszcze (bez gorączki), a NHS24 oraz A&E, twierdzi ze to normalne, i jak się nie poprawi to dzwonić rano do midwife.

    Może ktoś mi powie czy to rzeczywiście jest normalne, czy coś jest nie tak? Mam nadzieje ze nie poronie..

    Dreszcze, nudności i uczucie zimna są normalne w ciąży, może tylko zbiegły się ze stosunkiem. Moja ginekolog też mówi, że ból po stosunku się może pojawić, ponieważ szyjka macicy jest w ciąży rozpulchniona i wyjątkowo wrażliwa. Może też pęknąć jakieś naczynko, co powoduje plamienie.

    Jeśli bardzo się niepokoisz, najlepiej iść do lekarza.

    klz9hdgefsr87l0p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ