X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bieganie w ciąży
Odpowiedz

Bieganie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polozna_patrycja Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 17 marca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Czy są tu jakieś kobietki, które biegały w ciąży??
    Ja bardzo lubię, jednak od kiedy dowiedziałam się o ciąży (a wiedziałam już tydzień przed miesiączką!!), odpuściłam sobie. Zaczął się u nas 8 tydzień. Lekarz na wizycie dzisiaj powiedział, żebym śmiało sobie rekreacyjnie biegała. Tylko mam nie szaleć z maratonami i obserwować organizm.
    Czy są tu jakieś biegaczki?:)

    polozna_patrycja
  • Elizasz Koleżanka
    Postów: 53 72

    Wysłany: 18 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ale na razie nie biegam o póki co nie zamierzam :)

    polozna_patrycja lubi tę wiadomość

    c55fs65g7gfeotox.png
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 18 marca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biegam, ale ćwiczę w ciąży :)

    Przed ciążą zaczęłam i jak się dowiedziałam o ciąży to nie przestałam, tylko teraz uważniej dobieram ćwiczenia.

    Mój lekarz, też nie widzi przeciwwskazań o ile czuję się dobrze.

    Ważne aby nie doprowadzać do zadyszki, więc myślę, że trucht Ci nie zaszkodzi.

    Chociaż ja muszę przyznać, że ja teraz o wiele szybciej się męczę niż przed ciążą. Kiedyś ćwiczenia, które były dla mnie banalne teraz potrafią mnie rozłożyć :)

    polozna_patrycja lubi tę wiadomość

    Październik 2017 synek <3
  • polozna_patrycja Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elizasz wrote:
    Jestem ale na razie nie biegam o póki co nie zamierzam :)



    a w którym tygodniu jesteś aktualnie?:)

    polozna_patrycja
  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem juz w 5 miesiacu i nadal biegam. Biegam duzo mniej niz kiedys (teraz jakies 5 km a przed ciaza biegalam 10) no i duzo, duzo wolnej niz kiedys. Robie tez przystanki albo maszeruje. Mysle, ze jesli przed ciaza bylas aktywna to mozesz smialo biegac - wsluchuj sie poprostu w swoj organizm, obserwuj jak sie czujesz, czy nic cie nie boli i nie dolega. Bedzie dobrze :-)

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • Fiufiu Przyjaciółka
    Postów: 63 38

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ćwiczyłam przed ciążą i teraz chociaż to dopiero 6 tydzień nie zamierzam rezygnować - chyba, że lekarz mi zabroni. Wysiłek fizyczny to lepsze dotlenienie całego ciała, kondycja i forma przydatna podczas porodu.nie bez powodu wysiłek przY porodzie porównuje się do przebiegniecia maratonu.

    dev319pr___.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ