X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta hcg wyniki pomocy!!!!
Odpowiedz

Beta hcg wyniki pomocy!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...
    Mam problem a właściwie jestem zdezorientowana. Wczoraj zrobiłam beta hcg ponieważ od kilku dni miałam mdłości , bóle podbrzusza , parcie na pęcherz i częste oddawanie moczu. Z mężem staramy się o dziecko od roku.... Dziś odebrałam wynik beta hcg i jest 7,33 mlU/ml.

    Powiedzcie mi czy to ciąża? Bo nie wiem czy mam się cieszyć czy nie. Pani w ośrodku zdrowia mówi że jest to pozytywny wynik ale żeby powtórzyć betę za dwa dni....
    Ktoś coś??

    Paula.
  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 12 września 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to wynik pozytywny ale radzila bym za 2 dni zrobic ponownie

    ladylilusx3
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie pani w ośrodku też mi tak powiedziała.... Nie wiem czy mam się cieszyć... W sumie bardzo się ucieszyła jak mi powiedzieli że pozytywny... To niby 3tydz? Nie za niskie hcg jak na 3tydz?

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 12 września 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Grudzien

    Na tak wczesnym etapie ciązy beta powinna rosnąć w przciągu 48h , wiec jeden wynik nic nie da, musisz badanie powtórzyć i wtedy zobaczysz czy wzrasta...czego ci życze!!na spokojnie powtorz badanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 19:21

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobię w czwartek jeszcze raz ale przy takim wyniku mozna juz mowic o ciazy?

    Paula.
  • mariposa22 Przyjaciółka
    Postów: 108 104

    Wysłany: 12 września 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza betę miałam 8,32, po 48 godzinach wynosiła już 32, a po kolejnych 168. Powodzenia :)

    cb7wugpjzduadl9q.png
    Aleksander <3
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się stresuje.... Bardzo długo czekaliśmy z mężem na tą wiadomość.... Jutro rano ide do ginekologa ... Co mam zrobić? Czy dostanę zwolnienie do pracy? Pracuje w Biedronce a tam trzeba się nadzwigac więc muszę jutro poprosić o zwolnienie

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 12 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina
    Spokojnie, wiem przez co przechodzisz! porozmawiaj z lekarzem , powinien Ci dac zwolnienie , noi przede wszystkim powtorzyc badanie... Ja juz niepowtarzam tylko czekam 6/7 tyg zeby isc na usg...wiec ttzymamy kciuki za wszystkie walczące , starające sie o maleństwo.

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę właśnie powtórzyć betę... Tamta robiłam w poniedziałek więc 48h minelo . Jadę zrobić betę i do ginekologa. Trzymajcie kciuki mamuśki :))

    Paula.
  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 13 września 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki powodzenia daj znac co ci wyszlo :)

    ladylilusx3
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać. Dziś po 16stej będę miała wynik. Teraz czekam u gina i zastanawiam się co mi powie...

    monik84111 lubi tę wiadomość

    Paula.
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ginekolog kazal czekać na wynik drugiej bety , powiedział że przy takiej becie jaka mi wyszła ta pierwsza czyli 7,33 może to być dopiero 2tydz a jeśli druga beta nie wyjdzie większa i miesiączka przyjdzie to ciąży nie ma :( jestem załamana... Teraz tylko modlę się i czekam na wynik drugiej bety. Będę miała dziś po 16.

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina

    ile Ci sie spoznia miesiaczka? i w jakim terminie robilas pierwsze badanie bety??

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przed miesiączką. Pierwsze badanie robiłam 11 września a drugie dziś. Miesiączkę powinnam mieć za 4dni.

    Paula.
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 13 września 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i czekam do 16 koniecznie daj znac.Powodzenia

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać na przerwie w pracy. Dziewczyny a jeszcze jedno pytanie mam które mnie nurtuje.... O czytałam się juz tyle tego że masakra. Norma beta hcg niby jest od 5-50mlU/ml to jest 3,4 tydzień. Czyli na to wyglada że jestem w ciąży? Raczej nie może to byc fałszywy alarm?

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina
    Wychodzi na wynik pozytywny jednak do okresu masz jeszcze czas...wiec spokojnie , teraz trzeba obserwować wzrost bety i cierpliwie czekać

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga beta poniżej 1.... :( Jak to możliwe????

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko
    Bardzo mi przykro!:(

    Czasami się tak dzieje...czekaj teraz na miesiączke i idz najlepiej do ginekologa , czy bierzesz moze jakies leki ''wspomagające '' zajście w ciąże?bo piszesz , ze z mezem staracie się już ponad rok więc warto się przebadać i na spokojnie zacząć starania....wiem, że to Cie teraz niepociesza, ze mialaś nadzieje, ale musisz byc silna- wiem co mówie!

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę tylko kwas foliowy.... Teraz to już odpuszczam totalnie bo im bardziej chce tym chyba gorzej mi to wychodzi... A później rozczarowanie takie jak dziś.... Byłam niemalże pewna.. a tu pech... Mam nieregularne @ i nie wiem za bardzo jak liczyć te cykle, dni płodne owulacja itd.....

    Paula.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ